Primeira Liga - Portugalia
niedziela, 04.02.2018
20:15
20:15

Guimaraes

Ferreira
3 - 2
(2 - 1, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Guimaraes |
| Na wyjeździe: | Pacos de Ferreira |
| Odległość: | 19.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio D. Afonso Henriques |
| Pojemność: | 30 165 |
| Wymiary: | 106 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:15 (20:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.60 | 5.00 | 1 | 1.18 | 2.20 | |||
| 49% | 18% | 33% | 1.70 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 71% | 29% | 56% | 44% | 32% | 68% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-08-26 | Ferreira | 0 - 0 | Guimaraes |
| 2017-02-03 | Ferreira | 2 - 0 | Guimaraes |
| 2017-01-03 | Guimaraes | 2 - 2 | Ferreira |
| 2016-08-26 | Guimaraes | 5 - 3 | Ferreira |
| 2016-03-13 | Guimaraes | 0 - 1 | Ferreira |
| 2015-11-02 | Ferreira | 0 - 1 | Guimaraes |
| 2015-02-20 | Ferreira | 2 - 2 | Guimaraes |
| 2014-09-19 | Guimaraes | 1 - 1 | Ferreira |
| 2014-03-15 | Guimaraes | 1 - 2 | Ferreira |
| 2013-10-28 | Ferreira | 1 - 3 | Guimaraes |
| 2013-07-30 | Ferreira | 0 - 2 | Guimaraes |
| 2013-04-28 | Guimaraes | 2 - 2 | Ferreira |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 42% |
Guimaraes ostatnie 12 mecze
| 2018-01-31 | Sporting | 1 - 0 | Guimaraes |
| 2018-01-21 | Guimaraes | 3 - 1 | Estoril |
| 2018-01-12 | Chaves | 4 - 3 | Guimaraes |
| 2018-01-07 | FC Porto | 4 - 2 | Guimaraes |
| 2017-12-30 | Moreirense | 3 - 3 | Guimaraes |
| 2017-12-23 | Guimaraes | 0 - 1 | Tondela |
| 2017-12-18 | Moreirense | 2 - 1 | Guimaraes |
| 2017-12-14 | FC Porto | 4 - 0 | Guimaraes |
| 2017-12-11 | Guimaraes | 1 - 0 | Feirense |
| 2017-12-07 | Guimaraes | 1 - 1 | Konyaspor |
| 2017-12-03 | Setubal | 1 - 2 | Guimaraes |
| 2017-11-27 | Rio Ave | 0 - 1 | Guimaraes |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 7 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 58% | 42% |
Ferreira ostatnie 12 mecze
| 2018-01-29 | Ferreira | 2 - 1 | Feirense |
| 2018-01-21 | Aves | 0 - 2 | Ferreira |
| 2018-01-13 | Ferreira | 0 - 0 | Maritimo |
| 2018-01-08 | Ferreira | 1 - 1 | Portimonense |
| 2018-01-03 | Rio Ave | 4 - 2 | Ferreira |
| 2017-12-30 | Ferreira | 2 - 3 | FC Porto |
| 2017-12-15 | Ferreira | 1 - 2 | Boavista |
| 2017-12-10 | B-SAD | 1 - 1 | Ferreira |
| 2017-12-03 | Braga | 3 - 0 | Ferreira |
| 2017-11-26 | Ferreira | 1 - 2 | Sporting |
| 2017-11-05 | Chaves | 4 - 2 | Ferreira |
| 2017-10-29 | Ferreira | 1 - 0 | Estoril |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Tabela Primeira Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 20 | +39 | 52 |
| 2 | Benfica | 21 | +38 | 50 |
| 3 | Sporting | 20 | +32 | 50 |
| 4 | Braga | 21 | +18 | 43 |
| 5 | Rio Ave | 21 | +2 | 33 |
| 6 | Maritimo | 20 | -4 | 29 |
| 7 | Boavista | 20 | -3 | 27 |
| 8 | Chaves | 20 | -4 | 27 |
| 9 | Guimaraes | 20 | -8 | 26 |
| 10 | Tondela | 20 | -9 | 22 |
| 11 | Portimonense | 20 | -4 | 21 |
| 12 | B-SAD | 20 | -9 | 21 |
| 13 | Ferreira | 20 | -12 | 21 |
| 14 | Feirense | 20 | -8 | 20 |
| 15 | Moreirense | 20 | -15 | 16 |
| 16 | Setubal | 20 | -16 | 15 |
| 17 | Estoril | 19 | -20 | 15 |
| 18 | Aves | 20 | -17 | 14 |
Chronologia meczów w lidze
| Guimaraes | |
| Ferreira | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Guimaraes | Ferreira |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 6 - 1 | |
| 2 | Benfica | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Sporting | 0 - 5 | |
| 4 | Braga | 3 - 0 | |
| 5 | Rio Ave | 4 - 2 | |
| 6 | Maritimo | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Boavista | 1 - 0 | |
| 8 | Chaves | 3 - 2 | 4 - 2 |
| 9 | Guimaraes | - | |
| 10 | Tondela | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 11 | Portimonense | 3 - 3 | |
| 12 | B-SAD | 1 - 1 | |
| 13 | Ferreira | - | |
| 14 | Feirense | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Moreirense | ||
| 16 | Setubal | ||
| 17 | Estoril | 3 - 1 | |
| 18 | Aves | 0 - 2 |
Pozycja w lidze
| Guimaraes | Ferreira | |
| Pozycja | 9 | 13 |
| Punkty | 26 | 21 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 11 | 15 |
| Punkty | 16 | 5 |
Forma w lidze
| Guimaraes | Ferreira | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
2 10 |
5
6 9 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
1 3 |
1
2 7 |
Bramki w lidze
| Guimaraes | Ferreira | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
27
35 |
23
35 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
14
16 |
11
25 |
Ogólne statystyki dla Primeira Liga
| Mecze (181) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (484) | |
| Bramki na mecz | 2.67 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.57 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.10 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 66% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 51% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 50% |
| Powyżej 3.5 | 27% |
Guimaraes kolejne 6 mecze
| 2018-02-11 | Boavista | - | Guimaraes |
| 2018-02-18 | Guimaraes | - | Braga |
| 2018-02-24 | Maritimo | - | Guimaraes |
| 2018-03-04 | Guimaraes | - | B-SAD |
| 2018-03-11 | Portimonense | - | Guimaraes |
| 2018-03-18 | Guimaraes | - | Aves |
Ferreira kolejne 6 mecze
| 2018-02-09 | Ferreira | - | Tondela |
| 2018-02-18 | Setubal | - | Ferreira |
| 2018-02-24 | Ferreira | - | Benfica |
| 2018-03-04 | Moreirense | - | Ferreira |
| 2018-03-11 | Ferreira | - | FC Porto |
| 2018-03-17 | Estoril | - | Ferreira |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.70 | 3.60 | 5.00 |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 18% | 33% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 2.20 |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.85 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.85 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 32% | 68% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Tak @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-04 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!