League One - Anglia
sobota, 24.02.2018
15:00
15:00

Walsall

Blackburn
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Walsall |
| Na wyjeździe: | Blackburn |
| Odległość: | 133.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bescot Stadium |
| Pojemność: | 11 300 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 3.60 | 1.85 | 2 | 1.95 | 1.19 | |||
| 24% | 32% | 44% | 1.85 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 76% | 24% | 51% | 49% | 27% | 73% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2018-01-30 | Blackburn | 3 - 1 | Walsall |
Walsall ostatnie 12 mecze
| 2018-02-17 | Gillingham FC | 0 - 0 | Walsall |
| 2018-02-13 | Walsall | 4 - 2 | Doncaster |
| 2018-02-10 | Blackpool | 2 - 2 | Walsall |
| 2018-02-03 | Walsall | 1 - 0 | Milton Keynes |
| 2018-01-30 | Blackburn | 3 - 1 | Walsall |
| 2018-01-20 | Charlton | 3 - 1 | Walsall |
| 2018-01-13 | Walsall | 2 - 1 | Oxford Utd |
| 2018-01-01 | Plymouth | 1 - 0 | Walsall |
| 2017-12-30 | Walsall | 1 - 2 | Rotherham |
| 2017-12-26 | Walsall | 0 - 0 | Bristol Rovers |
| 2017-12-23 | Rochdale | 1 - 1 | Walsall |
| 2017-12-16 | Northampton | 2 - 1 | Walsall |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 58% | 33% |
Blackburn ostatnie 12 mecze
| 2018-02-19 | Blackburn | 2 - 0 | Bury |
| 2018-02-13 | Portsmouth | 1 - 2 | Blackburn |
| 2018-02-10 | Blackburn | 2 - 2 | Oldham |
| 2018-02-03 | Plymouth | 2 - 0 | Blackburn |
| 2018-01-30 | Blackburn | 3 - 1 | Walsall |
| 2018-01-27 | Blackburn | 1 - 1 | Northampton |
| 2018-01-20 | Fleetwood | 1 - 2 | Blackburn |
| 2018-01-13 | Blackburn | 3 - 1 | Shrewsbury |
| 2018-01-06 | Blackburn | 0 - 1 | Hull |
| 2018-01-01 | Rotherham | 1 - 1 | Blackburn |
| 2017-12-30 | Blackburn | 2 - 2 | Scunthorpe |
| 2017-12-26 | Blackburn | 2 - 0 | Rochdale |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 6 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 50% | 33% |
Tabela League One
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Blackburn | 33 | +28 | 66 |
| 2 | Shrewsbury | 33 | +17 | 65 |
| 3 | Wigan | 30 | +38 | 63 |
| 4 | Rotherham | 33 | +18 | 59 |
| 5 | Scunthorpe | 34 | +12 | 56 |
| 6 | Charlton | 32 | +4 | 51 |
| 7 | Plymouth | 34 | 0 | 50 |
| 8 | Bradford | 33 | -2 | 50 |
| 9 | Portsmouth | 34 | 0 | 49 |
| 10 | Peterborough | 32 | +8 | 46 |
| 11 | Gillingham FC | 34 | +1 | 46 |
| 12 | Bristol Rovers | 33 | -3 | 45 |
| 13 | Southend | 33 | -9 | 44 |
| 14 | Doncaster | 34 | 0 | 42 |
| 15 | Oxford Utd | 33 | -2 | 41 |
| 16 | Walsall | 32 | -3 | 41 |
| 17 | Blackpool | 33 | -4 | 39 |
| 18 | Wimbledon | 33 | -9 | 37 |
| 19 | Northampton | 34 | -22 | 37 |
| 20 | Fleetwood | 33 | -11 | 36 |
| 21 | Oldham | 33 | -12 | 36 |
| 22 | Milton Keynes | 33 | -15 | 31 |
| 23 | Rochdale | 29 | -11 | 26 |
| 24 | Bury | 33 | -23 | 26 |
Chronologia meczów w lidze
| Walsall | |
| Blackburn | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Walsall | Blackburn |
|---|---|---|---|
| 1 | Blackburn | - | |
| 2 | Shrewsbury | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Wigan | 0 - 0 | |
| 4 | Rotherham | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 5 | Scunthorpe | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Charlton | 2 - 2 | |
| 7 | Plymouth | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Bradford | 3 - 3 | 0 - 1 |
| 9 | Portsmouth | 1 - 2 | |
| 10 | Peterborough | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 11 | Gillingham FC | 0 - 1 | |
| 12 | Bristol Rovers | 0 - 0 | |
| 13 | Southend | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Doncaster | 4 - 2 | |
| 15 | Oxford Utd | 2 - 1 | 2 - 4 |
| 16 | Walsall | - | |
| 17 | Blackpool | 1 - 1 | 2 - 4 |
| 18 | Wimbledon | ||
| 19 | Northampton | 1 - 1 | |
| 20 | Fleetwood | 4 - 2 | 1 - 2 |
| 21 | Oldham | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 22 | Milton Keynes | 1 - 0 | |
| 23 | Rochdale | 0 - 3 | |
| 24 | Bury | 0 - 3 |
Pozycja w lidze
| Walsall | Blackburn | |
| Pozycja | 16 | 1 |
| Punkty | 41 | 66 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 3 |
| Punkty | 27 | 31 |
Forma w lidze
| Walsall | Blackburn | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
10
11 11 |
19
9 5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
7
6 3 |
9
4 3 |
Bramki w lidze
| Walsall | Blackburn | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
42
45 |
60
32 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
25
19 |
27
16 |
Ogólne statystyki dla League One
| Mecze (394) | |
| Zwycięstwa u siebie | 43% |
| Remisy | 25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 32% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (1034) | |
| Bramki na mecz | 2.62 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.42 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.20 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 55% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 51% |
| Powyżej 3.5 | 27% |
Walsall kolejne 6 mecze
| 2018-02-27 | Peterborough | - | Walsall |
| 2018-03-03 | Southend | - | Walsall |
| 2018-03-06 | Walsall | - | Rochdale |
| 2018-03-10 | Shrewsbury | - | Walsall |
| 2018-03-21 | Walsall | - | Wigan |
| 2018-03-31 | Walsall | - | Portsmouth |
Blackburn kolejne 6 mecze
| 2018-02-27 | Wimbledon | - | Blackburn |
| 2018-03-04 | Blackburn | - | Wigan |
| 2018-03-10 | Blackburn | - | Blackpool |
| 2018-03-17 | Gillingham FC | - | Blackburn |
| 2018-03-29 | Blackburn | - | Bradford |
| 2018-04-02 | Milton Keynes | - | Blackburn |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.75 | 3.60 | 1.85 |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 32% | 44% |
| 2 @ 1.85 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.19 |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% |
| X2 @ 1.19 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.39 | |
| Prawdopodobieństwo | 76% | 24% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 1.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.04 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.50 | 1.28 | |
| Prawdopodobieństwo | 27% | 73% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.28 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% | |
| Tak @ 1.90 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-24 12:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!