Primera División - Hiszpania
sobota, 05.05.2018
19:45
19:45

Villarreal

Valencia
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Villarreal |
| Na wyjeździe: | Walencja |
| Odległość: | 56.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | El Madrigal |
| Pojemność: | 22 000 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| U siebie: | Inigo Perez (His) |
| Na wyjeździe: | Carlos Corberan (His) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:45 (20:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.39 | 3.20 | 12 | 1.36 | 1.66 | |||
| 38% | 20% | 42% | 1.33 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 74% | 26% | 53% | 47% | 26% | 74% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-23 | Valencia | 0 - 1 | Villarreal |
| 2017-05-21 | Valencia | 1 - 3 | Villarreal |
| 2017-01-21 | Villarreal | 0 - 2 | Valencia |
| 2016-05-01 | Valencia | 0 - 2 | Villarreal |
| 2015-12-31 | Villarreal | 1 - 0 | Valencia |
| 2015-04-05 | Valencia | 0 - 0 | Villarreal |
| 2014-11-02 | Villarreal | 1 - 3 | Valencia |
| 2014-03-23 | Valencia | 2 - 1 | Villarreal |
| 2013-10-27 | Villarreal | 4 - 1 | Valencia |
| 2012-05-05 | Valencia | 1 - 0 | Villarreal |
| 2012-01-08 | Villarreal | 2 - 2 | Valencia |
| 2011-04-10 | Valencia | 5 - 0 | Villarreal |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 50% | 42% |
Villarreal ostatnie 12 mecze
| 2018-04-28 | Villarreal | 4 - 1 | Celta Vigo |
| 2018-04-17 | Villarreal | 2 - 1 | Leganes |
| 2018-04-14 | Sevilla | 2 - 2 | Villarreal |
| 2018-04-09 | Villarreal | 1 - 3 | Ath. Bilbao |
| 2018-04-01 | Malaga | 1 - 0 | Villarreal |
| 2018-03-18 | Villarreal | 2 - 1 | Atl. Madryt |
| 2018-03-11 | Las Palmas | 0 - 2 | Villarreal |
| 2018-03-03 | Villarreal | 0 - 2 | Girona |
| 2018-02-28 | Eibar | 1 - 0 | Villarreal |
| 2018-02-25 | Villarreal | 1 - 0 | Getafe |
| 2018-02-22 | Villarreal | 0 - 1 | Lyon |
| 2018-02-18 | Espanyol | 1 - 1 | Villarreal |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Valencia ostatnie 12 mecze
| 2018-04-29 | Valencia | 0 - 0 | Eibar |
| 2018-04-21 | Celta Vigo | 1 - 1 | Valencia |
| 2018-04-18 | Valencia | 1 - 2 | Getafe |
| 2018-04-14 | Barcelona | 2 - 1 | Valencia |
| 2018-04-08 | Valencia | 1 - 0 | Espanyol |
| 2018-04-01 | Leganes | 0 - 1 | Valencia |
| 2018-03-17 | Valencia | 3 - 1 | Alaves |
| 2018-03-10 | Sevilla | 0 - 2 | Valencia |
| 2018-03-04 | Valencia | 2 - 0 | Betis |
| 2018-02-28 | Ath. Bilbao | 1 - 1 | Valencia |
| 2018-02-25 | Valencia | 2 - 1 | Real Sociedad |
| 2018-02-17 | Malaga | 1 - 2 | Valencia |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 5 | 1 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 42% | 8% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 34 | +66 | 86 |
| 2 | Atl. Madryt | 35 | +37 | 75 |
| 3 | Real Madryt | 34 | +45 | 71 |
| 4 | Valencia | 35 | +26 | 67 |
| 5 | Betis | 35 | +2 | 59 |
| 6 | Villarreal | 34 | +8 | 54 |
| 7 | Sevilla | 35 | -11 | 51 |
| 8 | Getafe | 35 | +8 | 49 |
| 9 | Girona | 35 | -6 | 48 |
| 10 | Real Sociedad | 36 | +7 | 46 |
| 11 | Celta Vigo | 35 | +3 | 45 |
| 12 | Eibar | 35 | -10 | 44 |
| 13 | Alaves | 35 | -14 | 41 |
| 14 | Ath. Bilbao | 35 | -7 | 40 |
| 15 | Leganes | 35 | -14 | 40 |
| 16 | Espanyol | 35 | -12 | 40 |
| 17 | Levante | 35 | -16 | 40 |
| 18 | La Coruna | 35 | -35 | 28 |
| 19 | Las Palmas | 35 | -47 | 22 |
| 20 | Malaga | 35 | -30 | 20 |
Chronologia meczów w lidze
| Villarreal | |
| Valencia | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Villarreal | Valencia |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Atl. Madryt | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Real Madryt | 2 - 2 | |
| 4 | Valencia | - | |
| 5 | Betis | 3 - 1 | 3 - 6 |
| 6 | Villarreal | - | |
| 7 | Sevilla | 2 - 3 | 0 - 2 |
| 8 | Getafe | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Girona | 0 - 2 | |
| 10 | Real Sociedad | 4 - 2 | 2 - 3 |
| 11 | Celta Vigo | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Eibar | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Alaves | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 14 | Ath. Bilbao | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 15 | Leganes | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Espanyol | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 17 | Levante | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | La Coruna | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Las Palmas | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 20 | Malaga | 2 - 0 | 1 - 2 |
Pozycja w lidze
| Villarreal | Valencia | |
| Pozycja | 6 | 4 |
| Punkty | 54 | 67 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 6 | 4 |
| Punkty | 32 | 28 |
Forma w lidze
| Villarreal | Valencia | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
16
6 12 |
20
7 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
10
2 5 |
8
4 5 |
Bramki w lidze
| Villarreal | Valencia | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
49
41 |
62
36 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
32
20 |
28
21 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (349) | |
| Zwycięstwa u siebie | 47% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (919) | |
| Bramki na mecz | 2.63 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.52 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.11 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 63% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 46% |
| Powyżej 1.5 | 71% |
| Powyżej 2.5 | 50% |
| Powyżej 3.5 | 27% |
Villarreal kolejne 6 mecze
| 2018-05-09 | Barcelona | - | Villarreal |
| 2018-05-12 | La Coruna | - | Villarreal |
| 2018-05-19 | Villarreal | - | Real Madryt |
| 2018-07-17 | Villarreal | - | Hercules |
| 2018-07-21 | Marsylia | - | Villarreal |
| 2018-07-25 | Montpellier | - | Villarreal |
Valencia kolejne 6 mecze
| 2018-05-09 | Al Nasr Riyadh | - | Valencia |
| 2018-05-12 | Girona | - | Valencia |
| 2018-05-20 | Valencia | - | La Coruna |
| 2018-07-21 | Galatasaray | - | Valencia |
| 2018-07-24 | Lausanne | - | Valencia |
| 2018-07-28 | PSV | - | Valencia |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 3.39 | 3.20 |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 20% | 42% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 1.66 |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.07 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.72 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 1.39 | |
| Prawdopodobieństwo | 26% | 74% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.39 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-05 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!