Eredivisie - Holandia
niedziela, 28.10.2018
13:30
13:30

Willem II

Utrecht
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Tilburg |
| Na wyjeździe: | Utrecht |
| Odległość: | 59.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Willem II Stadion |
| Pojemność: | 14 500 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 13:30 (14:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.30 | 2.50 | X | 1.55 | 1.44 | |||
| 27% | 46% | 27% | 3.30 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 85% | 15% | 57% | 43% | 35% | 65% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-03-31 | Willem II | 3 - 2 | Utrecht |
| 2017-08-20 | Utrecht | 2 - 0 | Willem II |
| 2017-04-01 | Utrecht | 2 - 0 | Willem II |
| 2016-10-22 | Willem II | 0 - 1 | Utrecht |
| 2016-02-21 | Utrecht | 2 - 1 | Willem II |
| 2015-09-19 | Willem II | 3 - 1 | Utrecht |
| 2015-02-04 | Willem II | 1 - 0 | Utrecht |
| 2014-08-17 | Utrecht | 2 - 1 | Willem II |
| 2013-01-27 | Utrecht | 3 - 1 | Willem II |
| 2012-11-03 | Willem II | 1 - 5 | Utrecht |
| 2011-02-12 | Willem II | 3 - 3 | Utrecht |
| 2010-08-22 | Utrecht | 3 - 0 | Willem II |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 67% | 42% |
Willem II ostatnie 12 mecze
| 2018-10-21 | Breda | 2 - 2 | Willem II |
| 2018-10-07 | Willem II | 1 - 1 | Feyenoord |
| 2018-09-30 | Graafschap | 2 - 1 | Willem II |
| 2018-09-25 | Volendam | 1 - 2 | Willem II |
| 2018-09-22 | Sittard | 4 - 4 | Willem II |
| 2018-09-15 | Willem II | 2 - 2 | Excelsior |
| 2018-09-01 | PSV | 6 - 1 | Willem II |
| 2018-08-26 | Willem II | 5 - 0 | Heracles |
| 2018-08-17 | Groningen | 0 - 1 | Willem II |
| 2018-08-11 | Willem II | 0 - 1 | Venlo |
| 2018-08-04 | Willem II | 0 - 1 | Aris |
| 2018-07-28 | Willem II | 0 - 1 | KV Mechelen |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 58% | 42% |
Utrecht ostatnie 12 mecze
| 2018-10-20 | Utrecht | 2 - 1 | AZ Alkmaar |
| 2018-10-05 | Utrecht | 2 - 1 | Breda |
| 2018-09-30 | Groningen | 1 - 1 | Utrecht |
| 2018-09-27 | Utrecht | 2 - 0 | Maastricht |
| 2018-09-23 | Feyenoord | 1 - 0 | Utrecht |
| 2018-09-16 | Utrecht | 1 - 2 | FC Emmen |
| 2018-09-01 | Sittard | 1 - 1 | Utrecht |
| 2018-08-26 | Utrecht | 1 - 1 | Venlo |
| 2018-08-19 | Utrecht | 2 - 0 | Zwolle |
| 2018-08-11 | PSV | 4 - 0 | Utrecht |
| 2018-08-02 | Utrecht | 2 - 2 | Levante |
| 2018-07-28 | Portsmouth | 1 - 1 | Utrecht |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 11 | 5 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 92% | 42% | 17% |
Tabela Eredivisie
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV | 10 | +34 | 30 |
| 2 | Ajax | 9 | +21 | 22 |
| 3 | Feyenoord | 9 | +10 | 20 |
| 4 | Heracles | 10 | +4 | 20 |
| 5 | Venlo | 10 | +1 | 15 |
| 6 | AZ Alkmaar | 9 | +3 | 12 |
| 7 | Vitesse | 9 | +3 | 12 |
| 8 | Utrecht | 9 | -2 | 12 |
| 9 | Excelsior | 10 | -5 | 12 |
| 10 | Den Haag | 10 | -7 | 12 |
| 11 | Zwolle | 10 | -5 | 11 |
| 12 | Willem II | 9 | -1 | 10 |
| 13 | Heerenveen | 9 | -2 | 10 |
| 14 | Sittard | 9 | -2 | 10 |
| 15 | Graafschap | 10 | -10 | 10 |
| 16 | FC Emmen | 10 | -14 | 9 |
| 17 | Breda | 10 | -13 | 5 |
| 18 | Groningen | 10 | -15 | 4 |
Chronologia meczów w lidze
| Willem II | |
| Utrecht | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Willem II | Utrecht |
|---|---|---|---|
| 1 | PSV | 4 - 0 | |
| 2 | Ajax | ||
| 3 | Feyenoord | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 4 | Heracles | 5 - 0 | |
| 5 | Venlo | 0 - 1 | |
| 6 | AZ Alkmaar | ||
| 7 | Vitesse | ||
| 8 | Utrecht | - | |
| 9 | Excelsior | 2 - 2 | |
| 10 | Den Haag | ||
| 11 | Zwolle | ||
| 12 | Willem II | - | |
| 13 | Heerenveen | ||
| 14 | Sittard | 1 - 1 | |
| 15 | Graafschap | ||
| 16 | FC Emmen | ||
| 17 | Breda | ||
| 18 | Groningen | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Willem II | Utrecht | |
| Pozycja | 12 | 8 |
| Punkty | 10 | 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 12 | 16 |
| Punkty | 5 | 2 |
Forma w lidze
| Willem II | Utrecht | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
4 3 |
3
3 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
2 1 |
0
2 2 |
Bramki w lidze
| Willem II | Utrecht | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
17
18 |
10
12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
8
4 |
2
7 |
Ogólne statystyki dla Eredivisie
| Mecze (86) | |
| Zwycięstwa u siebie | 43% |
| Remisy | 26% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (291) | |
| Bramki na mecz | 3.38 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.98 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.41 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 83% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 56% |
| Powyżej 1.5 | 88% |
| Powyżej 2.5 | 60% |
| Powyżej 3.5 | 41% |
Willem II kolejne 6 mecze
| 2018-11-03 | Ajax | - | Willem II |
| 2018-11-09 | Zwolle | - | Willem II |
| 2018-11-25 | Willem II | - | Vitesse |
| 2018-12-01 | AZ Alkmaar | - | Willem II |
| 2018-12-08 | Willem II | - | Heerenveen |
| 2018-12-14 | Willem II | - | Den Haag |
Utrecht kolejne 6 mecze
| 2018-11-04 | Utrecht | - | Den Haag |
| 2018-11-10 | Vitesse | - | Utrecht |
| 2018-11-25 | Utrecht | - | Graafschap |
| 2018-11-30 | Excelsior | - | Utrecht |
| 2018-12-09 | Utrecht | - | Heracles |
| 2018-12-16 | Heerenveen | - | Utrecht |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 3.30 | 2.50 |
| Prawdopodobieństwo | 27% | 46% | 27% |
| X @ 3.30 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.55 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 85% | 15% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.07 | |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.72 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 1.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.40 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% | |
| Tak @ 1.57 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-28 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!