Úrvalsdeild - Islandia
sobota, 25.08.2018
18:00
18:00

Vikingur R.

Akureyri
2 - 2
(0 - 2, 2 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Reykjavik |
| Na wyjeździe: | Akureyri |
| Odległość: | 248.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Vikingsvollur |
| Pojemność: | 1 149 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 18:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.10 | 2.75 | X2 | 1.40 | 1.44 | |||
| 34% | 18% | 48% | 1.44 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 74% | 26% | 58% | 42% | 33% | 67% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-06-03 | Akureyri | 4 - 1 | Vikingur R. |
| 2017-08-20 | Vikingur R. | 0 - 1 | Akureyri |
| 2017-05-27 | Akureyri | 2 - 2 | Vikingur R. |
| 2013-08-16 | Vikingur R. | 0 - 0 | Akureyri |
| 2013-06-08 | Akureyri | 0 - 1 | Vikingur R. |
| 2013-04-06 | Akureyri | 2 - 4 | Vikingur R. |
| 2012-08-01 | Vikingur R. | 0 - 1 | Akureyri |
| 2012-05-25 | Akureyri | 1 - 1 | Vikingur R. |
| 2010-09-11 | Akureyri | 0 - 2 | Vikingur R. |
| 2010-07-11 | Vikingur R. | 2 - 0 | Akureyri |
| 2004-07-18 | Akureyri | 0 - 2 | Vikingur R. |
| 2004-07-03 | Vikingur R. | 2 - 4 | Akureyri |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 4 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 33% | 33% |
Vikingur R. ostatnie 12 mecze
| 2018-08-20 | Fjolnir | 2 - 2 | Vikingur R. |
| 2018-08-13 | Vikingur R. | 2 - 3 | Breidablik |
| 2018-08-08 | Grindavik | 2 - 1 | Vikingur R. |
| 2018-07-29 | Vikingur R. | 0 - 4 | Stjarnan |
| 2018-07-22 | Valur | 4 - 1 | Vikingur R. |
| 2018-07-18 | Vikingur R. | 0 - 1 | Olafsvik |
| 2018-07-13 | Vikingur R. | 1 - 0 | Keflavik |
| 2018-07-09 | Fylkir | 2 - 3 | Vikingur R. |
| 2018-07-01 | KR Reykjavik | 0 - 1 | Vikingur R. |
| 2018-06-14 | Hafnarfjordur | 3 - 0 | Vikingur R. |
| 2018-06-09 | Vikingur R. | 2 - 1 | Vestmannaeyjar |
| 2018-06-03 | Akureyri | 4 - 1 | Vikingur R. |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 9 | 6 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 75% | 50% |
Akureyri ostatnie 12 mecze
| 2018-08-19 | Akureyri | 0 - 1 | KR Reykjavik |
| 2018-08-12 | Keflavik | 0 - 3 | Akureyri |
| 2018-08-08 | Akureyri | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2018-07-29 | Vestmannaeyjar | 2 - 1 | Akureyri |
| 2018-07-22 | Akureyri | 5 - 1 | Fylkir |
| 2018-07-12 | Grindavik | 1 - 2 | Akureyri |
| 2018-07-05 | Akureyri | 2 - 0 | Fjolnir |
| 2018-07-01 | Akureyri | 0 - 0 | Breidablik |
| 2018-06-14 | Akureyri | 1 - 2 | Stjarnan |
| 2018-06-09 | Valur | 3 - 1 | Akureyri |
| 2018-06-03 | Akureyri | 4 - 1 | Vikingur R. |
| 2018-05-31 | Hafnarfjordur | 1 - 0 | Akureyri |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 7 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 58% | 25% |
Tabela Úrvalsdeild
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valur | 16 | +18 | 35 |
| 2 | Breidablik | 17 | +14 | 34 |
| 3 | Stjarnan | 16 | +18 | 32 |
| 4 | KR Reykjavik | 17 | +9 | 27 |
| 5 | Hafnarfjordur | 17 | 0 | 24 |
| 6 | Grindavik | 17 | -4 | 24 |
| 7 | Akureyri | 17 | +5 | 22 |
| 8 | Vestmannaeyjar | 17 | +1 | 22 |
| 9 | Vikingur R. | 17 | -12 | 19 |
| 10 | Fjolnir | 17 | -10 | 16 |
| 11 | Fylkir | 17 | -13 | 16 |
| 12 | Keflavik | 17 | -26 | 4 |
Chronologia meczów w lidze
| Vikingur R. | |
| Akureyri | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Vikingur R. | Akureyri |
|---|---|---|---|
| 1 | Valur | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 2 | Breidablik | 2 - 3 | |
| 3 | Stjarnan | 0 - 4 | |
| 4 | KR Reykjavik | 2 - 0 | |
| 5 | Hafnarfjordur | 3 - 1 | |
| 6 | Grindavik | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Akureyri | - | |
| 8 | Vestmannaeyjar | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 9 | Vikingur R. | - | |
| 10 | Fjolnir | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 11 | Fylkir | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Keflavik | 1 - 0 | 0 - 3 |
Pozycja w lidze
| Vikingur R. | Akureyri | |
| Pozycja | 9 | 7 |
| Punkty | 19 | 22 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 9 |
| Punkty | 10 | 7 |
Forma w lidze
| Vikingur R. | Akureyri | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
4 8 |
6
4 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
1 4 |
2
1 5 |
Bramki w lidze
| Vikingur R. | Akureyri | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
19
31 |
26
21 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
11 |
11
15 |
Ogólne statystyki dla Úrvalsdeild
| Mecze (101) | |
| Zwycięstwa u siebie | 41% |
| Remisy | 28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 32% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (271) | |
| Bramki na mecz | 2.68 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.46 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.23 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 73% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 54% |
| Powyżej 1.5 | 76% |
| Powyżej 2.5 | 52% |
| Powyżej 3.5 | 30% |
Vikingur R. kolejne 6 mecze
| 2018-09-02 | Vestmannaeyjar | - | Vikingur R. |
| 2018-09-16 | Vikingur R. | - | Hafnarfjordur |
| 2018-09-23 | Keflavik | - | Vikingur R. |
| 2018-09-29 | Vikingur R. | - | KR Reykjavik |
| 2019-01-20 | Vikingur R. | - | Fjolnir |
| 2019-02-15 | Vikingur R. | - | Hafnarfjordur |
Akureyri kolejne 6 mecze
| 2018-09-02 | Akureyri | - | Valur |
| 2018-09-19 | Stjarnan | - | Akureyri |
| 2018-09-23 | Akureyri | - | Grindavik |
| 2018-09-29 | Breidablik | - | Akureyri |
| 2019-02-16 | Akureyri | - | Valur |
| 2019-02-23 | Fram | - | Akureyri |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 3.10 | 2.75 |
| Prawdopodobieństwo | 34% | 18% | 48% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.40 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 41% | 59% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.00 | 1.36 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.36 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Tak @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-25 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!