Wtora profesionalna futbolna liga
Bułgaria
środa, 03.11.2021
12:30
12:30

Yantra Gabrovo

Łowecz
2 - 2
(0 - 1, 2 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Gabrovo |
| Na wyjeździe: | Lovech |
| Odległość: | 56.6 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 12:30 (14:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.06 | 2.93 | 2.43 | X2 | 1.47 | 1.33 | |||
| 29% | 36% | 35% | 1.33 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.48 | 2.49 | 2.45 | 1.50 | 4.73 | 1.15 | ||||||
| 61% | 39% | 28% | 72% | 18% | 82% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
| 2021-05-21 | Yantra Gabrovo | 0 - 3 | Łowecz |
| 2020-12-12 | Łowecz | 1 - 0 | Yantra Gabrovo |
Yantra Gabrovo ostatnie 12 mecze
| 2021-10-30 | Maritsa Płowdiw | 3 - 1 | Yantra Gabrovo |
| 2021-10-23 | Yantra Gabrovo | 1 - 0 | CSKA 1948 II |
| 2021-10-16 | Spartak Varna | 1 - 1 | Yantra Gabrovo |
| 2021-10-03 | Yantra Gabrovo | 1 - 0 | Septemwri Sofia |
| 2021-09-26 | Strumska Slava | 1 - 0 | Yantra Gabrovo |
| 2021-09-18 | Yantra Gabrovo | 2 - 0 | Neftochimic |
| 2021-09-12 | Montana | 2 - 0 | Yantra Gabrovo |
| 2021-09-07 | Septemvri Tervel | 0 - 0 | Yantra Gabrovo |
| 2021-08-28 | Yantra Gabrovo | 0 - 1 | Sportist Svoge |
| 2021-08-23 | Botev Plovdiv II | 1 - 1 | Yantra Gabrovo |
| 2021-08-18 | Yantra Gabrovo | 0 - 0 | Sozopol |
| 2021-08-14 | Etyr W. Tyrnowo | 3 - 1 | Yantra Gabrovo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 2 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 17% | 17% |
Łowecz ostatnie 12 mecze
| 2021-10-30 | Łowecz | 2 - 0 | Septemvri Simitli |
| 2021-10-23 | Hebar | 1 - 0 | Łowecz |
| 2021-10-18 | Łowecz | 1 - 2 | Łudogorec II |
| 2021-10-02 | Levski Lom | 2 - 3 | Łowecz |
| 2021-09-26 | Łowecz | 0 - 0 | Dobrudzha |
| 2021-09-17 | Marek Dupnitsa | 1 - 1 | Łowecz |
| 2021-09-13 | Maritsa Płowdiw | 1 - 1 | Łowecz |
| 2021-09-08 | Levski 2005 Krumovgrad | 1 - 0 | Łowecz |
| 2021-08-28 | Łowecz | 0 - 0 | CSKA 1948 II |
| 2021-08-22 | Spartak Varna | 2 - 1 | Łowecz |
| 2021-08-17 | Łowecz | 0 - 1 | Septemwri Sofia |
| 2021-08-13 | Strumska Slava | 1 - 0 | Łowecz |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 6 | 3 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 50% | 25% | 8% |
Tabela Wtora profesionalna futbolna liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Etyr W. Tyrnowo | 14 | +21 | 31 |
| 2 | Hebar | 14 | +11 | 31 |
| 3 | Minyor Pernik | 14 | +10 | 29 |
| 4 | Septemwri Sofia | 15 | +18 | 28 |
| 5 | Spartak Varna | 14 | +7 | 27 |
| 6 | Strumska Slava | 15 | +2 | 27 |
| 7 | Łudogorec II | 14 | +10 | 26 |
| 8 | Montana | 15 | 0 | 22 |
| 9 | Maritsa Płowdiw | 13 | +5 | 21 |
| 10 | Sportist Svoge | 14 | -6 | 19 |
| 11 | Sozopol | 14 | -3 | 17 |
| 12 | CSKA 1948 II | 14 | -6 | 15 |
| 13 | Botev Plovdiv II | 14 | -4 | 14 |
| 14 | Dobrudzha | 14 | -9 | 13 |
| 15 | Marek Dupnitsa | 15 | -10 | 13 |
| 16 | Łowecz | 14 | -3 | 12 |
| 17 | Septemvri Simitli | 14 | -13 | 12 |
| 18 | Yantra Gabrovo | 14 | -12 | 10 |
| 19 | Levski Lom | 13 | -18 | 4 |
| 20 | Neftochimic | 0 | 0 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Yantra Gabrovo | |
| Łowecz | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Yantra Gabrovo | Łowecz |
|---|---|---|---|
| 1 | Etyr W. Tyrnowo | ||
| 2 | Hebar | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Minyor Pernik | 0 - 1 | |
| 4 | Septemwri Sofia | 1 - 0 | |
| 5 | Spartak Varna | 2 - 1 | |
| 6 | Strumska Slava | 1 - 0 | |
| 7 | Łudogorec II | ||
| 8 | Montana | 1 - 1 | |
| 9 | Maritsa Płowdiw | 1 - 1 | |
| 10 | Sportist Svoge | 0 - 1 | |
| 11 | Sozopol | 0 - 0 | |
| 12 | CSKA 1948 II | 1 - 0 | |
| 13 | Botev Plovdiv II | 1 - 1 | |
| 14 | Dobrudzha | ||
| 15 | Marek Dupnitsa | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Łowecz | - | |
| 17 | Septemvri Simitli | ||
| 18 | Yantra Gabrovo | - | |
| 19 | Levski Lom | 2 - 3 | |
| 20 | Neftochimic | 2 - 0* |
Pozycja w lidze
| Yantra Gabrovo | Łowecz | |
| Pozycja | 18 | 16 |
| Punkty | 10 | 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 15 | 12 |
| Punkty | 8 | 7 |
Forma w lidze
| Yantra Gabrovo | Łowecz | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
4 8 |
2
6 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
2 3 |
1
4 3 |
Bramki w lidze
| Yantra Gabrovo | Łowecz | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
8
20 |
11
14 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
4 |
8
10 |
Ogólne statystyki dla Wtora profesionalna futbolna liga
| Mecze (134) | |
| Zwycięstwa u siebie | 49% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (347) | |
| Bramki na mecz | 2.59 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.57 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.01 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% |
| Powyżej 1.5 | 69% |
| Powyżej 2.5 | 44% |
| Powyżej 3.5 | 26% |
Yantra Gabrovo kolejne 6 mecze
| 2021-11-07 | Dobrudzha | - | Yantra Gabrovo |
| 2021-11-23 | Yantra Gabrovo | - | Levski Lom |
| 2021-11-27 | Łudogorec II | - | Yantra Gabrovo |
| 2021-12-01 | Hebar | - | Yantra Gabrovo |
| 2021-12-05 | Yantra Gabrovo | - | Septemvri Simitli |
| 2021-12-11 | Marek Dupnitsa | - | Yantra Gabrovo |
Łowecz kolejne 6 mecze
| 2021-11-07 | Łowecz | - | Minyor Pernik |
| 2021-11-19 | Etyr W. Tyrnowo | - | Łowecz |
| 2021-11-27 | Łowecz | - | Sozopol |
| 2021-12-01 | Łowecz | - | Botev Plovdiv II |
| 2021-12-05 | Sportist Svoge | - | Łowecz |
| 2021-12-11 | Łowecz | - | Montana |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.06 | 2.93 | 2.43 |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 36% | 35% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.47 | 1.33 |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.48 | 2.49 | |
| Prawdopodobieństwo | 61% | 39% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.48 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.45 | 1.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 72% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.73 | 1.15 | |
| Prawdopodobieństwo | 18% | 82% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.15 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.05 | 1.73 | |
| Prawdopodobieństwo | 43% | 57% | |
| Nie @ 1.73 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-11-03 08:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!