Primeira Liga - Portugalia
piątek, 27.04.2018
20:30
20:30

Guimaraes

Moreirense
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Guimaraes |
| Na wyjeździe: | Moreira de Conegos |
| Odległość: | 7.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio D. Afonso Henriques |
| Pojemność: | 30 165 |
| Wymiary: | 106 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:30 (20:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.50 | 4.50 | 1X | 1.19 | 2.04 | |||
| 45% | 19% | 36% | 1.19 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 54% | 46% | 24% | 76% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-30 | Moreirense | 3 - 3 | Guimaraes |
| 2017-12-18 | Moreirense | 2 - 1 | Guimaraes |
| 2017-02-24 | Guimaraes | 1 - 0 | Moreirense |
| 2016-09-25 | Moreirense | 0 - 1 | Guimaraes |
| 2016-05-08 | Guimaraes | 4 - 1 | Moreirense |
| 2016-01-06 | Moreirense | 3 - 4 | Guimaraes |
| 2015-04-11 | Moreirense | 2 - 1 | Guimaraes |
| 2014-11-28 | Guimaraes | 2 - 1 | Moreirense |
| 2013-02-17 | Guimaraes | 1 - 0 | Moreirense |
| 2012-09-21 | Moreirense | 0 - 1 | Guimaraes |
| 2012-07-31 | Moreirense | 0 - 1 | Guimaraes |
| 2005-01-22 | Guimaraes | 0 - 0 | Moreirense |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 6 | 6 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 50% | 50% | 25% |
Guimaraes ostatnie 12 mecze
| 2018-04-21 | Feirense | 2 - 1 | Guimaraes |
| 2018-04-14 | Guimaraes | 1 - 1 | Setubal |
| 2018-04-06 | Guimaraes | 3 - 0 | Rio Ave |
| 2018-03-31 | Benfica | 2 - 0 | Guimaraes |
| 2018-03-18 | Guimaraes | 2 - 1 | Aves |
| 2018-03-11 | Portimonense | 2 - 1 | Guimaraes |
| 2018-03-04 | Guimaraes | 0 - 0 | B-SAD |
| 2018-02-24 | Maritimo | 3 - 2 | Guimaraes |
| 2018-02-18 | Guimaraes | 0 - 5 | Braga |
| 2018-02-11 | Boavista | 1 - 0 | Guimaraes |
| 2018-02-04 | Guimaraes | 3 - 2 | Ferreira |
| 2018-01-31 | Sporting | 1 - 0 | Guimaraes |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 7 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 58% | 25% |
Moreirense ostatnie 12 mecze
| 2018-04-22 | Moreirense | 2 - 1 | Rio Ave |
| 2018-04-15 | Maritimo | 1 - 1 | Moreirense |
| 2018-04-09 | Moreirense | 1 - 0 | Boavista |
| 2018-03-31 | Portimonense | 4 - 3 | Moreirense |
| 2018-03-18 | Moreirense | 2 - 1 | B-SAD |
| 2018-03-09 | Braga | 3 - 0 | Moreirense |
| 2018-03-04 | Moreirense | 2 - 0 | Ferreira |
| 2018-02-26 | Sporting | 1 - 0 | Moreirense |
| 2018-02-18 | Moreirense | 0 - 1 | Chaves |
| 2018-02-12 | Moreirense | 1 - 2 | Estoril |
| 2018-02-04 | Tondela | 1 - 2 | Moreirense |
| 2018-01-30 | Moreirense | 0 - 0 | FC Porto |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 8% |
Tabela Primeira Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 31 | +61 | 79 |
| 2 | Benfica | 31 | +58 | 77 |
| 3 | Sporting | 31 | +39 | 74 |
| 4 | Braga | 31 | +45 | 71 |
| 5 | Rio Ave | 31 | -4 | 44 |
| 6 | Maritimo | 31 | -10 | 44 |
| 7 | Chaves | 31 | -11 | 41 |
| 8 | Boavista | 31 | -11 | 38 |
| 9 | Guimaraes | 31 | -14 | 37 |
| 10 | Portimonense | 31 | -8 | 35 |
| 11 | Tondela | 31 | -6 | 35 |
| 12 | B-SAD | 31 | -12 | 34 |
| 13 | Moreirense | 31 | -16 | 32 |
| 14 | Setubal | 31 | -21 | 29 |
| 15 | Ferreira | 31 | -23 | 29 |
| 16 | Aves | 31 | -18 | 28 |
| 17 | Feirense | 31 | -17 | 27 |
| 18 | Estoril | 31 | -32 | 26 |
Chronologia meczów w lidze
| Guimaraes | |
| Moreirense | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Guimaraes | Moreirense |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 3 - 0 | |
| 2 | Benfica | 1 - 3 | |
| 3 | Sporting | 0 - 5 | 1 - 0 |
| 4 | Braga | 0 - 5 | 3 - 0 |
| 5 | Rio Ave | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Maritimo | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Chaves | 3 - 2 | 3 - 0 |
| 8 | Boavista | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Guimaraes | - | |
| 10 | Portimonense | 3 - 3 | 4 - 3 |
| 11 | Tondela | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | B-SAD | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 13 | Moreirense | - | |
| 14 | Setubal | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 15 | Ferreira | 3 - 2 | 3 - 2 |
| 16 | Aves | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 17 | Feirense | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 18 | Estoril | 3 - 1 | 0 - 2 |
Pozycja w lidze
| Guimaraes | Moreirense | |
| Pozycja | 9 | 13 |
| Punkty | 37 | 32 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 8 | 11 |
| Punkty | 27 | 11 |
Forma w lidze
| Guimaraes | Moreirense | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
11
4 16 |
8
8 15 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
3 4 |
3
2 10 |
Bramki w lidze
| Guimaraes | Moreirense | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
40
54 |
29
45 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
23
25 |
14
28 |
Ogólne statystyki dla Primeira Liga
| Mecze (279) | |
| Zwycięstwa u siebie | 52% |
| Remisy | 20% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (765) | |
| Bramki na mecz | 2.74 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.61 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.14 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 81% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 62% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 49% |
| Powyżej 1.5 | 76% |
| Powyżej 2.5 | 51% |
| Powyżej 3.5 | 27% |
Guimaraes kolejne 6 mecze
| 2018-05-05 | Tondela | - | Guimaraes |
| 2018-05-12 | Guimaraes | - | FC Porto |
| 2018-07-07 | Guimaraes | - | Penafiel |
| 2018-07-11 | Guimaraes | - | Oliveirense |
| 2018-07-14 | Guimaraes | - | Tondela |
| 2018-07-18 | Guimaraes | - | Aves |
Moreirense kolejne 6 mecze
| 2018-05-06 | Moreirense | - | Aves |
| 2018-05-13 | Benfica | - | Moreirense |
| 2018-07-07 | Varzim | - | Moreirense |
| 2018-07-14 | Penafiel | - | Moreirense |
| 2018-07-19 | Ferreira | - | Moreirense |
| 2018-07-21 | Moreirense | - | Boavista |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 3.50 | 4.50 |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 19% | 36% |
| 1X @ 1.19 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.19 | 2.04 |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 73% | 27% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.85 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.95 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 76% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Tak @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-27 16:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!