Barcragujn chumb - Armenia
środa, 17.11.2021
14:30
14:30

Banants

BKMA
5 - 0
(1 - 0, 4 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Erewan |
| Na wyjeździe: | Erewan |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Bananc |
| Pojemność: | 5 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 14:30 (18:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 5.00 | 11.00 | 1 | 1.02 | 3.58 | |||
| 75% | 13% | 12% | 1.28 | 85% | 15% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.22 | 1.94 | 1.80 | 3.29 | 1.28 | ||||||
| 73% | 27% | 47% | 53% | 19% | 81% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2021-08-23 | BKMA | 1 - 2 | Banants |
Banants ostatnie 12 mecze
| 2021-11-08 | Alashkert | 2 - 1 | Banants |
| 2021-10-30 | Banants | 1 - 1 | Ararat |
| 2021-10-26 | Sevan | 0 - 0 | Banants |
| 2021-10-21 | Noravank | 0 - 1 | Banants |
| 2021-10-16 | Van | 1 - 1 | Banants |
| 2021-09-29 | Banants | 0 - 1 | Noah |
| 2021-09-22 | Ararat-Armenia | 3 - 0 | Banants |
| 2021-09-13 | Banants | 0 - 2 | Pyunik |
| 2021-08-23 | BKMA | 1 - 2 | Banants |
| 2021-08-15 | Ararat | 2 - 0 | Banants |
| 2021-08-07 | Banants | 4 - 1 | Sevan |
| 2021-08-01 | Banants | 3 - 0 | Noravank |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 5 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 42% | 8% |
BKMA ostatnie 12 mecze
| 2021-11-04 | BKMA | 1 - 0 | Van |
| 2021-10-31 | Noah | 5 - 0 | BKMA |
| 2021-10-27 | BKMA | 2 - 3 | Ararat-Armenia |
| 2021-10-21 | BKMA | 0 - 1 | Pyunik |
| 2021-10-17 | BKMA | 2 - 0 | Noravank |
| 2021-09-27 | Alashkert | 2 - 1 | BKMA |
| 2021-09-21 | BKMA | 0 - 2 | Ararat |
| 2021-09-17 | BKMA | 1 - 2 | Pyunik |
| 2021-09-13 | Sevan | 2 - 0 | BKMA |
| 2021-08-23 | BKMA | 1 - 2 | Banants |
| 2021-08-19 | Van | 1 - 0 | BKMA |
| 2021-08-13 | BKMA | 1 - 2 | Noah |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 10 | 9 | 6 | 2 | |
| 17% | 0% | 83% | 75% | 50% | 17% |
Tabela Barcragujn chumb
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ararat-Armenia | 12 | +21 | 33 |
| 2 | Pyunik | 12 | +9 | 26 |
| 3 | Ararat | 11 | +10 | 23 |
| 4 | Noah | 11 | -3 | 15 |
| 5 | Alashkert | 10 | -1 | 12 |
| 6 | Banants | 10 | -4 | 11 |
| 7 | Van | 11 | -7 | 8 |
| 8 | Noravank | 11 | -10 | 8 |
| 9 | BKMA | 12 | -15 | 6 |
| 10 | Sevan | 0 | 0 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Banants | |
| BKMA | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Banants | BKMA |
|---|---|---|---|
| 1 | Ararat-Armenia | 3 - 2 | |
| 2 | Pyunik | 0 - 2 | |
| 3 | Ararat | 1 - 1 | |
| 4 | Noah | 0 - 1 | 5 - 0 |
| 5 | Alashkert | 2 - 1 | |
| 6 | Banants | - | |
| 7 | Van | 1 - 0 | |
| 8 | Noravank | 3 - 0 | |
| 9 | BKMA | - | |
| 10 | Sevan | 4 - 1* | 2 - 0* |
Pozycja w lidze
| Banants | BKMA | |
| Pozycja | 6 | 9 |
| Punkty | 11 | 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 8 | 9 |
| Punkty | 4 | 0 |
Forma w lidze
| Banants | BKMA | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
2 5 |
2
0 10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 2 |
0
0 4 |
Bramki w lidze
| Banants | BKMA | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
9
13 |
10
25 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
4 |
3
11 |
Ogólne statystyki dla Barcragujn chumb
| Mecze (50) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 16% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 40% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (134) | |
| Bramki na mecz | 2.68 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.42 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.26 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 70% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 46% |
| Powyżej 1.5 | 76% |
| Powyżej 2.5 | 52% |
| Powyżej 3.5 | 20% |
Banants kolejne 6 mecze
| 2021-11-28 | Pyunik | - | Banants |
| 2021-12-03 | Banants | - | Ararat-Armenia |
| 2021-12-10 | Noah | - | Banants |
| 2022-02-12 | Din. Minsk | - | Banants |
| 2022-02-20 | Banants | - | Van |
| 2022-02-24 | Banants | - | Noravank |
BKMA kolejne 6 mecze
| 2021-11-28 | BKMA | - | Sevan |
| 2021-12-04 | Ararat | - | BKMA |
| 2021-12-12 | BKMA | - | Alashkert |
| 2022-02-20 | Noravank | - | BKMA |
| 2022-02-26 | Pyunik | - | BKMA |
| 2022-03-02 | Ararat-Armenia | - | BKMA |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 5.00 | 11.00 |
| Prawdopodobieństwo | 75% | 13% | 12% |
| 1 @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.02 | 3.58 |
| Prawdopodobieństwo | 85% | 15% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.22 | |
| Prawdopodobieństwo | 73% | 27% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.94 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.29 | 1.28 | |
| Prawdopodobieństwo | 19% | 81% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.28 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.85 | 1.39 | |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% | |
| Nie @ 1.39 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-11-17 12:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!