Challenger Pro League - Belgia
niedziela, 07.10.2018
15:00
15:00

St. Gilloise

Westerlo
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Saint-Gilles |
| Na wyjeździe: | Westerlo |
| Odległość: | 50.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Joseph Marien (Bruksela) |
| Pojemność: | 9 400 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.20 | 3.40 | 12 | 1.33 | 1.70 | |||
| 36% | 32% | 32% | 1.36 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.07 | 1.72 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 70% | 30% | 45% | 55% | 26% | 74% |
Ostatnie 7 bezpośrednie spotkania
| 2018-08-18 | Westerlo | 1 - 3 | St. Gilloise |
| 2018-04-20 | St. Gilloise | 0 - 2 | Westerlo |
| 2018-03-23 | Westerlo | 1 - 0 | St. Gilloise |
| 2018-01-20 | St. Gilloise | 1 - 1 | Westerlo |
| 2017-11-11 | Westerlo | 0 - 1 | St. Gilloise |
| 2017-10-04 | Westerlo | 0 - 3 | St. Gilloise |
| 2017-08-19 | St. Gilloise | 3 - 0 | Westerlo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 2 | 5 | 3 | 1 | |
| 57% | 14% | 29% | 71% | 43% | 14% |
St. Gilloise ostatnie 12 mecze
| 2018-09-30 | Leuven | 1 - 3 | St. Gilloise |
| 2018-09-27 | Anderlecht | 0 - 3 | St. Gilloise |
| 2018-09-21 | Tubize | 0 - 2 | St. Gilloise |
| 2018-09-15 | St. Gilloise | 2 - 0 | KSV Roeselare |
| 2018-09-09 | St. Gilloise | 2 - 2 | KV Mechelen |
| 2018-08-31 | Beerschot | 1 - 0 | St. Gilloise |
| 2018-08-18 | Westerlo | 1 - 3 | St. Gilloise |
| 2018-08-12 | St. Gilloise | 1 - 2 | Leuven |
| 2018-08-03 | Lommel | 1 - 0 | St. Gilloise |
| 2018-07-28 | St. Gilloise | 1 - 1 | Goztepe |
| 2018-04-29 | KSV Roeselare | 1 - 0 | St. Gilloise |
| 2018-04-20 | St. Gilloise | 0 - 2 | Westerlo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Westerlo ostatnie 12 mecze
| 2018-09-29 | Westerlo | 1 - 2 | Beerschot |
| 2018-09-23 | KV Mechelen | 2 - 0 | Westerlo |
| 2018-09-16 | Westerlo | 4 - 1 | Lommel |
| 2018-09-08 | Westerlo | 2 - 1 | Tubize |
| 2018-09-01 | Leuven | 1 - 3 | Westerlo |
| 2018-08-18 | Westerlo | 1 - 3 | St. Gilloise |
| 2018-08-10 | Beerschot | 1 - 1 | Westerlo |
| 2018-08-04 | Westerlo | 2 - 1 | KSV Roeselare |
| 2018-07-20 | Westerlo | 2 - 2 | Anderlecht |
| 2018-07-03 | Westerlo | 2 - 1 | Charleroi |
| 2018-04-29 | Westerlo | 1 - 1 | Tubize |
| 2018-04-20 | St. Gilloise | 0 - 2 | Westerlo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 12 | 8 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 100% | 67% | 33% |
Tabela Challenger Pro League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KV Mechelen | 9 | +7 | 15 |
| 2 | Beerschot | 9 | +1 | 15 |
| 3 | Lommel | 9 | 0 | 15 |
| 4 | St. Gilloise | 8 | +5 | 13 |
| 5 | Westerlo | 8 | +2 | 13 |
| 6 | KSV Roeselare | 9 | -1 | 12 |
| 7 | Tubize | 9 | -4 | 6 |
| 8 | Leuven | 9 | -10 | 6 |
Chronologia meczów w lidze
| St. Gilloise | |
| Westerlo | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | St. Gilloise | Westerlo |
|---|---|---|---|
| 1 | KV Mechelen | 2 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Beerschot | 1 - 1 | |
| 3 | Lommel | ||
| 4 | St. Gilloise | - | |
| 5 | Westerlo | - | |
| 6 | KSV Roeselare | 2 - 0 | |
| 7 | Tubize | ||
| 8 | Leuven | 1 - 2 | 1 - 3 |
Pozycja w lidze
| St. Gilloise | Westerlo | |
| Pozycja | 4 | 5 |
| Punkty | 13 | 13 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 5 |
| Punkty | 4 | 4 |
Forma w lidze
| St. Gilloise | Westerlo | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
1 3 |
4
1 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 1 |
1
1 1 |
Bramki w lidze
| St. Gilloise | Westerlo | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
13
8 |
14
12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
4 |
4
4 |
Ogólne statystyki dla Challenger Pro League
| Mecze (35) | |
| Zwycięstwa u siebie | 43% |
| Remisy | 29% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (99) | |
| Bramki na mecz | 2.83 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.49 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.34 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 89% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 74% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 66% |
| Powyżej 1.5 | 83% |
| Powyżej 2.5 | 60% |
| Powyżej 3.5 | 34% |
St. Gilloise kolejne 6 mecze
| 2018-10-14 | St. Gilloise | - | Beerschot |
| 2018-10-20 | KSV Roeselare | - | St. Gilloise |
| 2018-10-27 | St. Gilloise | - | Tubize |
| 2018-10-30 | St. Gilloise | - | Beerschot |
| 2018-11-04 | St. Gilloise | - | Lommel |
| 2018-11-09 | KV Mechelen | - | St. Gilloise |
Westerlo kolejne 6 mecze
| 2018-10-13 | KSV Roeselare | - | Westerlo |
| 2018-10-19 | Westerlo | - | Leuven |
| 2018-10-28 | Lommel | - | Westerlo |
| 2018-10-31 | KSV Roeselare | - | Westerlo |
| 2018-11-04 | Westerlo | - | KV Mechelen |
| 2018-11-09 | Tubize | - | Westerlo |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 3.20 | 3.40 |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 32% | 32% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 1.70 |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 70% | 30% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.07 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.72 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.50 | 1.28 | |
| Prawdopodobieństwo | 26% | 74% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.28 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.72 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-07 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!