Puchar Szwajcarii - Szwajcaria
wtorek, 27.02.2018
19:15
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Berno |
| Na wyjeździe: |
Bazylea |
| Odległość: |
68.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stade de Suisse
|
| Pojemność: |
31 120 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
19:15 (20:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.75 |
3.25 |
12 |
|
|
|
1.35 |
1.75 |
| 36% |
31% |
33% |
1.28 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.62 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2017-11-05 |
Basel
|
1 - 1 |
Young Boys
|
|
2017-07-22 |
Young Boys
|
2 - 0 |
Basel
|
|
2017-05-21 |
Young Boys
|
2 - 1 |
Basel
|
|
2017-04-09 |
Basel
|
1 - 1 |
Young Boys
|
|
2016-12-03 |
Young Boys
|
3 - 1 |
Basel
|
|
2016-08-10 |
Basel
|
3 - 0 |
Young Boys
|
|
2016-05-22 |
Young Boys
|
2 - 3 |
Basel
|
|
2016-04-03 |
Basel
|
2 - 0 |
Young Boys
|
|
2015-10-25 |
Basel
|
1 - 0 |
Young Boys
|
|
2015-09-23 |
Young Boys
|
4 - 3 |
Basel
|
|
2015-05-17 |
Basel
|
0 - 0 |
Young Boys
|
|
2015-02-22 |
Young Boys
|
4 - 2 |
Basel
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
6 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
50% |
33% |
Young Boys ostatnie 12 mecze
|
2018-02-24 |
Young Boys
|
1 - 0 |
Sion
|
|
2018-02-18 |
Young Boys
|
3 - 1 |
Thun
|
|
2018-02-11 |
Lausanne
|
1 - 4 |
Young Boys
|
|
2018-02-03 |
Young Boys
|
2 - 0 |
St. Gallen
|
|
2018-01-27 |
Young Boys
|
4 - 2 |
Xamax
|
|
2018-01-27 |
Young Boys
|
3 - 2 |
Chiasso
|
|
2018-01-17 |
Salzburg
|
0 - 2 |
Young Boys
|
|
2018-01-14 |
Young Boys
|
3 - 0 |
Sandhausen
|
|
2018-01-08 |
Young Boys
|
6 - 1 |
Vaduz
|
|
2017-12-17 |
Luzern
|
2 - 4 |
Young Boys
|
|
2017-12-10 |
Young Boys
|
1 - 1 |
Grasshoppers
|
|
2017-12-07 |
Young Boys
|
2 - 1 |
Skenderbeu
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 11 |
1 |
0 |
|
11 |
8 |
6 |
| 92% |
8% |
0% |
|
92% |
67% |
50% |
Basel ostatnie 12 mecze
|
2018-02-17 |
Basel
|
0 - 2 |
St. Gallen
|
|
2018-02-13 |
Basel
|
0 - 4 |
Manchester City
|
|
2018-02-10 |
Thun
|
0 - 2 |
Basel
|
|
2018-02-04 |
Basel
|
0 - 1 |
Lugano
|
|
2018-01-27 |
Basel
|
1 - 0 |
Luzern
|
|
2018-01-24 |
Basel
|
1 - 0 |
Winterthur
|
|
2018-01-20 |
Sturm Graz
|
4 - 2 |
Basel
|
|
2018-01-17 |
Basel
|
1 - 2 |
Viktoria Pilzno
|
|
2018-01-14 |
Basel
|
1 - 1 |
Tianjin Quanjian
|
|
2017-12-17 |
Grasshoppers
|
0 - 2 |
Basel
|
|
2017-12-09 |
Basel
|
3 - 0 |
St. Gallen
|
|
2017-12-05 |
Benfica
|
0 - 2 |
Basel
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
9 |
4 |
2 |
| 50% |
8% |
42% |
|
75% |
33% |
17% |
Tabela Super League
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Young Boys |
23 |
16 |
4 |
3 |
53 |
22 |
+31 |
52 |
| 2 |
Basel |
22 |
12 |
5 |
5 |
41 |
19 |
+22 |
41 |
| 3 |
St. Gallen |
23 |
10 |
3 |
10 |
32 |
41 |
-9 |
33 |
| 4 |
Zurich |
23 |
8 |
8 |
7 |
29 |
28 |
+1 |
32 |
| 5 |
Lugano |
23 |
9 |
4 |
10 |
23 |
31 |
-8 |
31 |
| 6 |
Grasshoppers |
23 |
8 |
6 |
9 |
31 |
31 |
0 |
30 |
| 7 |
Luzern |
23 |
8 |
6 |
9 |
32 |
38 |
-6 |
30 |
| 8 |
Lausanne |
22 |
7 |
4 |
11 |
36 |
45 |
-9 |
25 |
| 9 |
Thun |
23 |
7 |
3 |
13 |
36 |
44 |
-8 |
24 |
| 10 |
Sion |
23 |
5 |
5 |
13 |
27 |
41 |
-14 |
20 |
Young Boys kolejne 6 mecze
|
2018-03-04 |
Lugano
|
- |
Young Boys
|
|
2018-03-11 |
Young Boys
|
- |
Grasshoppers
|
|
2018-03-17 |
Zurich
|
- |
Young Boys
|
|
2018-04-02 |
Young Boys
|
- |
Basel
|
|
2018-04-08 |
St. Gallen
|
- |
Young Boys
|
|
2018-04-15 |
Young Boys
|
- |
Zurich
|
Basel kolejne 6 mecze
|
2018-03-03 |
Basel
|
- |
Zurich
|
|
2018-03-07 |
Manchester City
|
- |
Basel
|
|
2018-03-11 |
Luzern
|
- |
Basel
|
|
2018-03-14 |
Lausanne
|
- |
Basel
|
|
2018-03-18 |
Basel
|
- |
Sion
|
|
2018-04-02 |
Young Boys
|
- |
Basel
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.10 |
3.75 |
3.25 |
| Prawdopodobieństwo |
36% |
31% |
33% |
|
12 @ 1.28 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.35 |
1.75 |
| Prawdopodobieństwo |
55% |
45% |
|
1X @ 1.35 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.22 |
4.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
77% |
23% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.22 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.70 |
2.10 |
| Prawdopodobieństwo |
|
56% |
44% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.70 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.62 |
1.44 |
| Prawdopodobieństwo |
|
35% |
65% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.44 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.61 |
2.20 |
| Prawdopodobieństwo |
|
59% |
41% |
|
Tak @ 1.61 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-27 16:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!