I liga - Czechy
sobota, 28.04.2018
19:15
19:15

Viktoria Pilzno

Karwina
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Pilzno |
| Na wyjeździe: | Karwina |
| Odległość: | 370.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Doosan Arena |
| Pojemność: | 11 700 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:15 (20:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 5.25 | 9.00 | 1 | 1.07 | 3.39 | |||
| 55% | 27% | 18% | 1.30 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 67% | 33% | 46% | 54% | 24% | 76% |
Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania
| 2017-10-27 | Karwina | 1 - 3 | Viktoria Pilzno |
| 2017-03-19 | Karwina | 2 - 3 | Viktoria Pilzno |
| 2016-09-18 | Viktoria Pilzno | 2 - 0 | Karwina |
Viktoria Pilzno ostatnie 12 mecze
| 2018-04-21 | Zbrojovka Brno | 1 - 3 | Viktoria Pilzno |
| 2018-04-15 | Viktoria Pilzno | 2 - 2 | Sparta Praga |
| 2018-04-08 | Bohemians 1905 | 5 - 2 | Viktoria Pilzno |
| 2018-04-04 | Ostrava | 0 - 0 | Viktoria Pilzno |
| 2018-03-31 | Viktoria Pilzno | 1 - 2 | Mlada Boleslav |
| 2018-03-18 | Zlin | 0 - 1 | Viktoria Pilzno |
| 2018-03-15 | Viktoria Pilzno | 2 - 0 | Sporting |
| 2018-03-11 | Viktoria Pilzno | 2 - 2 | Liberec |
| 2018-03-08 | Sporting | 2 - 0 | Viktoria Pilzno |
| 2018-02-26 | Viktoria Pilzno | 0 - 1 | Vysočina Igława |
| 2018-02-22 | Viktoria Pilzno | 2 - 0 | Partizan |
| 2018-02-18 | Sigma Ołomuniec | 0 - 0 | Viktoria Pilzno |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 33% |
Karwina ostatnie 12 mecze
| 2018-04-22 | Karwina | 1 - 1 | Teplice |
| 2018-04-13 | Slavia Praga | 3 - 2 | Karwina |
| 2018-04-08 | Karwina | 0 - 0 | Slovacko |
| 2018-03-31 | Zbrojovka Brno | 0 - 0 | Karwina |
| 2018-03-17 | Sigma Ołomuniec | 1 - 1 | Karwina |
| 2018-03-10 | Karwina | 1 - 1 | Sparta Praga |
| 2018-03-03 | Liberec | 2 - 2 | Karwina |
| 2018-02-25 | Karwina | 4 - 0 | Zlin |
| 2018-02-17 | Mlada Boleslav | 0 - 1 | Karwina |
| 2017-12-02 | Karwina | 1 - 0 | Bohemians 1905 |
| 2017-11-25 | Ostrava | 2 - 1 | Karwina |
| 2017-11-19 | Karwina | 2 - 1 | Jablonec |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 42% | 25% |
Tabela I liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Pilzno | 25 | +27 | 56 |
| 2 | Slavia Praga | 25 | +26 | 49 |
| 3 | Sigma Ołomuniec | 25 | +13 | 45 |
| 4 | Sparta Praga | 25 | +16 | 43 |
| 5 | Liberec | 25 | +7 | 42 |
| 6 | Jablonec | 25 | +12 | 41 |
| 7 | Bohemians 1905 | 25 | +4 | 35 |
| 8 | Teplice | 25 | 0 | 33 |
| 9 | Dukla Praga | 26 | -18 | 29 |
| 10 | Zlin | 25 | -15 | 28 |
| 11 | Slovacko | 25 | -7 | 27 |
| 12 | Mlada Boleslav | 26 | -12 | 27 |
| 13 | Karwina | 25 | -5 | 26 |
| 14 | Vysočina Igława | 26 | -17 | 26 |
| 15 | Ostrava | 25 | -10 | 22 |
| 16 | Zbrojovka Brno | 26 | -21 | 20 |
Chronologia meczów w lidze
| Viktoria Pilzno | |
| Karwina | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Viktoria Pilzno | Karwina |
|---|---|---|---|
| 1 | Viktoria Pilzno | - | |
| 2 | Slavia Praga | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 3 | Sigma Ołomuniec | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Sparta Praga | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Liberec | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 6 | Jablonec | 2 - 0 | |
| 7 | Bohemians 1905 | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | Teplice | 1 - 0 | |
| 9 | Dukla Praga | 4 - 0 | 3 - 2 |
| 10 | Zlin | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Slovacko | 0 - 0 | |
| 12 | Mlada Boleslav | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Karwina | - | |
| 14 | Vysočina Igława | 0 - 1 | |
| 15 | Ostrava | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Zbrojovka Brno | 3 - 0 | 0 - 0 |
Pozycja w lidze
| Viktoria Pilzno | Karwina | |
| Pozycja | 1 | 13 |
| Punkty | 56 | 26 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 4 | 13 |
| Punkty | 26 | 7 |
Forma w lidze
| Viktoria Pilzno | Karwina | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
17
5 3 |
6
8 11 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
2 2 |
1
4 7 |
Bramki w lidze
| Viktoria Pilzno | Karwina | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
45
18 |
28
33 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
23
9 |
10
17 |
Ogólne statystyki dla I liga
| Mecze (202) | |
| Zwycięstwa u siebie | 49% |
| Remisy | 28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 23% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (482) | |
| Bramki na mecz | 2.39 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.42 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.97 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 76% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 60% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 46% |
| Powyżej 1.5 | 70% |
| Powyżej 2.5 | 44% |
| Powyżej 3.5 | 20% |
Viktoria Pilzno kolejne 6 mecze
| 2018-05-05 | Slavia Praga | - | Viktoria Pilzno |
| 2018-05-12 | Viktoria Pilzno | - | Slovacko |
| 2018-05-19 | Viktoria Pilzno | - | Teplice |
| 2018-05-26 | Dukla Praga | - | Viktoria Pilzno |
| 2018-07-06 | Akhmat Grozny | - | Viktoria Pilzno |
| 2018-07-10 | Wacker Innsbruck | - | Viktoria Pilzno |
Karwina kolejne 6 mecze
| 2018-05-05 | Karwina | - | Dukla Praga |
| 2018-05-13 | Jablonec | - | Karwina |
| 2018-05-19 | Karwina | - | Ostrava |
| 2018-05-26 | Vysočina Igława | - | Karwina |
| 2018-07-21 | Liberec | - | Karwina |
| 2018-07-28 | Slavia Praga | - | Karwina |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 5.25 | 9.00 |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 27% | 18% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.07 | 3.39 |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 5.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.16 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.35 | |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% | |
| Poniżej 2.5 @ 2.35 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 76% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.53 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% | |
| Nie @ 1.90 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-28 16:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!