Primera División - Peru
niedziela, 03.06.2018
22:00
22:00

U. San Martin

U. de Deportes
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Lima |
| Na wyjeździe: | Lima |
| Stadion | |
| Stadion: | Alberto Gallardo |
| Pojemność: | 18 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 22:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.20 | 2.45 | 12 | 1.53 | 1.40 | |||
| 33% | 32% | 35% | 1.36 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.04 | 1.75 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 67% | 33% | 23% | 77% | 17% | 83% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-04-08 | U. de Deportes | 2 - 2 | U. San Martin |
| 2018-02-17 | U. San Martin | 1 - 1 | U. de Deportes |
| 2017-10-15 | U. de Deportes | 2 - 1 | U. San Martin |
| 2017-07-05 | U. San Martin | 2 - 4 | U. de Deportes |
| 2016-11-27 | U. de Deportes | 0 - 1 | U. San Martin |
| 2016-10-27 | U. San Martin | 4 - 4 | U. de Deportes |
| 2016-08-05 | U. San Martin | 3 - 1 | U. de Deportes |
| 2016-04-29 | U. de Deportes | 2 - 0 | U. San Martin |
| 2015-10-25 | U. de Deportes | 2 - 0 | U. San Martin |
| 2015-07-19 | U. San Martin | 0 - 1 | U. de Deportes |
| 2014-11-09 | U. de Deportes | 3 - 1 | U. San Martin |
| 2014-08-10 | U. San Martin | 3 - 3 | U. de Deportes |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 7 | 6 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 58% | 50% |
U. San Martin ostatnie 12 mecze
| 2018-05-30 | Union Comercio | 0 - 0 | U. San Martin |
| 2018-05-27 | AD Cantolao | 1 - 1 | U. San Martin |
| 2018-05-20 | U. San Martin | 0 - 0 | Cajamarca |
| 2018-04-29 | U. San Martin | 1 - 0 | A. Lima |
| 2018-04-21 | Sporting Cristal | 4 - 1 | U. San Martin |
| 2018-04-14 | Sport Rosario | 1 - 0 | U. San Martin |
| 2018-04-11 | U. San Martin | 2 - 2 | Cajamarca |
| 2018-04-08 | U. de Deportes | 2 - 2 | U. San Martin |
| 2018-03-31 | U. San Martin | 1 - 1 | Comerciantes Un |
| 2018-03-13 | Ayacucho | 1 - 1 | U. San Martin |
| 2018-03-10 | A. Lima | 0 - 0 | U. San Martin |
| 2018-03-03 | U. San Martin | 1 - 5 | Sporting Cristal |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 8 | 3 | 7 | 4 | 4 | |
| 8% | 67% | 25% | 58% | 33% | 33% |
U. de Deportes ostatnie 12 mecze
| 2018-06-01 | U. de Deportes | 2 - 2 | AD Cantolao |
| 2018-05-26 | Cajamarca | 1 - 1 | U. de Deportes |
| 2018-05-20 | U. de Deportes | 1 - 1 | Melgar |
| 2018-04-29 | U. de Deportes | 3 - 3 | Sporting Cristal |
| 2018-04-20 | Ayacucho | 4 - 2 | U. de Deportes |
| 2018-04-15 | U. de Deportes | 1 - 0 | Comerciantes Un |
| 2018-04-12 | A. Lima | 2 - 0 | U. de Deportes |
| 2018-04-08 | U. de Deportes | 2 - 2 | U. San Martin |
| 2018-04-01 | Cajamarca | 0 - 0 | U. de Deportes |
| 2018-03-15 | U. de Deportes | 1 - 2 | Sport Rosario |
| 2018-03-11 | Sporting Cristal | 1 - 1 | U. de Deportes |
| 2018-03-04 | U. de Deportes | 1 - 1 | Ayacucho |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 8 | 3 | 10 | 5 | 4 | |
| 8% | 67% | 25% | 83% | 42% | 33% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cajamarca | 4 | +3 | 8 |
| 2 | Melgar | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Sporting Cristal | 4 | +4 | 7 |
| 4 | A. Lima | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Dep. Municipal | 3 | +3 | 4 |
| 6 | Garcilaso | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Binacional | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Huancayo | 4 | -1 | 4 |
| 9 | Union Comercio | 3 | -2 | 4 |
| 10 | U. de Deportes | 3 | 0 | 3 |
| 11 | U. San Martin | 3 | 0 | 3 |
| 12 | Ayacucho | 3 | -1 | 3 |
| 13 | AD Cantolao | 3 | -2 | 2 |
| 14 | Sport Boys | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Comerciantes Un | 4 | -7 | 1 |
| 16 | Sport Rosario | 3 | -3 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| U. San Martin | |
| U. de Deportes | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | U. San Martin | U. de Deportes |
|---|---|---|---|
| 1 | Cajamarca | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 2 | Melgar | ||
| 3 | Sporting Cristal | ||
| 4 | A. Lima | ||
| 5 | Dep. Municipal | ||
| 6 | Garcilaso | ||
| 7 | Binacional | ||
| 8 | Huancayo | ||
| 9 | Union Comercio | ||
| 10 | U. de Deportes | - | |
| 11 | U. San Martin | - | |
| 12 | Ayacucho | ||
| 13 | AD Cantolao | ||
| 14 | Sport Boys | ||
| 15 | Comerciantes Un | ||
| 16 | Sport Rosario |
Pozycja w lidze
| U. San Martin | U. de Deportes | |
| Pozycja | 11 | 10 |
| Punkty | 3 | 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 14 | 7 |
| Punkty | 1 | 1 |
Forma w lidze
| U. San Martin | U. de Deportes | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
3 0 |
0
3 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
0
1 0 |
Bramki w lidze
| U. San Martin | U. de Deportes | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
1 |
4
4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
1
1 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (25) | |
| Zwycięstwa u siebie | 40% |
| Remisy | 40% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 20% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (54) | |
| Bramki na mecz | 2.16 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.36 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.80 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 72% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 48% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 36% |
| Powyżej 1.5 | 68% |
| Powyżej 2.5 | 36% |
| Powyżej 3.5 | 20% |
U. San Martin kolejne 6 mecze
| 2018-06-07 | Ayacucho | - | U. San Martin |
| 2018-06-10 | U. San Martin | - | Huancayo |
| 2018-07-21 | Binacional | - | U. San Martin |
| 2018-07-24 | U. San Martin | - | Sport Rosario |
| 2018-07-29 | Sport Boys | - | U. San Martin |
| 2018-08-01 | U. San Martin | - | Sporting Cristal |
U. de Deportes kolejne 6 mecze
| 2018-06-06 | Union Comercio | - | U. de Deportes |
| 2018-06-10 | U. de Deportes | - | Ayacucho |
| 2018-07-22 | Huancayo | - | U. de Deportes |
| 2018-07-25 | U. de Deportes | - | Binacional |
| 2018-07-28 | Sport Rosario | - | U. de Deportes |
| 2018-08-01 | U. de Deportes | - | Sport Boys |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.80 | 3.20 | 2.45 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 32% | 35% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 1.40 |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 1.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 77% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.75 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.40 | 1.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 83% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.30 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% | |
| Tak @ 1.72 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-06-03 20:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!