Serie C - Grupa C - Włochy
niedziela, 04.02.2018
15:30
15:30

V. Francavilla

Rende
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Francavilla Fontana |
| Na wyjeździe: | Rende |
| Odległość: | 179.0 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:30 (16:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.10 | 3.00 | X2 | 1.36 | 1.57 | |||
| 33% | 28% | 39% | 1.57 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.37 | 2.60 | 1.47 | 5.00 | 1.14 | ||||||
| 59% | 41% | 39% | 61% | 17% | 83% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2017-09-23 | Rende | 0 - 1 | V. Francavilla |
V. Francavilla ostatnie 12 mecze
| 2018-01-29 | Catania | 1 - 0 | V. Francavilla |
| 2018-01-21 | Fondi | 2 - 2 | V. Francavilla |
| 2017-12-30 | V. Francavilla | 0 - 0 | Bisceglie |
| 2017-12-23 | Lecce | 4 - 0 | V. Francavilla |
| 2017-12-17 | V. Francavilla | 2 - 1 | Andria |
| 2017-12-10 | Cosenza | 4 - 1 | V. Francavilla |
| 2017-12-03 | V. Francavilla | 2 - 1 | Monopoli |
| 2017-11-25 | Matera | 2 - 1 | V. Francavilla |
| 2017-11-18 | Trapani | 3 - 1 | V. Francavilla |
| 2017-11-12 | V. Francavilla | 2 - 0 | Akragas |
| 2017-11-07 | Juve Stabia | 1 - 1 | V. Francavilla |
| 2017-11-04 | V. Francavilla | 1 - 0 | Catanzaro |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Rende ostatnie 12 mecze
| 2018-01-28 | Rende | 0 - 1 | Lecce |
| 2018-01-20 | Siracusa | 0 - 1 | Rende |
| 2017-12-30 | Rende | 2 - 0 | Akragas |
| 2017-12-23 | Reggina 1914 | 0 - 3 | Rende |
| 2017-12-17 | Rende | 0 - 3 | Catania |
| 2017-12-10 | Andria | 3 - 1 | Rende |
| 2017-12-03 | Rende | 0 - 0 | Cosenza |
| 2017-11-25 | Casertana | 0 - 0 | Rende |
| 2017-11-18 | Rende | 2 - 0 | Matera |
| 2017-11-11 | Monopoli | 0 - 1 | Rende |
| 2017-11-07 | Trapani | 4 - 0 | Rende |
| 2017-11-04 | Rende | 1 - 0 | Sicula Leonzio |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 50% | 33% | 17% |
Tabela Serie C - Grupa C
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lecce | 22 | +18 | 49 |
| 2 | Catania | 22 | +20 | 45 |
| 3 | Trapani | 22 | +18 | 40 |
| 4 | Rende | 22 | 0 | 34 |
| 5 | Cosenza | 22 | +2 | 33 |
| 6 | Monopoli | 22 | +3 | 30 |
| 7 | V. Francavilla | 22 | -6 | 30 |
| 8 | Catanzaro | 22 | -1 | 29 |
| 9 | Juve Stabia | 21 | +3 | 29 |
| 10 | Bisceglie | 21 | -6 | 27 |
| 11 | Siracusa | 22 | +8 | 25 |
| 12 | Reggina 1914 | 22 | -9 | 25 |
| 13 | Sicula Leonzio | 21 | -5 | 23 |
| 14 | Fondi | 22 | -6 | 22 |
| 15 | Casertana | 21 | -4 | 21 |
| 16 | Andria | 22 | -2 | 20 |
| 17 | Paganese | 22 | -12 | 19 |
| 18 | Matera | 22 | +3 | 15 |
| 19 | Akragas | 22 | -24 | -2 |
Chronologia meczów w lidze
| V. Francavilla | |
| Rende | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | V. Francavilla | Rende |
|---|---|---|---|
| 1 | Lecce | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Catania | 0 - 3 | |
| 3 | Trapani | 4 - 0 | |
| 4 | Rende | - | |
| 5 | Cosenza | ||
| 6 | Monopoli | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | V. Francavilla | - | |
| 8 | Catanzaro | 1 - 0 | |
| 9 | Juve Stabia | 1 - 0 | |
| 10 | Bisceglie | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Siracusa | 0 - 1 | |
| 12 | Reggina 1914 | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 13 | Sicula Leonzio | 2 - 1 | |
| 14 | Fondi | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Casertana | 0 - 0 | |
| 16 | Andria | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 17 | Paganese | ||
| 18 | Matera | ||
| 19 | Akragas | 2 - 0 | 2 - 3 |
Pozycja w lidze
| V. Francavilla | Rende | |
| Pozycja | 7 | 4 |
| Punkty | 30 | 34 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 5 | 6 |
| Punkty | 21 | 15 |
Forma w lidze
| V. Francavilla | Rende | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
6 8 |
10
4 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
3 1 |
4
3 4 |
Bramki w lidze
| V. Francavilla | Rende | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
24
30 |
19
19 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
12
8 |
10
12 |
Ogólne statystyki dla Serie C - Grupa C
| Mecze (207) | |
| Zwycięstwa u siebie | 43% |
| Remisy | 29% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (458) | |
| Bramki na mecz | 2.21 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.18 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.03 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 70% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 64% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 45% |
| Powyżej 1.5 | 65% |
| Powyżej 2.5 | 40% |
| Powyżej 3.5 | 17% |
V. Francavilla kolejne 6 mecze
| 2018-02-11 | Reggina 1914 | - | V. Francavilla |
| 2018-02-18 | V. Francavilla | - | Casertana |
| 2018-02-25 | Sicula Leonzio | - | V. Francavilla |
| 2018-03-03 | V. Francavilla | - | Paganese |
| 2018-03-18 | V. Francavilla | - | Siracusa |
| 2018-03-21 | Catanzaro | - | V. Francavilla |
Rende kolejne 6 mecze
| 2018-02-18 | Rende | - | Fondi |
| 2018-02-25 | Catanzaro | - | Rende |
| 2018-03-03 | Rende | - | Bisceglie |
| 2018-03-11 | Paganese | - | Rende |
| 2018-03-18 | Rende | - | Juve Stabia |
| 2018-03-21 | Sicula Leonzio | - | Rende |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.29 | 3.10 | 3.00 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 28% | 39% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 2.37 | |
| Prawdopodobieństwo | 59% | 41% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.53 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.60 | 1.47 | |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 61% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.47 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 5.00 | 1.14 | |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 83% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.14 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 61% | |
| Nie @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-04 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!