Peru
poniedziałek, 05.03.2018
20:30
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Nueva Cajamarca |
| Na wyjeździe: |
Arequipa |
| Odległość: |
1 221.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Carlos Vidaurre Garcia
|
| Pojemność: |
18 000 |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
20:30 (15:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.87 |
3.10 |
2.39 |
X |
|
|
|
1.53 |
1.39 |
| 34% |
33% |
33% |
3.10 |
|
|
|
51% |
49% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 68% |
32% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
23% |
77% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2017-10-25 |
Union Comercio
|
0 - 2 |
Melgar
|
|
2017-07-16 |
Melgar
|
2 - 1 |
Union Comercio
|
|
2017-04-02 |
Union Comercio
|
1 - 2 |
Melgar
|
|
2017-02-19 |
Melgar
|
3 - 0 |
Union Comercio
|
|
2016-10-24 |
Melgar
|
1 - 0 |
Union Comercio
|
|
2016-08-25 |
Union Comercio
|
0 - 0 |
Melgar
|
|
2016-08-14 |
Union Comercio
|
3 - 1 |
Melgar
|
|
2016-05-09 |
Melgar
|
2 - 1 |
Union Comercio
|
|
2015-10-04 |
Melgar
|
4 - 1 |
Union Comercio
|
|
2015-07-05 |
Union Comercio
|
1 - 0 |
Melgar
|
|
2014-09-27 |
Melgar
|
1 - 0 |
Union Comercio
|
|
2014-06-29 |
Union Comercio
|
0 - 2 |
Melgar
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
8 |
6 |
2 |
| 17% |
8% |
75% |
|
67% |
50% |
17% |
Union Comercio ostatnie 12 mecze
|
2018-02-24 |
Union Comercio
|
2 - 1 |
Dep. Municipal
|
|
2018-02-18 |
Sport Boys
|
1 - 0 |
Union Comercio
|
|
2018-02-12 |
Union Comercio
|
1 - 2 |
Binacional
|
|
2018-02-06 |
Huancayo
|
3 - 2 |
Union Comercio
|
|
2017-12-03 |
Sporting Cristal
|
2 - 0 |
Union Comercio
|
|
2017-11-28 |
Union Comercio
|
2 - 2 |
AD Cantolao
|
|
2017-11-25 |
Sport Rosario
|
0 - 0 |
Union Comercio
|
|
2017-11-19 |
Union Comercio
|
1 - 0 |
Cajamarca
|
|
2017-10-28 |
Ayacucho
|
0 - 1 |
Union Comercio
|
|
2017-10-25 |
Union Comercio
|
0 - 2 |
Melgar
|
|
2017-10-22 |
A. Lima
|
1 - 0 |
Union Comercio
|
|
2017-10-13 |
Union Comercio
|
1 - 2 |
Garcilaso
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
7 |
5 |
2 |
| 25% |
17% |
58% |
|
58% |
42% |
17% |
Melgar ostatnie 12 mecze
|
2018-03-01 |
Melgar
|
0 - 0 |
AD Cantolao
|
|
2018-02-25 |
Melgar
|
1 - 1 |
Binacional
|
|
2018-02-17 |
Garcilaso
|
0 - 0 |
Melgar
|
|
2018-02-11 |
Melgar
|
2 - 1 |
Sport Boys
|
|
2018-02-07 |
Melgar
|
0 - 1 |
Santiago Wand.
|
|
2018-02-03 |
Dep. Municipal
|
1 - 3 |
Melgar
|
|
2018-01-31 |
Santiago Wand.
|
1 - 1 |
Melgar
|
|
2017-12-03 |
Melgar
|
4 - 0 |
Huancayo
|
|
2017-11-29 |
Dep. Municipal
|
1 - 1 |
Melgar
|
|
2017-11-25 |
Melgar
|
4 - 3 |
Juan Aurich
|
|
2017-11-20 |
Comerciantes Un
|
1 - 1 |
Melgar
|
|
2017-10-28 |
Melgar
|
2 - 0 |
U. de Deportes
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
9 |
4 |
3 |
| 42% |
50% |
8% |
|
75% |
33% |
25% |
Union Comercio kolejne 6 mecze
|
2018-03-11 |
AD Cantolao
|
- |
Union Comercio
|
|
2018-03-15 |
Union Comercio
|
- |
Huancayo
|
|
2018-03-21 |
Garcilaso
|
- |
Union Comercio
|
|
2018-03-30 |
Binacional
|
- |
Union Comercio
|
|
2018-04-07 |
Union Comercio
|
- |
Sport Boys
|
|
2018-04-11 |
Dep. Municipal
|
- |
Union Comercio
|
Melgar kolejne 6 mecze
|
2018-03-14 |
Melgar
|
- |
Dep. Municipal
|
|
2018-03-18 |
Melgar
|
- |
Huancayo
|
|
2018-04-01 |
Sport Boys
|
- |
Melgar
|
|
2018-04-07 |
Melgar
|
- |
Garcilaso
|
|
2018-04-12 |
Binacional
|
- |
Melgar
|
|
2018-04-15 |
AD Cantolao
|
- |
Melgar
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.87 |
3.10 |
2.39 |
| Prawdopodobieństwo |
34% |
33% |
33% |
|
X @ 3.10 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.53 |
1.39 |
| Prawdopodobieństwo |
51% |
49% |
|
1X @ 1.53 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.36 |
3.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
68% |
32% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.36 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.10 |
1.70 |
| Prawdopodobieństwo |
|
43% |
57% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.70 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.75 |
1.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
23% |
77% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.25 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.83 |
1.83 |
| Prawdopodobieństwo |
|
49% |
51% |
|
Nie @ 1.83 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-05 16:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!