Fotbalova narodni liga - Czechy
niedziela, 22.07.2018
17:00
17:00

Zbrojovka Brno

Vysočina Igława
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Brno |
| Na wyjeździe: | Jihlava |
| Odległość: | 77.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mestsky fotbalovy stadion Srbska |
| Pojemność: | 12 550 (10 785) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.50 | 3.80 | 1X | 1.25 | 1.83 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.25 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 33% | 67% | 25% | 75% | 16% | 84% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-05-19 | Zbrojovka Brno | 0 - 0 | Vysočina Igława |
| 2017-11-24 | Vysočina Igława | 0 - 2 | Zbrojovka Brno |
| 2017-04-28 | Vysočina Igława | 3 - 0 | Zbrojovka Brno |
| 2016-10-29 | Zbrojovka Brno | 1 - 1 | Vysočina Igława |
| 2016-10-26 | Zbrojovka Brno | 2 - 1 | Vysočina Igława |
| 2016-05-06 | Zbrojovka Brno | 1 - 1 | Vysočina Igława |
| 2015-11-20 | Vysočina Igława | 2 - 0 | Zbrojovka Brno |
| 2015-05-01 | Zbrojovka Brno | 3 - 2 | Vysočina Igława |
| 2014-10-24 | Vysočina Igława | 2 - 0 | Zbrojovka Brno |
| 2014-05-04 | Vysočina Igława | 2 - 1 | Zbrojovka Brno |
| 2013-11-02 | Zbrojovka Brno | 1 - 0 | Vysočina Igława |
| 2013-04-08 | Vysočina Igława | 2 - 0 | Zbrojovka Brno |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 4 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 33% | 8% |
Zbrojovka Brno ostatnie 12 mecze
| 2018-05-26 | Ostrava | 2 - 0 | Zbrojovka Brno |
| 2018-05-19 | Zbrojovka Brno | 0 - 0 | Vysočina Igława |
| 2018-05-13 | Teplice | 1 - 4 | Zbrojovka Brno |
| 2018-05-05 | Zbrojovka Brno | 0 - 3 | Jablonec |
| 2018-04-27 | Dukla Praga | 2 - 1 | Zbrojovka Brno |
| 2018-04-21 | Zbrojovka Brno | 1 - 3 | Viktoria Pilzno |
| 2018-04-14 | Slovacko | 1 - 0 | Zbrojovka Brno |
| 2018-04-07 | Zbrojovka Brno | 0 - 1 | Slavia Praga |
| 2018-03-31 | Zbrojovka Brno | 0 - 0 | Karwina |
| 2018-03-16 | Liberec | 2 - 0 | Zbrojovka Brno |
| 2018-03-10 | Zbrojovka Brno | 0 - 3 | Mlada Boleslav |
| 2018-03-04 | Sparta Praga | 1 - 1 | Zbrojovka Brno |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 8 | 5 | 2 | |
| 8% | 25% | 67% | 67% | 42% | 17% |
Vysočina Igława ostatnie 12 mecze
| 2018-05-26 | Vysočina Igława | 0 - 2 | Karwina |
| 2018-05-19 | Zbrojovka Brno | 0 - 0 | Vysočina Igława |
| 2018-05-11 | Vysočina Igława | 0 - 1 | Sparta Praga |
| 2018-05-05 | Liberec | 1 - 3 | Vysočina Igława |
| 2018-04-27 | Vysočina Igława | 0 - 0 | Mlada Boleslav |
| 2018-04-21 | Bohemians 1905 | 1 - 1 | Vysočina Igława |
| 2018-04-13 | Vysočina Igława | 1 - 1 | Zlin |
| 2018-04-07 | Sigma Ołomuniec | 1 - 1 | Vysočina Igława |
| 2018-03-30 | Ostrava | 3 - 1 | Vysočina Igława |
| 2018-03-17 | Vysočina Igława | 0 - 4 | Jablonec |
| 2018-03-09 | Dukla Praga | 1 - 3 | Vysočina Igława |
| 2018-03-03 | Vysočina Igława | 3 - 1 | Teplice |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 5 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 42% | 42% |
Tabela Fotbalova narodni liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pardubice | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Usti n. L. | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Vlasim | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Prostejov | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Varnsdorf | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Znojmo | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Sokolov | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Vitkovice | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Zizkov | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Vysočina Igława | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Zbrojovka Brno | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Taborsko | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Trzyniec | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Hradec Kralove | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Chrudim | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Ceske Budejovice | 0 | 0 | 0 |
Pozycja w lidze
| Zbrojovka Brno | Vysočina Igława | |
| Pozycja | 9 | 9 |
| Punkty | 0 | 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 5 | 5 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Zbrojovka Brno | Vysočina Igława | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Zbrojovka Brno | Vysočina Igława | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Fotbalova narodni liga
| Mecze (4) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 50% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 0% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (13) | |
| Bramki na mecz | 3.25 |
| Bramki u siebie na mecz | 2.00 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.25 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 100% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 100% |
| Powyżej 1.5 | 100% |
| Powyżej 2.5 | 75% |
| Powyżej 3.5 | 50% |
Zbrojovka Brno kolejne 6 mecze
| 2018-07-29 | Vlasim | - | Zbrojovka Brno |
| 2018-08-05 | Zbrojovka Brno | - | Chrudim |
| 2018-08-12 | Zizkov | - | Zbrojovka Brno |
| 2018-08-17 | Zbrojovka Brno | - | Ceske Budejovice |
| 2018-08-25 | Prostejov | - | Zbrojovka Brno |
| 2018-08-30 | Usti n. L. | - | Zbrojovka Brno |
Vysočina Igława kolejne 6 mecze
| 2018-07-27 | Vysočina Igława | - | Pardubice |
| 2018-08-03 | Znojmo | - | Vysočina Igława |
| 2018-08-10 | Vysočina Igława | - | Taborsko |
| 2018-08-18 | Sokolov | - | Vysočina Igława |
| 2018-08-24 | Vysočina Igława | - | Vitkovice |
| 2018-09-02 | Varnsdorf | - | Vysočina Igława |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.85 | 3.50 | 3.80 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 1.83 |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 2.62 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 1.5 @ 2.62 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.35 | 1.57 | |
| Prawdopodobieństwo | 25% | 75% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.57 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.33 | 1.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 16% | 84% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.20 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Nie @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-07-22 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!