Liga Nacional - Gwatemala
niedziela, 21.01.2018
02:30
02:30

Xelaju

Coban Imperial
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Quetzaltenango |
| Na wyjeździe: | Coban |
| Odległość: | 140.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mario Camposeco |
| Pojemność: | 11 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 02:30 (20:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.60 | 5.00 | 1 | 1.14 | 2.25 | |||
| 42% | 33% | 25% | 1.57 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.95 | 2.10 | 1.70 | 3.79 | 1.22 | ||||||
| 83% | 17% | 38% | 62% | 38% | 62% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-04 | Xelaju | 2 - 2 | Coban Imperial |
| 2017-12-01 | Coban Imperial | 1 - 1 | Xelaju |
| 2017-10-29 | Xelaju | 1 - 0 | Coban Imperial |
| 2017-08-27 | Coban Imperial | 1 - 1 | Xelaju |
| 2017-03-19 | Xelaju | 2 - 0 | Coban Imperial |
| 2017-01-22 | Coban Imperial | 0 - 1 | Xelaju |
| 2016-11-07 | Xelaju | 2 - 1 | Coban Imperial |
| 2016-08-21 | Coban Imperial | 1 - 0 | Xelaju |
| 2016-04-24 | Xelaju | 1 - 0 | Coban Imperial |
| 2016-02-25 | Coban Imperial | 0 - 0 | Xelaju |
| 2015-10-04 | Xelaju | 3 - 0 | Coban Imperial |
| 2015-08-02 | Coban Imperial | 0 - 0 | Xelaju |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 6 | 3 | 1 | |
| 50% | 42% | 8% | 50% | 25% | 8% |
Xelaju ostatnie 12 mecze
| 2018-01-14 | Malacateco | 2 - 2 | Xelaju |
| 2017-12-04 | Xelaju | 2 - 2 | Coban Imperial |
| 2017-12-01 | Coban Imperial | 1 - 1 | Xelaju |
| 2017-11-26 | Siquinala | 2 - 1 | Xelaju |
| 2017-11-20 | Xelaju | 0 - 0 | Guastatoya |
| 2017-11-16 | Petapa | 3 - 0 | Xelaju |
| 2017-11-12 | Xelaju | 2 - 1 | Marquense |
| 2017-11-04 | Comunicaciones | 2 - 1 | Xelaju |
| 2017-10-29 | Xelaju | 1 - 0 | Coban Imperial |
| 2017-10-22 | Sanarate | 2 - 0 | Xelaju |
| 2017-10-15 | Xelaju | 1 - 0 | Antigua |
| 2017-10-12 | Xelaju | 4 - 1 | Suchitepequez |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 58% | 25% |
Coban Imperial ostatnie 12 mecze
| 2018-01-14 | Coban Imperial | 1 - 1 | Marquense |
| 2017-12-09 | Antigua | 1 - 0 | Coban Imperial |
| 2017-12-07 | Coban Imperial | 1 - 0 | Antigua |
| 2017-12-04 | Xelaju | 2 - 2 | Coban Imperial |
| 2017-12-01 | Coban Imperial | 1 - 1 | Xelaju |
| 2017-11-26 | Petapa | 0 - 0 | Coban Imperial |
| 2017-11-19 | Coban Imperial | 2 - 0 | Marquense |
| 2017-11-16 | Comunicaciones | 0 - 0 | Coban Imperial |
| 2017-11-12 | Coban Imperial | 1 - 1 | Antigua |
| 2017-11-05 | Coban Imperial | 2 - 0 | Sanarate |
| 2017-10-29 | Xelaju | 1 - 0 | Coban Imperial |
| 2017-10-22 | Coban Imperial | 2 - 1 | Suchitepequez |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 7 | 2 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 58% | 17% | 8% |
Tabela Liga Nacional
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Antigua | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Municipal | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Sanarate | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Siquinala | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Xelaju | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Malacateco | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Coban Imperial | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Marquense | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Guastatoya | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Petapa | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Suchitepequez | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Comunicaciones | 1 | -2 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Xelaju | |
| Coban Imperial | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Pozycja w lidze
| Xelaju | Coban Imperial | |
| Pozycja | 5 | 7 |
| Punkty | 1 | 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 7 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Xelaju | Coban Imperial | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
0
1 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Xelaju | Coban Imperial | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
2 |
1
1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Liga Nacional
| Mecze (6) | |
| Zwycięstwa u siebie | 33% |
| Remisy | 33% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (11) | |
| Bramki na mecz | 1.83 |
| Bramki u siebie na mecz | 0.83 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.00 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 67% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 33% |
| Powyżej 1.5 | 50% |
| Powyżej 2.5 | 17% |
| Powyżej 3.5 | 17% |
Xelaju kolejne 6 mecze
| 2018-01-28 | Xelaju | - | Guastatoya |
| 2018-02-01 | Antigua | - | Xelaju |
| 2018-02-04 | Xelaju | - | Municipal |
| 2018-02-11 | Suchitepequez | - | Xelaju |
| 2018-02-15 | Xelaju | - | Marquense |
| 2018-02-18 | Sanarate | - | Xelaju |
Coban Imperial kolejne 6 mecze
| 2018-01-28 | Sanarate | - | Coban Imperial |
| 2018-02-01 | Coban Imperial | - | Guastatoya |
| 2018-02-03 | Petapa | - | Coban Imperial |
| 2018-02-11 | Coban Imperial | - | Antigua |
| 2018-02-15 | Comunicaciones | - | Coban Imperial |
| 2018-02-18 | Coban Imperial | - | Municipal |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 3.60 | 5.00 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 33% | 25% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.14 | 2.25 |
| Prawdopodobieństwo | 75% | 25% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.35 | 2.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 83% | 17% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.35 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 62% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.70 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.79 | 1.22 | |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 62% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.22 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.15 | 1.62 | |
| Prawdopodobieństwo | 77% | 23% | |
| Tak @ 2.15 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-01-21 00:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!