Eredivisie - Holandia
sobota, 01.09.2018
17:30
17:30

Venlo

Heerenveen
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Venlo |
| Na wyjeździe: | Heerenveen |
| Odległość: | 177.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | De Koel |
| Pojemność: | 8 000 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:30 (18:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.40 | 2.40 | 12 | 1.57 | 1.44 | |||
| 33% | 32% | 35% | 1.33 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 71% | 29% | 40% | 60% | 34% | 66% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-04-14 | Venlo | 0 - 2 | Heerenveen |
| 2017-12-09 | Heerenveen | 2 - 2 | Venlo |
| 2013-10-31 | Heerenveen | 1 - 0 | Venlo |
| 2013-02-09 | Heerenveen | 2 - 2 | Venlo |
| 2012-11-24 | Venlo | 1 - 1 | Heerenveen |
| 2012-03-24 | Heerenveen | 4 - 1 | Venlo |
| 2011-09-20 | Venlo | 0 - 2 | Heerenveen |
| 2011-09-17 | Venlo | 0 - 3 | Heerenveen |
| 2011-04-23 | Venlo | 2 - 2 | Heerenveen |
| 2010-10-23 | Heerenveen | 2 - 0 | Venlo |
| 2010-02-02 | Venlo | 3 - 1 | Heerenveen |
| 2009-10-04 | Heerenveen | 1 - 1 | Venlo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 11 | 6 | 5 | |
| 8% | 42% | 50% | 92% | 50% | 42% |
Venlo ostatnie 12 mecze
| 2018-08-26 | Utrecht | 1 - 1 | Venlo |
| 2018-08-18 | Venlo | 0 - 1 | Ajax |
| 2018-08-11 | Willem II | 0 - 1 | Venlo |
| 2018-08-04 | Venlo | 2 - 0 | Volendam |
| 2018-07-30 | Bremen | 1 - 1 | Venlo |
| 2018-07-27 | Venlo | 2 - 1 | Twente |
| 2018-05-06 | Utrecht | 1 - 0 | Venlo |
| 2018-04-29 | Venlo | 1 - 4 | Roda |
| 2018-04-19 | Ajax | 4 - 1 | Venlo |
| 2018-04-14 | Venlo | 0 - 2 | Heerenveen |
| 2018-04-07 | Sparta Rotterdam | 3 - 2 | Venlo |
| 2018-04-01 | Venlo | 0 - 0 | Twente |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 33% | 25% |
Heerenveen ostatnie 12 mecze
| 2018-08-26 | Heerenveen | 3 - 5 | Feyenoord |
| 2018-08-19 | Heerenveen | 1 - 1 | Vitesse |
| 2018-08-10 | Zwolle | 2 - 3 | Heerenveen |
| 2018-08-04 | Heerenveen | 1 - 3 | Levante |
| 2018-07-28 | Hoffenheim | 8 - 2 | Heerenveen |
| 2018-07-21 | Heerenveen | 2 - 1 | Kayserispor |
| 2018-07-18 | Heerenveen | 1 - 1 | Twente |
| 2018-05-12 | Utrecht | 2 - 1 | Heerenveen |
| 2018-05-09 | Heerenveen | 4 - 3 | Utrecht |
| 2018-05-06 | Heerenveen | 2 - 3 | Feyenoord |
| 2018-04-29 | Breda | 3 - 0 | Heerenveen |
| 2018-04-17 | Heerenveen | 2 - 0 | Den Haag |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 12 | 9 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 100% | 75% | 50% |
Tabela Eredivisie
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSV | 3 | +6 | 9 |
| 2 | AZ Alkmaar | 3 | +8 | 7 |
| 3 | Ajax | 3 | +6 | 7 |
| 4 | Willem II | 3 | +5 | 6 |
| 5 | Feyenoord | 3 | +3 | 6 |
| 6 | Vitesse | 3 | +4 | 5 |
| 7 | Venlo | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Heerenveen | 3 | -1 | 4 |
| 9 | Excelsior | 3 | -1 | 4 |
| 10 | Graafschap | 4 | -2 | 4 |
| 10 | Utrecht | 3 | -2 | 4 |
| 12 | Heracles | 3 | -3 | 4 |
| 13 | FC Emmen | 4 | -7 | 4 |
| 14 | Den Haag | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Breda | 3 | -4 | 3 |
| 16 | Groningen | 3 | -4 | 3 |
| 17 | Sittard | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Zwolle | 3 | -4 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Venlo | |
| Heerenveen | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Venlo | Heerenveen |
|---|---|---|---|
| 1 | PSV | ||
| 2 | AZ Alkmaar | ||
| 3 | Ajax | 0 - 1 | |
| 4 | Willem II | ||
| 5 | Feyenoord | ||
| 6 | Vitesse | ||
| 7 | Venlo | - | |
| 8 | Heerenveen | - | |
| 9 | Excelsior | ||
| 10 | Graafschap | ||
| 10 | Utrecht | ||
| 12 | Heracles | ||
| 13 | FC Emmen | ||
| 14 | Den Haag | ||
| 15 | Breda | ||
| 16 | Groningen | ||
| 17 | Sittard | ||
| 18 | Zwolle | 2 - 3 |
Pozycja w lidze
| Venlo | Heerenveen | |
| Pozycja | 7 | 8 |
| Punkty | 4 | 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 16 | 4 |
| Punkty | 0 | 3 |
Forma w lidze
| Venlo | Heerenveen | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 1 |
1
1 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 1 |
1
0 0 |
Bramki w lidze
| Venlo | Heerenveen | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
2 |
7
8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
1 |
3
2 |
Ogólne statystyki dla Eredivisie
| Mecze (28) | |
| Zwycięstwa u siebie | 39% |
| Remisy | 21% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 39% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (88) | |
| Bramki na mecz | 3.14 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.96 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.18 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 79% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 68% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% |
| Powyżej 1.5 | 82% |
| Powyżej 2.5 | 54% |
| Powyżej 3.5 | 36% |
Venlo kolejne 6 mecze
| 2018-09-15 | Graafschap | - | Venlo |
| 2018-09-22 | Venlo | - | Breda |
| 2018-09-29 | Excelsior | - | Venlo |
| 2018-10-06 | PSV | - | Venlo |
| 2018-10-21 | Venlo | - | Den Haag |
| 2018-10-26 | FC Emmen | - | Venlo |
Heerenveen kolejne 6 mecze
| 2018-09-06 | Heerenveen | - | Zwolle |
| 2018-09-16 | Heerenveen | - | Heracles |
| 2018-09-22 | Excelsior | - | Heerenveen |
| 2018-09-29 | Heerenveen | - | Den Haag |
| 2018-10-06 | Graafschap | - | Heerenveen |
| 2018-10-20 | Heerenveen | - | Ajax |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.80 | 3.40 | 2.40 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 32% | 35% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% | |
| Poniżej 2.5 @ 2.00 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.00 | 1.36 | |
| Prawdopodobieństwo | 34% | 66% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.36 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 61% | 39% | |
| Tak @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-01 16:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!