Primeira Liga - Portugalia
sobota, 06.11.2021
15:30
15:30

Vizela

Estoril
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Vizela |
| Na wyjeździe: | Estoril |
| Odległość: | 311.3 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:30 (15:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.10 | 2.90 | X2 | 1.40 | 1.53 | |||
| 17% | 42% | 41% | 1.53 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 79% | 21% | 42% | 58% | 20% | 80% |
Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania
| 2021-07-17 | Vizela | 0 - 0 | Estoril |
| 2021-04-03 | Vizela | 1 - 1 | Estoril |
| 2020-11-29 | Estoril | 2 - 2 | Vizela |
Vizela ostatnie 12 mecze
| 2021-10-31 | Famalicao | 1 - 1 | Vizela |
| 2021-10-24 | Vizela | 0 - 1 | Benfica |
| 2021-10-17 | Setubal | 0 - 2 | Vizela |
| 2021-10-02 | Vizela | 1 - 1 | Santa Clara |
| 2021-09-26 | Portimonense | 0 - 0 | Vizela |
| 2021-09-19 | Vizela | 1 - 1 | Ferreira |
| 2021-09-12 | Gil Vicente | 2 - 2 | Vizela |
| 2021-08-28 | Vizela | 1 - 1 | Boavista |
| 2021-08-22 | Guimaraes | 4 - 0 | Vizela |
| 2021-08-14 | Vizela | 2 - 1 | Tondela |
| 2021-08-06 | Sporting | 3 - 0 | Vizela |
| 2021-07-24 | Estrela Amadora | 2 - 1 | Vizela |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 10 | 5 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 83% | 42% | 17% |
Estoril ostatnie 12 mecze
| 2021-10-30 | Estoril | 1 - 1 | Benfica |
| 2021-10-24 | Portimonense | 0 - 2 | Estoril |
| 2021-10-03 | Estoril | 2 - 2 | Gil Vicente |
| 2021-09-27 | Boavista | 1 - 1 | Estoril |
| 2021-09-19 | Estoril | 0 - 1 | Sporting |
| 2021-09-13 | Tondela | 1 - 2 | Estoril |
| 2021-08-27 | Estoril | 2 - 1 | Maritimo |
| 2021-08-23 | Ferreira | 1 - 3 | Estoril |
| 2021-08-13 | Estoril | 0 - 0 | Guimaraes |
| 2021-08-07 | Arouca | 0 - 2 | Estoril |
| 2021-08-01 | Famalicao | 1 - 0 | Estoril |
| 2021-07-25 | Nacional | 1 - 2 | Estoril |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 5 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 42% | 17% |
Tabela Primeira Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 10 | +18 | 26 |
| 2 | Sporting | 10 | +11 | 26 |
| 3 | Benfica | 10 | +15 | 25 |
| 4 | Braga | 10 | +8 | 19 |
| 5 | Estoril | 10 | +7 | 19 |
| 6 | Portimonense | 10 | -1 | 14 |
| 7 | Guimaraes | 10 | +2 | 13 |
| 8 | Gil Vicente | 11 | 0 | 13 |
| 9 | Ferreira | 10 | -3 | 11 |
| 10 | Boavista | 11 | -6 | 11 |
| 11 | Famalicao | 11 | -1 | 10 |
| 12 | Arouca | 11 | -6 | 10 |
| 13 | Tondela | 10 | -6 | 9 |
| 14 | Vizela | 10 | -7 | 9 |
| 15 | B-SAD | 10 | -6 | 8 |
| 16 | Moreirense | 10 | -7 | 8 |
| 17 | Maritimo | 10 | -5 | 7 |
| 18 | Santa Clara | 10 | -13 | 6 |
Chronologia meczów w lidze
| Vizela | |
| Estoril | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Vizela | Estoril |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | ||
| 2 | Sporting | ||
| 3 | Benfica | 0 - 1 | |
| 4 | Braga | ||
| 5 | Estoril | - | |
| 6 | Portimonense | 0 - 2 | |
| 7 | Guimaraes | ||
| 8 | Gil Vicente | ||
| 9 | Ferreira | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 10 | Boavista | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Famalicao | ||
| 12 | Arouca | 0 - 2 | |
| 13 | Tondela | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | Vizela | - | |
| 15 | B-SAD | ||
| 16 | Moreirense | ||
| 17 | Maritimo | ||
| 18 | Santa Clara | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Vizela | Estoril | |
| Pozycja | 14 | 5 |
| Punkty | 9 | 19 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 8 | 2 |
| Punkty | 6 | 13 |
Forma w lidze
| Vizela | Estoril | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
6 3 |
5
4 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
3 1 |
4
1 0 |
Bramki w lidze
| Vizela | Estoril | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
8
15 |
15
8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
5 |
10
3 |
Ogólne statystyki dla Primeira Liga
| Mecze (92) | |
| Zwycięstwa u siebie | 34% |
| Remisy | 35% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 32% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (228) | |
| Bramki na mecz | 2.48 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.32 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.16 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 74% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 71% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 54% |
| Powyżej 1.5 | 78% |
| Powyżej 2.5 | 49% |
| Powyżej 3.5 | 22% |
Vizela kolejne 6 mecze
| 2021-11-20 | Vizela | - | Estrela Amadora |
| 2021-11-30 | Braga | - | Vizela |
| 2021-12-06 | Vizela | - | B-SAD |
| 2021-12-13 | Arouca | - | Vizela |
| 2021-12-19 | Vizela | - | FC Porto |
| 2021-12-23 | Vizela | - | Braga |
Estoril kolejne 6 mecze
| 2021-11-29 | Estoril | - | Santa Clara |
| 2021-12-05 | Braga | - | Estoril |
| 2021-12-12 | B-SAD | - | Estoril |
| 2021-12-17 | Estoril | - | Famalicao |
| 2021-12-21 | Tondela | - | Estoril |
| 2021-12-28 | Moreirense | - | Estoril |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.45 | 3.10 | 2.90 |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 42% | 41% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.40 | 1.53 |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 71% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 3.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 79% | 21% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.36 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.15 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.66 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 20% | 80% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% | |
| Tak @ 1.90 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-11-06 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!