Challenge League - Szwajcaria
piątek, 04.02.2022
19:15
19:15

Vaduz

Winterthur
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Vaduz (Liechtenstein) / Szwajcaria (Lie) |
| Na wyjeździe: | Winterthur (Sui) |
| Odległość: | 70.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Rheinpark Stadion |
| Pojemność: | 7 838 (6 127) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:15 (20:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 2.60 | 1X | 1.44 | 1.55 | |||
| 44% | 24% | 32% | 1.44 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.21 | 4.10 | 1.63 | 2.15 | 2.55 | 1.46 | ||||||
| 87% | 13% | 59% | 41% | 35% | 65% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2021-12-19 | Winterthur | 2 - 3 | Vaduz |
| 2021-09-21 | Vaduz | 2 - 0 | Winterthur |
| 2021-06-26 | Winterthur | 2 - 5 | Vaduz |
| 2021-01-09 | Vaduz | 2 - 3 | Winterthur |
| 2020-10-08 | Winterthur | 4 - 0 | Vaduz |
| 2020-07-07 | Winterthur | 1 - 4 | Vaduz |
| 2020-06-19 | Vaduz | 4 - 1 | Winterthur |
| 2019-10-19 | Winterthur | 1 - 0 | Vaduz |
| 2019-08-11 | Vaduz | 0 - 1 | Winterthur |
| 2019-05-11 | Vaduz | 1 - 0 | Winterthur |
| 2019-02-15 | Winterthur | 3 - 0 | Vaduz |
| 2018-10-19 | Winterthur | 2 - 1 | Vaduz |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 9 | 8 | 6 | |
| 50% | 0% | 50% | 75% | 67% | 50% |
Vaduz ostatnie 12 mecze
| 2022-01-30 | Wil | 4 - 4 | Vaduz |
| 2022-01-22 | Vaduz | 4 - 0 | A. Lustenau |
| 2022-01-15 | Lugano | 3 - 0 | Vaduz |
| 2022-01-11 | Gaz Metan | 2 - 1 | Vaduz |
| 2021-12-19 | Winterthur | 2 - 3 | Vaduz |
| 2021-12-10 | Vaduz | 2 - 2 | Yverdon-Sport |
| 2021-12-04 | Kriens | 1 - 3 | Vaduz |
| 2021-11-27 | Vaduz | 2 - 1 | Lausanne-Ouchy |
| 2021-11-20 | Vaduz | 1 - 2 | Wil |
| 2021-11-11 | Grasshoppers | 3 - 1 | Vaduz |
| 2021-11-05 | Thun | 1 - 1 | Vaduz |
| 2021-10-29 | Vaduz | 2 - 1 | Aarau |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 12 | 11 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 100% | 92% | 50% |
Winterthur ostatnie 12 mecze
| 2022-01-30 | Winterthur | 3 - 0 | Kriens |
| 2022-01-21 | Grasshoppers | 1 - 1 | Winterthur |
| 2022-01-15 | Luzern | 0 - 1 | Winterthur |
| 2022-01-13 | St. Gallen | 5 - 5 | Winterthur |
| 2021-12-19 | Winterthur | 2 - 3 | Vaduz |
| 2021-12-11 | Wil | 3 - 5 | Winterthur |
| 2021-12-03 | Aarau | 2 - 0 | Winterthur |
| 2021-11-26 | Winterthur | 2 - 5 | Schaffhausen |
| 2021-11-19 | Yverdon-Sport | 2 - 1 | Winterthur |
| 2021-11-05 | Winterthur | 0 - 0 | Lausanne-Ouchy |
| 2021-10-29 | Xamax | 1 - 1 | Winterthur |
| 2021-10-23 | Winterthur | 6 - 1 | Kriens |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Tabela Challenge League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vaduz | 19 | +9 | 34 |
| 2 | Winterthur | 19 | +11 | 32 |
| 3 | Aarau | 19 | +6 | 32 |
| 4 | Schaffhausen | 18 | +8 | 27 |
| 5 | Thun | 18 | +4 | 27 |
| 6 | Lausanne-Ouchy | 19 | +2 | 26 |
| 7 | Yverdon-Sport | 19 | 0 | 26 |
| 8 | Wil | 19 | 0 | 25 |
| 9 | Xamax | 19 | -2 | 25 |
| 10 | Kriens | 19 | -38 | 6 |
Chronologia meczów w lidze
| Vaduz | |
| Winterthur | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Vaduz | Winterthur |
|---|---|---|---|
| 1 | Vaduz | - | 2 - 0 |
| 2 | Winterthur | 2 - 0 | - |
| 3 | Aarau | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Schaffhausen | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Thun | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 6 | Lausanne-Ouchy | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Yverdon-Sport | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 8 | Wil | 1 - 2 | 3 - 5 |
| 9 | Xamax | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Kriens | 4 - 1 | 2 - 3 |
Pozycja w lidze
| Vaduz | Winterthur | |
| Pozycja | 1 | 2 |
| Punkty | 34 | 32 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 3 |
| Punkty | 16 | 12 |
Forma w lidze
| Vaduz | Winterthur | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
10
4 5 |
9
5 5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
1 3 |
3
3 3 |
Bramki w lidze
| Vaduz | Winterthur | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
37
28 |
36
25 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
17
13 |
14
14 |
Ogólne statystyki dla Challenge League
| Mecze (94) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 27% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (285) | |
| Bramki na mecz | 3.03 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.78 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.26 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 84% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 64% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 55% |
| Powyżej 1.5 | 83% |
| Powyżej 2.5 | 57% |
| Powyżej 3.5 | 34% |
Vaduz kolejne 6 mecze
| 2022-02-11 | Schaffhausen | - | Vaduz |
| 2022-02-19 | Vaduz | - | Yverdon-Sport |
| 2022-02-25 | Lausanne-Ouchy | - | Vaduz |
| 2022-02-28 | Vaduz | - | Aarau |
| 2022-03-04 | Xamax | - | Vaduz |
| 2022-03-12 | Vaduz | - | Kriens |
Winterthur kolejne 6 mecze
| 2022-02-12 | Winterthur | - | Wil |
| 2022-02-18 | Thun | - | Winterthur |
| 2022-02-25 | Schaffhausen | - | Winterthur |
| 2022-02-28 | Winterthur | - | Yverdon-Sport |
| 2022-03-04 | Lausanne-Ouchy | - | Winterthur |
| 2022-03-11 | Winterthur | - | Aarau |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.30 | 3.40 | 2.60 |
| Prawdopodobieństwo | 44% | 24% | 32% |
| 1X @ 1.44 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 1.55 |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.21 | 4.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 87% | 13% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.21 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.63 | 2.15 | |
| Prawdopodobieństwo | 59% | 41% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.63 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.55 | 1.46 | |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.46 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.55 | 2.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 64% | 36% | |
| Tak @ 1.55 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-02-04 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!