Úrvalsdeild - Islandia
sobota, 06.07.2019
17:00
17:00

Vestmannaeyjar

KR Reykjavik
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Vestmannaeyjar |
| Na wyjeździe: | Reykjavik |
| Odległość: | 112.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hasteinsvollur |
| Pojemność: | 2 300 (534) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.75 | 4.50 | 1.50 | 2 | 2.50 | 1.12 | |||
| 12% | 28% | 60% | 1.50 | 17% | 83% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.61 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 86% | 14% | 55% | 45% | 34% | 66% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2019-05-05 | KR Reykjavik | 3 - 0 | Vestmannaeyjar |
| 2019-02-09 | KR Reykjavik | 1 - 0 | Vestmannaeyjar |
| 2018-08-26 | KR Reykjavik | 4 - 1 | Vestmannaeyjar |
| 2018-06-03 | Vestmannaeyjar | 2 - 0 | KR Reykjavik |
| 2017-09-09 | KR Reykjavik | 0 - 3 | Vestmannaeyjar |
| 2017-06-15 | Vestmannaeyjar | 3 - 1 | KR Reykjavik |
| 2017-03-18 | KR Reykjavik | 4 - 0 | Vestmannaeyjar |
| 2016-09-10 | KR Reykjavik | 2 - 0 | Vestmannaeyjar |
| 2016-06-04 | Vestmannaeyjar | 1 - 0 | KR Reykjavik |
| 2016-02-01 | KR Reykjavik | 1 - 2 | Vestmannaeyjar |
| 2015-08-21 | Vestmannaeyjar | 1 - 1 | KR Reykjavik |
| 2015-07-30 | KR Reykjavik | 4 - 1 | Vestmannaeyjar |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 58% | 33% |
Vestmannaeyjar ostatnie 12 mecze
| 2019-06-30 | Vestmannaeyjar | 0 - 2 | Stjarnan |
| 2019-06-26 | Vestmannaeyjar | 2 - 3 | Vikingur R. |
| 2019-06-22 | Breidablik | 3 - 1 | Vestmannaeyjar |
| 2019-06-15 | Valur | 5 - 1 | Vestmannaeyjar |
| 2019-06-02 | Vestmannaeyjar | 3 - 2 | Akranes |
| 2019-05-29 | Vestmannaeyjar | 2 - 0 | Fjolnir |
| 2019-05-25 | Akureyri | 2 - 0 | Vestmannaeyjar |
| 2019-05-19 | Vestmannaeyjar | 1 - 1 | Vikingur R. |
| 2019-05-16 | Kopavogur | 2 - 0 | Vestmannaeyjar |
| 2019-05-11 | Vestmannaeyjar | 2 - 2 | Grindavik |
| 2019-05-05 | KR Reykjavik | 3 - 0 | Vestmannaeyjar |
| 2019-05-01 | Vestmannaeyjar | 0 - 0 | Stjarnan |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 11 | 6 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 92% | 50% | 42% |
KR Reykjavik ostatnie 12 mecze
| 2019-07-01 | KR Reykjavik | 2 - 0 | Breidablik |
| 2019-06-27 | KR Reykjavik | 7 - 1 | Njardvik |
| 2019-06-23 | Hafnarfjordur | 1 - 2 | KR Reykjavik |
| 2019-06-19 | KR Reykjavik | 3 - 2 | Valur |
| 2019-06-15 | Akranes | 1 - 3 | KR Reykjavik |
| 2019-06-02 | KR Reykjavik | 1 - 0 | Akureyri |
| 2019-05-30 | Volsungur Husavik | 0 - 2 | KR Reykjavik |
| 2019-05-25 | Vikingur R. | 0 - 1 | KR Reykjavik |
| 2019-05-20 | KR Reykjavik | 3 - 2 | Kopavogur |
| 2019-05-16 | Grindavik | 2 - 1 | KR Reykjavik |
| 2019-05-12 | KR Reykjavik | 1 - 1 | Fylkir |
| 2019-05-05 | KR Reykjavik | 3 - 0 | Vestmannaeyjar |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 10 | 7 | 4 | |
| 83% | 8% | 8% | 83% | 58% | 33% |
Tabela Úrvalsdeild
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KR Reykjavik | 11 | +11 | 26 |
| 2 | Breidablik | 11 | +9 | 22 |
| 3 | Stjarnan | 12 | +3 | 19 |
| 4 | Akranes | 10 | +3 | 17 |
| 5 | Valur | 12 | +3 | 16 |
| 6 | Fylkir | 10 | 0 | 15 |
| 7 | Hafnarfjordur | 10 | -2 | 13 |
| 8 | Grindavik | 11 | -2 | 12 |
| 9 | Akureyri | 11 | -3 | 12 |
| 10 | Vikingur R. | 10 | -2 | 11 |
| 11 | Kopavogur | 10 | -3 | 8 |
| 12 | Vestmannaeyjar | 10 | -17 | 5 |
Chronologia meczów w lidze
| Vestmannaeyjar | |
| KR Reykjavik | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Vestmannaeyjar | KR Reykjavik |
|---|---|---|---|
| 1 | KR Reykjavik | - | |
| 2 | Breidablik | ||
| 3 | Stjarnan | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Akranes | 3 - 2 | 1 - 3 |
| 5 | Valur | ||
| 6 | Fylkir | 0 - 3 | |
| 7 | Hafnarfjordur | 1 - 2 | |
| 8 | Grindavik | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Akureyri | ||
| 10 | Vikingur R. | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 11 | Kopavogur | ||
| 12 | Vestmannaeyjar | - |
Pozycja w lidze
| Vestmannaeyjar | KR Reykjavik | |
| Pozycja | 12 | 1 |
| Punkty | 5 | 26 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 12 | 2 |
| Punkty | 5 | 10 |
Forma w lidze
| Vestmannaeyjar | KR Reykjavik | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
2 7 |
8
2 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
2 2 |
3
1 1 |
Bramki w lidze
| Vestmannaeyjar | KR Reykjavik | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
8
25 |
21
10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
6
10 |
8
5 |
Ogólne statystyki dla Úrvalsdeild
| Mecze (64) | |
| Zwycięstwa u siebie | 47% |
| Remisy | 25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (188) | |
| Bramki na mecz | 2.94 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.66 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.28 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 73% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 58% |
| Powyżej 1.5 | 77% |
| Powyżej 2.5 | 53% |
| Powyżej 3.5 | 38% |
Vestmannaeyjar kolejne 6 mecze
| 2019-07-13 | Vestmannaeyjar | - | Hafnarfjordur |
| 2019-07-21 | Fylkir | - | Vestmannaeyjar |
| 2019-07-28 | Grindavik | - | Vestmannaeyjar |
| 2019-08-03 | Vestmannaeyjar | - | Kopavogur |
| 2019-08-11 | Vikingur R. | - | Vestmannaeyjar |
| 2019-08-18 | Vestmannaeyjar | - | Akureyri |
KR Reykjavik kolejne 6 mecze
| 2019-07-11 | Molde | - | KR Reykjavik |
| 2019-07-18 | KR Reykjavik | - | Molde |
| 2019-07-21 | KR Reykjavik | - | Stjarnan |
| 2019-07-28 | Fylkir | - | KR Reykjavik |
| 2019-08-06 | KR Reykjavik | - | Grindavik |
| 2019-08-11 | Kopavogur | - | KR Reykjavik |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 5.75 | 4.50 | 1.50 |
| Prawdopodobieństwo | 12% | 28% | 60% |
| 2 @ 1.50 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 1.12 |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 83% |
| X2 @ 1.12 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.20 | 4.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 86% | 14% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.20 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.61 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 1.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 34% | 66% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.50 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% | |
| Tak @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2019-07-06 16:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!