1. division - Dania
środa, 16.05.2018
17:30
17:30

Vendsyssel FF

Nykobing
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Hjorring |
| Na wyjeździe: | Nykobing Falster |
| Odległość: | 322.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Hjørring Stadion |
| Pojemność: | 7 500 (350) |
| Wymiary: | 102 x 65 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:30 (18:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.33 | 6.50 | 1 | 1.12 | 2.62 | |||
| 47% | 26% | 27% | 1.50 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 80% | 20% | 56% | 44% | 39% | 61% |
Ostatnie 5 bezpośrednie spotkania
| 2018-04-11 | Nykobing | 1 - 1 | Vendsyssel FF |
| 2017-09-24 | Vendsyssel FF | 4 - 2 | Nykobing |
| 2017-03-27 | Nykobing | 1 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2016-11-02 | Vendsyssel FF | 3 - 1 | Nykobing |
| 2016-07-31 | Nykobing | 3 - 2 | Vendsyssel FF |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
| 60% | 20% | 20% | 100% | 80% | 60% |
Vendsyssel FF ostatnie 12 mecze
| 2018-05-12 | Thisted | 1 - 3 | Vendsyssel FF |
| 2018-05-05 | Vendsyssel FF | 1 - 3 | Viborg |
| 2018-04-28 | Vendsyssel FF | 1 - 1 | Brabrand |
| 2018-04-20 | Skive | 0 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2018-04-15 | Vendsyssel FF | 1 - 2 | Vejle |
| 2018-04-11 | Nykobing | 1 - 1 | Vendsyssel FF |
| 2018-04-08 | Roskilde | 2 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2018-04-02 | Vendsyssel FF | 0 - 0 | F. Amager |
| 2018-03-29 | Vendsyssel FF | 3 - 2 | Esbjerg |
| 2018-03-25 | Koge | 1 - 2 | Vendsyssel FF |
| 2018-03-18 | Vendsyssel FF | 0 - 0 | Fredericia |
| 2018-03-04 | Vendsyssel FF | 2 - 0 | Roskilde |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 10 | 6 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 83% | 50% | 33% |
Nykobing ostatnie 12 mecze
| 2018-05-12 | Nykobing | 1 - 2 | Brabrand |
| 2018-05-06 | Vejle | 2 - 1 | Nykobing |
| 2018-04-28 | Nykobing | 3 - 2 | F. Amager |
| 2018-04-24 | Nykobing | 3 - 3 | Viborg |
| 2018-04-20 | Fredericia | 1 - 0 | Nykobing |
| 2018-04-15 | Koge | 0 - 3 | Nykobing |
| 2018-04-11 | Nykobing | 1 - 1 | Vendsyssel FF |
| 2018-04-02 | Esbjerg | 5 - 2 | Nykobing |
| 2018-03-29 | Roskilde | 0 - 1 | Nykobing |
| 2018-03-25 | Nykobing | 3 - 3 | Thisted |
| 2018-03-18 | F. Amager | 0 - 0 | Nykobing |
| 2018-03-04 | Viborg | 3 - 1 | Nykobing |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 8 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 67% | 42% |
Tabela 1. division
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vejle | 31 | +20 | 59 |
| 2 | Esbjerg | 31 | +24 | 56 |
| 3 | Viborg | 31 | +16 | 52 |
| 4 | Vendsyssel FF | 31 | +15 | 52 |
| 5 | Koge | 31 | +11 | 50 |
| 6 | Fredericia | 31 | +4 | 42 |
| 7 | Thisted | 31 | -9 | 39 |
| 8 | F. Amager | 31 | -13 | 39 |
| 9 | Nykobing | 31 | -9 | 36 |
| 10 | Roskilde | 31 | -9 | 35 |
| 11 | Brabrand | 31 | -28 | 30 |
| 12 | Skive | 31 | -22 | 18 |
Chronologia meczów w lidze
| Vendsyssel FF | |
| Nykobing | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Vendsyssel FF | Nykobing |
|---|---|---|---|
| 1 | Vejle | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Esbjerg | 3 - 2 | 5 - 2 |
| 3 | Viborg | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 4 | Vendsyssel FF | - | 4 - 2 |
| 5 | Koge | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 6 | Fredericia | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Thisted | 4 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | F. Amager | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Nykobing | 4 - 2 | - |
| 10 | Roskilde | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Brabrand | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Skive | 2 - 0 | 4 - 4 |
Pozycja w lidze
| Vendsyssel FF | Nykobing | |
| Pozycja | 4 | 9 |
| Punkty | 52 | 36 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 3 | 10 |
| Punkty | 28 | 15 |
Forma w lidze
| Vendsyssel FF | Nykobing | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
14
10 7 |
9
9 13 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
4 4 |
4
3 9 |
Bramki w lidze
| Vendsyssel FF | Nykobing | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
55
40 |
49
58 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
28
17 |
21
32 |
Ogólne statystyki dla 1. division
| Mecze (186) | |
| Zwycięstwa u siebie | 37% |
| Remisy | 27% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 36% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (519) | |
| Bramki na mecz | 2.79 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.41 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.38 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 73% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 54% |
| Powyżej 1.5 | 75% |
| Powyżej 2.5 | 53% |
| Powyżej 3.5 | 33% |
Vendsyssel FF kolejne 6 mecze
| 2018-05-20 | Fredericia | - | Vendsyssel FF |
| 2018-05-24 | Vendsyssel FF | - | Lyngby |
| 2018-05-27 | Lyngby | - | Vendsyssel FF |
| 2018-06-26 | Silkeborg | - | Vendsyssel FF |
| 2018-07-03 | Horsens | - | Vendsyssel FF |
| 2018-07-07 | Hobro | - | Vendsyssel FF |
Nykobing kolejne 6 mecze
| 2018-05-20 | Nykobing | - | Skive |
| 2018-06-23 | Nordsjaelland | - | Nykobing |
| 2018-07-29 | Viborg | - | Nykobing |
| 2018-08-05 | Thisted | - | Nykobing |
| 2018-08-08 | Nykobing | - | Lyngby |
| 2018-08-12 | Nykobing | - | Roskilde |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 4.33 | 6.50 |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 26% | 27% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.12 | 2.62 |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.12 | 6.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 80% | 20% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.12 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 2.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.44 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 61% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.66 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 2.37 | |
| Prawdopodobieństwo | 62% | 38% | |
| Tak @ 1.53 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-16 16:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!