Premijer liga - Bośnia i Herceg.
niedziela, 12.08.2018
16:30
16:30

Zvijezda 09

Zeljeznicar
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Bijeljina |
| Na wyjeździe: | Sarajewo |
| Odległość: | 122.1 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:30 (17:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.00 | 4.00 | 1.44 | X2 | 2.62 | 1.11 | |||
| 18% | 49% | 33% | 1.11 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 1.95 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 51% | 49% | 26% | 74% | 24% | 76% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Zvijezda 09 ostatnie 3 mecze
| 2018-08-05 | GOSK Gabela | 2 - 2 | Zvijezda 09 |
| 2018-07-28 | Zvijezda 09 | 1 - 1 | Sloboda |
| 2018-07-21 | Mladost DK | 0 - 0 | Zvijezda 09 |
Zeljeznicar ostatnie 12 mecze
| 2018-08-05 | Zeljeznicar | 2 - 0 | Zrinjski |
| 2018-08-02 | Apollon | 3 - 1 | Zeljeznicar |
| 2018-07-29 | Celik Zenica | 1 - 0 | Zeljeznicar |
| 2018-07-26 | Zeljeznicar | 1 - 2 | Apollon |
| 2018-07-21 | GOSK Gabela | 0 - 1 | Zeljeznicar |
| 2018-07-18 | Zeljeznicar | 3 - 1 | Narva |
| 2018-07-12 | Narva | 0 - 2 | Zeljeznicar |
| 2018-05-19 | Zeljeznicar | 2 - 1 | Sarajevo |
| 2018-05-13 | Siroki Brijeg | 3 - 1 | Zeljeznicar |
| 2018-05-09 | Krupa | 0 - 4 | Zeljeznicar |
| 2018-05-05 | Radnik Bijeljina | 1 - 0 | Zeljeznicar |
| 2018-05-02 | Zeljeznicar | 2 - 0 | Krupa |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 58% | 0% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Tabela Premijer liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Siroki Brijeg | 3 | +7 | 7 |
| 2 | Sarajevo | 4 | +4 | 7 |
| 3 | Krupa | 4 | +2 | 6 |
| 4 | Zeljeznicar | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Zrinjski | 3 | +1 | 6 |
| 6 | Radnik Bijeljina | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Sloboda | 4 | -1 | 4 |
| 8 | Tuzla City | 4 | -1 | 4 |
| 9 | Zvijezda 09 | 3 | 0 | 3 |
| 10 | Celik Zenica | 3 | -7 | 3 |
| 11 | GOSK Gabela | 4 | -3 | 2 |
| 12 | Mladost DK | 4 | -5 | 2 |
Chronologia meczów w lidze
| Zvijezda 09 | |
| Zeljeznicar | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Zvijezda 09 | Zeljeznicar |
|---|---|---|---|
| 1 | Siroki Brijeg | ||
| 2 | Sarajevo | ||
| 3 | Krupa | ||
| 4 | Zeljeznicar | - | |
| 5 | Zrinjski | ||
| 6 | Radnik Bijeljina | ||
| 7 | Sloboda | 1 - 1 | |
| 8 | Tuzla City | ||
| 9 | Zvijezda 09 | - | |
| 10 | Celik Zenica | 1 - 0 | |
| 11 | GOSK Gabela | 0 - 1 | |
| 12 | Mladost DK |
Pozycja w lidze
| Zvijezda 09 | Zeljeznicar | |
| Pozycja | 9 | 4 |
| Punkty | 3 | 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 8 | 3 |
| Punkty | 1 | 3 |
Forma w lidze
| Zvijezda 09 | Zeljeznicar | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
3 0 |
2
0 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
1
0 1 |
Bramki w lidze
| Zvijezda 09 | Zeljeznicar | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
3 |
3
1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
1 |
1
1 |
Ogólne statystyki dla Premijer liga
| Mecze (21) | |
| Zwycięstwa u siebie | 38% |
| Remisy | 38% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 24% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (50) | |
| Bramki na mecz | 2.38 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.52 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.86 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 67% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 43% |
| Powyżej 1.5 | 57% |
| Powyżej 2.5 | 43% |
| Powyżej 3.5 | 38% |
Zvijezda 09 kolejne 6 mecze
| 2018-08-15 | Zrinjski | - | Zvijezda 09 |
| 2018-08-18 | Celik Zenica | - | Zvijezda 09 |
| 2018-08-25 | Zvijezda 09 | - | Sarajevo |
| 2018-08-29 | Zrinjski | - | Zvijezda 09 |
| 2018-09-01 | Tuzla City | - | Zvijezda 09 |
| 2018-09-15 | Zvijezda 09 | - | Krupa |
Zeljeznicar kolejne 6 mecze
| 2018-08-15 | Zeljeznicar | - | Sarajevo |
| 2018-08-19 | Tuzla City | - | Zeljeznicar |
| 2018-08-26 | Zeljeznicar | - | Krupa |
| 2018-09-02 | Siroki Brijeg | - | Zeljeznicar |
| 2018-09-16 | Zeljeznicar | - | Radnik Bijeljina |
| 2018-09-19 | Siroki Brijeg | - | Zeljeznicar |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 6.00 | 4.00 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 18% | 49% | 33% |
| X2 @ 1.11 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 1.11 |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% |
| X2 @ 1.11 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.85 | |
| Prawdopodobieństwo | 26% | 74% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.85 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.40 | 1.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 76% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.30 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% | |
| Nie @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-12 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!