Premijer liga - Bośnia i Herceg.
środa, 02.09.2026
17:00
Velez Mostar
Radnik Bijeljina
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Mostar |
| Na wyjeździe: |
Bijeljina |
| Odległość: |
193.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Rodeni
|
| Pojemność: |
7 000 |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
17:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.80 |
3.10 |
4.00 |
1 |
|
|
|
1.21 |
1.88 |
| 55% |
26% |
19% |
1.80 |
|
|
|
74% |
26% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.39 |
2.75 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
|
|
|
4.20 |
1.19 |
| 81% |
19% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
31% |
69% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-05-01 |
Velez Mostar
|
1 - 0 |
Radnik Bijeljina
|
|
2026-02-28 |
Radnik Bijeljina
|
1 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2025-11-09 |
Velez Mostar
|
1 - 0 |
Radnik Bijeljina
|
|
2025-08-23 |
Radnik Bijeljina
|
3 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2025-04-13 |
Velez Mostar
|
3 - 2 |
Radnik Bijeljina
|
|
2025-02-08 |
Velez Mostar
|
2 - 1 |
Radnik Bijeljina
|
|
2024-11-29 |
Velez Mostar
|
2 - 1 |
Radnik Bijeljina
|
|
2024-08-24 |
Radnik Bijeljina
|
4 - 3 |
Velez Mostar
|
|
2022-04-15 |
Radnik Bijeljina
|
0 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2021-10-31 |
Velez Mostar
|
1 - 2 |
Radnik Bijeljina
|
|
2021-08-08 |
Radnik Bijeljina
|
1 - 1 |
Velez Mostar
|
|
2021-03-20 |
Velez Mostar
|
2 - 2 |
Radnik Bijeljina
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
7 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
58% |
25% |
Velez Mostar ostatnie 12 mecze
|
2026-08-28 |
Celik Zenica
|
3 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2026-08-22 |
Velez Mostar
|
2 - 0 |
Sloga Doboj
|
|
2026-08-16 |
BSK Banja Luka
|
2 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2026-08-09 |
Borac Banja Luka
|
3 - 1 |
Velez Mostar
|
|
2026-07-30 |
Velez Mostar
|
0 - 3 |
Dun. Streda
|
|
2026-07-23 |
Dun. Streda
|
1 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2026-07-16 |
Milsami
|
0 - 1 |
Velez Mostar
|
|
2026-07-09 |
Velez Mostar
|
1 - 1 |
Milsami
|
|
2026-05-26 |
Zrinjski
|
3 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2026-05-21 |
Velez Mostar
|
2 - 3 |
Sarajevo
|
|
2026-05-16 |
Velez Mostar
|
4 - 2 |
Rudar Prijedor
|
|
2026-05-13 |
Velez Mostar
|
1 - 1 |
Zrinjski
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
10 |
6 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
83% |
50% |
25% |
Radnik Bijeljina ostatnie 12 mecze
|
2026-08-30 |
Radnik Bijeljina
|
2 - 2 |
Borac Banja Luka
|
|
2026-08-22 |
Siroki Brijeg
|
2 - 1 |
Radnik Bijeljina
|
|
2026-08-16 |
Radnik Bijeljina
|
1 - 5 |
Zrinjski
|
|
2026-08-08 |
Sarajevo
|
0 - 0 |
Radnik Bijeljina
|
|
2026-07-08 |
Zemun
|
1 - 0 |
Radnik Bijeljina
|
|
2026-05-25 |
Siroki Brijeg
|
4 - 0 |
Radnik Bijeljina
|
|
2026-05-22 |
Radnik Bijeljina
|
0 - 0 |
Borac Banja Luka
|
|
2026-05-16 |
Sloga Doboj
|
0 - 0 |
Radnik Bijeljina
|
|
2026-05-09 |
Radnik Bijeljina
|
0 - 1 |
Zrinjski
|
|
2026-05-01 |
Velez Mostar
|
1 - 0 |
Radnik Bijeljina
|
|
2026-04-25 |
Radnik Bijeljina
|
1 - 0 |
Rudar Prijedor
|
|
2026-04-22 |
Posusje
|
1 - 1 |
Radnik Bijeljina
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
5 |
4 |
3 |
| 8% |
42% |
50% |
|
42% |
33% |
25% |
Tabela Premijer liga
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Zrinjski |
5 |
5 |
0 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
15 |
| 2 |
Siroki Brijeg |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
8 |
| 3 |
Borac Banja Luka |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 4 |
Sloga Doboj |
4 |
1 |
2 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
5 |
| 5 |
Sarajevo |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
4 |
| 6 |
Celik Zenica |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 7 |
Zeljeznicar |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 8 |
BSK Banja Luka |
5 |
1 |
0 |
4 |
4 |
7 |
-3 |
3 |
| 9 |
Velez Mostar |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
3 |
| 10 |
Radnik Bijeljina |
4 |
0 |
2 |
2 |
4 |
9 |
-5 |
2 |
Chronologia meczów w lidze
| Velez Mostar |
|
| Radnik Bijeljina |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Velez Mostar |
Radnik Bijeljina |
| 1 |
Zrinjski |
|
|
| 2 |
Siroki Brijeg |
|
2 - 1 |
| 3 |
Borac Banja Luka |
|
|
| 4 |
Sloga Doboj |
2 - 0 |
|
| 5 |
Sarajevo |
|
0 - 0 |
| 6 |
Celik Zenica |
|
|
| 7 |
Zeljeznicar |
|
|
| 8 |
BSK Banja Luka |
|
|
| 9 |
Velez Mostar |
- |
|
| 10 |
Radnik Bijeljina |
|
- |
Statystyki drużyny
| |
Velez Mostar |
Radnik Bijeljina |
| Zwycięstwa |
1 |
0 |
| Remisy |
0 |
2 |
| Porażki |
3 |
2 |
| Bramki dla |
3 |
4 |
| Bramki przeciw |
8 |
9 |
| Średnie bramki strzelone |
0.75 |
1.00 |
| Średnie bramki stracone |
2.00 |
2.25 |
| Mecze bramki strzelone |
50% |
75% |
| Mecze bramki stracone |
75% |
75% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
25% |
75% |
| Powyżej 1.5 |
100% |
75% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
75% |
| Powyżej 3.5 |
25% |
50% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
1 |
0 |
| Remisy |
0 |
1 |
| Porażki |
0 |
1 |
| Bramki dla |
2 |
1 |
| Bramki przeciw |
0 |
2 |
| Średnie bramki strzelone |
2.00 |
0.50 |
| Średnie bramki stracone |
0.00 |
1.00 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
50% |
| Mecze bramki stracone |
0% |
50% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
0% |
50% |
| Powyżej 1.5 |
100% |
50% |
| Powyżej 2.5 |
0% |
50% |
| Powyżej 3.5 |
0% |
0% |
Ogólne statystyki dla Premijer liga
| Mecze (20) |
| Zwycięstwa u siebie |
55% |
| Remisy |
25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
20% |
| Mecze rozegrane |
11% |
| Bramki (46) |
| Bramki na mecz |
2.30 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.45 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
0.85 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
55% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
45% |
| Powyżej 1.5 |
70% |
| Powyżej 2.5 |
45% |
| Powyżej 3.5 |
20% |
Velez Mostar kolejne 4 mecze
|
2026-09-05 |
Zeljeznicar
|
- |
Velez Mostar
|
|
2026-09-12 |
Velez Mostar
|
- |
Sarajevo
|
|
2026-09-19 |
Zrinjski
|
- |
Velez Mostar
|
|
2026-10-10 |
Velez Mostar
|
- |
Siroki Brijeg
|
Radnik Bijeljina kolejne 4 mecze
|
2026-09-05 |
Radnik Bijeljina
|
- |
Sloga Doboj
|
|
2026-09-12 |
Celik Zenica
|
- |
Radnik Bijeljina
|
|
2026-09-19 |
BSK Banja Luka
|
- |
Radnik Bijeljina
|
|
2026-10-10 |
Radnik Bijeljina
|
- |
Zeljeznicar
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.80 |
3.10 |
4.00 |
| Prawdopodobieństwo |
55% |
26% |
19% |
|
1 @ 1.80 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.21 |
1.88 |
| Prawdopodobieństwo |
74% |
26% |
|
1X @ 1.21 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.39 |
2.75 |
| Prawdopodobieństwo |
|
81% |
19% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.39 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.25 |
1.57 |
| Prawdopodobieństwo |
|
56% |
44% |
|
Powyżej 2.5 @ 2.25 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
4.20 |
1.19 |
| Prawdopodobieństwo |
|
31% |
69% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.19 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.05 |
1.68 |
| Prawdopodobieństwo |
|
48% |
52% |
|
Nie @ 1.68 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-09-02 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!