A-League - Australia
sobota, 29.01.2022
08:45
08:45

Western United

Melbourne City
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Melbourne |
| Na wyjeździe: | Melbourne |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 08:45 (19:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.75 | 3.50 | 2.00 | 12 | 1.72 | 1.25 | |||
| 36% | 32% | 32% | 1.28 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.40 | ||||||
| 59% | 41% | 52% | 48% | 35% | 65% |
Ostatnie 7 bezpośrednie spotkania
| 2021-12-04 | Melbourne City | 0 - 1 | Western United |
| 2021-04-01 | Western United | 2 - 1 | Melbourne City |
| 2021-01-16 | Melbourne City | 2 - 1 | Western United |
| 2020-08-26 | Melbourne City | 2 - 0 | Western United |
| 2020-08-19 | Western United | 1 - 3 | Melbourne City |
| 2020-01-03 | Melbourne City | 3 - 2 | Western United |
| 2019-10-27 | Western United | 1 - 2 | Melbourne City |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 5 | 6 | 5 | 2 | |
| 29% | 0% | 71% | 86% | 71% | 29% |
Western United ostatnie 12 mecze
| 2022-01-21 | Wellington Ph. | 2 - 1 | Western United |
| 2021-12-26 | Melbourne V. | 3 - 1 | Western United |
| 2021-12-17 | Western United | 1 - 0 | Adelaide United |
| 2021-12-11 | Western United | 1 - 0 | Brisbane Roar |
| 2021-12-07 | Western United | 0 - 1 | Wellington Ph. |
| 2021-12-04 | Melbourne City | 0 - 1 | Western United |
| 2021-11-26 | Western United | 1 - 0 | Perth Glory |
| 2021-11-20 | Western United | 0 - 1 | Melbourne V. |
| 2021-06-05 | CC Mariners | 2 - 0 | Western United |
| 2021-05-31 | Western United | 1 - 2 | Macarthur |
| 2021-05-28 | Western United | 1 - 6 | Melbourne V. |
| 2021-05-22 | Wellington Ph. | 3 - 0 | Western United |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 6 | 5 | 2 | |
| 33% | 0% | 67% | 50% | 42% | 17% |
Melbourne City ostatnie 12 mecze
| 2022-01-23 | CC Mariners | 1 - 3 | Melbourne City |
| 2022-01-15 | Adelaide United | 2 - 2 | Melbourne City |
| 2022-01-09 | Melbourne City | 3 - 3 | WS Wanderers |
| 2022-01-05 | Melbourne City | 0 - 0 | Wellington Ph. |
| 2021-12-18 | Melbourne City | 2 - 2 | Melbourne V. |
| 2021-12-08 | Melbourne City | 1 - 0 | Perth Glory |
| 2021-12-04 | Melbourne City | 0 - 1 | Western United |
| 2021-11-27 | Adelaide United | 2 - 2 | Melbourne City |
| 2021-11-19 | Melbourne City | 2 - 1 | Brisbane Roar |
| 2021-06-27 | Melbourne City | 3 - 1 | Sydney FC |
| 2021-06-20 | Melbourne City | 2 - 0 | Macarthur |
| 2021-06-10 | Melbourne City | 1 - 2 | Newcastle Jets |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 8 | 6 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 67% | 50% |
Tabela A-League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Melbourne V. | 8 | +4 | 15 |
| 2 | Melbourne City | 8 | +3 | 13 |
| 3 | Macarthur | 6 | +2 | 13 |
| 4 | Western United | 7 | 0 | 12 |
| 5 | Adelaide United | 9 | +4 | 11 |
| 6 | Sydney FC | 9 | 0 | 10 |
| 7 | CC Mariners | 6 | +1 | 9 |
| 8 | Perth Glory | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Wellington Ph. | 7 | -9 | 7 |
| 10 | WS Wanderers | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Newcastle Jets | 5 | +2 | 5 |
| 12 | Brisbane Roar | 7 | -6 | 5 |
Chronologia meczów w lidze
| Western United | |
| Melbourne City | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Western United | Melbourne City |
|---|---|---|---|
| 1 | Melbourne V. | 0 - 1 | |
| 2 | Melbourne City | - | |
| 3 | Macarthur | ||
| 4 | Western United | - | |
| 5 | Adelaide United | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Sydney FC | ||
| 7 | CC Mariners | 1 - 3 | |
| 8 | Perth Glory | 1 - 0 | |
| 9 | Wellington Ph. | ||
| 10 | WS Wanderers | ||
| 11 | Newcastle Jets | ||
| 12 | Brisbane Roar | 1 - 0 |
Pozycja w lidze
| Western United | Melbourne City | |
| Pozycja | 4 | 2 |
| Punkty | 12 | 13 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 1 | 5 |
| Punkty | 9 | 5 |
Forma w lidze
| Western United | Melbourne City | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
0 3 |
3
4 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
0 1 |
1
2 0 |
Bramki w lidze
| Western United | Melbourne City | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
6
6 |
15
12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
1 |
7
5 |
Ogólne statystyki dla A-League
| Mecze (42) | |
| Zwycięstwa u siebie | 40% |
| Remisy | 31% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (108) | |
| Bramki na mecz | 2.57 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.38 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.19 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 79% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 69% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 52% |
| Powyżej 1.5 | 74% |
| Powyżej 2.5 | 55% |
| Powyżej 3.5 | 29% |
Western United kolejne 6 mecze
| 2022-02-01 | Macarthur | - | Western United |
| 2022-02-05 | Melbourne V. | - | Western United |
| 2022-02-05 | WS Wanderers | - | Western United |
| 2022-02-12 | Sydney FC | - | Western United |
| 2022-02-20 | Western United | - | WS Wanderers |
| 2022-02-23 | Western United | - | Sydney FC |
Melbourne City kolejne 6 mecze
| 2022-02-06 | Melbourne City | - | Perth Glory |
| 2022-02-08 | Newcastle Jets | - | Melbourne City |
| 2022-02-11 | WS Wanderers | - | Melbourne City |
| 2022-02-15 | Melbourne City | - | Adelaide United |
| 2022-02-18 | Melbourne City | - | Newcastle Jets |
| 2022-02-22 | Melbourne City | - | CC Mariners |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 3.50 | 2.00 |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 32% | 32% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 1.25 |
| Prawdopodobieństwo | 52% | 48% |
| 1X @ 1.72 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 59% | 41% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 52% | 48% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.00 | 1.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.40 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-01-29 04:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!