Puchar Finlandii - Finlandia
środa, 13.05.2026
16:30
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Vantaa |
| Na wyjeździe: |
Jakobstad |
| Odległość: |
395.2 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
16:30 (18:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.80 |
4.00 |
1.52 |
2 |
|
|
|
2.35 |
1.16 |
| 26% |
31% |
43% |
1.52 |
|
|
|
22% |
78% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.15 |
4.80 |
|
|
|
1.49 |
2.40 |
|
|
|
2.20 |
1.58 |
| 80% |
20% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
41% |
59% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
VJS Vantaa ostatnie 12 mecze
|
2026-05-09 |
VJS Vantaa
|
3 - 2 |
Inter Turku 2
|
|
2026-05-02 |
VJS Vantaa
|
0 - 0 |
KuPS Akatemia
|
|
2026-04-29 |
Futura Porvoo
|
2 - 2 |
VJS Vantaa
|
|
2026-04-24 |
Tampere Utd
|
0 - 4 |
VJS Vantaa
|
|
2026-04-18 |
VJS Vantaa
|
1 - 1 |
SalPa
|
|
2026-04-11 |
OLS Oulu
|
1 - 0 |
VJS Vantaa
|
|
2026-04-04 |
TPV
|
3 - 1 |
VJS Vantaa
|
|
2026-03-24 |
JaPS
|
0 - 2 |
VJS Vantaa
|
|
2026-03-07 |
Klubi 04
|
1 - 2 |
VJS Vantaa
|
|
2026-01-31 |
KaPa
|
0 - 1 |
VJS Vantaa
|
|
2025-05-28 |
Oulu
|
2 - 1 |
VJS Vantaa
|
|
2025-05-07 |
VJS Vantaa
|
2 - 0 |
NJS
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
6 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
50% |
33% |
Jaro ostatnie 12 mecze
|
2026-05-09 |
Inter Turku
|
2 - 0 |
Jaro
|
|
2026-05-02 |
Jaro
|
2 - 2 |
TPS Turku
|
|
2026-04-28 |
GBK Kokkola
|
0 - 2 |
Jaro
|
|
2026-04-24 |
SJK
|
1 - 1 |
Jaro
|
|
2026-04-18 |
Jaro
|
1 - 1 |
KuPS
|
|
2026-04-15 |
Oulu
|
1 - 2 |
Jaro
|
|
2026-04-10 |
VPS
|
0 - 0 |
Jaro
|
|
2026-04-04 |
Jaro
|
0 - 1 |
Lahti
|
|
2026-03-28 |
Jaro
|
2 - 3 |
Oulu
|
|
2026-03-18 |
SJK
|
2 - 1 |
Jaro
|
|
2026-03-12 |
Jaro
|
1 - 1 |
Haka
|
|
2026-02-28 |
Inter Turku
|
2 - 1 |
Jaro
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
10 |
5 |
2 |
| 17% |
42% |
42% |
|
83% |
42% |
17% |
Tabela Ykkönen
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
OLS Oulu |
6 |
5 |
1 |
0 |
14 |
4 |
+10 |
16 |
| 2 |
Rovaniemi |
6 |
4 |
2 |
0 |
17 |
6 |
+11 |
14 |
| 3 |
JJK Jyvaskyla |
6 |
4 |
1 |
1 |
15 |
10 |
+5 |
13 |
| 4 |
Tampere Utd |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
10 |
| 5 |
SalPa |
6 |
2 |
2 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
8 |
| 6 |
VJS Vantaa |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
8 |
| 6 |
Keski-Uusimaa |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
8 |
| 8 |
Jazz Pori |
6 |
3 |
0 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
6 |
| 9 |
Inter Turku 2 |
6 |
1 |
1 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
4 |
| 10 |
KuPS Akatemia |
6 |
1 |
1 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
4 |
| 11 |
TPV |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
9 |
-5 |
4 |
| 12 |
KPV |
6 |
0 |
2 |
4 |
2 |
21 |
-19 |
2 |
Tabela Veikkausliiga
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Inter Turku |
7 |
4 |
2 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
14 |
| 2 |
Oulu |
7 |
4 |
0 |
3 |
12 |
7 |
+5 |
12 |
| 3 |
TPS Turku |
6 |
3 |
3 |
0 |
9 |
5 |
+4 |
12 |
| 4 |
KuPS |
7 |
3 |
3 |
1 |
9 |
7 |
+2 |
12 |
| 5 |
HJK |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
4 |
+5 |
11 |
| 6 |
VPS |
6 |
2 |
3 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
9 |
| 7 |
Lahti |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
7 |
| 8 |
SJK |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 9 |
Ilves |
6 |
1 |
2 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
5 |
| 10 |
Gnistan |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
5 |
| 11 |
Jaro |
6 |
0 |
4 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
| 12 |
Mariehamn |
6 |
0 |
3 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
3 |
VJS Vantaa kolejne 6 mecze
|
2026-05-23 |
VJS Vantaa
|
- |
KPV
|
|
2026-06-02 |
JJK Jyvaskyla
|
- |
VJS Vantaa
|
|
2026-06-06 |
Jazz Pori
|
- |
VJS Vantaa
|
|
2026-06-13 |
VJS Vantaa
|
- |
Rovaniemi
|
|
2026-06-29 |
VJS Vantaa
|
- |
TPV
|
|
2026-07-04 |
SalPa
|
- |
VJS Vantaa
|
Jaro kolejne 6 mecze
|
2026-05-16 |
Gnistan
|
- |
Jaro
|
|
2026-05-20 |
KuPS
|
- |
Jaro
|
|
2026-05-23 |
Jaro
|
- |
Mariehamn
|
|
2026-05-31 |
Oulu
|
- |
Jaro
|
|
2026-06-13 |
Jaro
|
- |
HJK
|
|
2026-06-17 |
Ilves
|
- |
Jaro
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
4.80 |
4.00 |
1.52 |
| Prawdopodobieństwo |
26% |
31% |
43% |
|
2 @ 1.52 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
2.35 |
1.16 |
| Prawdopodobieństwo |
22% |
78% |
|
X2 @ 1.16 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.15 |
4.80 |
| Prawdopodobieństwo |
|
80% |
20% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.15 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.49 |
2.40 |
| Prawdopodobieństwo |
|
61% |
39% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.49 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.20 |
1.58 |
| Prawdopodobieństwo |
|
41% |
59% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.58 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.60 |
2.20 |
| Prawdopodobieństwo |
|
57% |
43% |
|
Tak @ 1.60 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-05-13 04:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!