Liga Primera - Nikaragua
niedziela, 18.10.2026
00:00
UNAN Managua
San Marcos FC
3 - 2
(2 - 1, 1 - 1)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Managua |
| Na wyjeździe: |
San Marcos |
| Odległość: |
26.2 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
00:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.93 |
3.25 |
3.40 |
1 |
|
|
|
1.28 |
1.77 |
| 58% |
19% |
23% |
1.93 |
|
|
|
70% |
30% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.75 |
|
|
|
1.75 |
1.93 |
|
|
|
2.85 |
1.37 |
| 72% |
28% |
|
|
|
37% |
63% |
|
|
|
24% |
76% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
|
2026-08-10 |
San Marcos FC
|
0 - 1 |
UNAN Managua
|
UNAN Managua ostatnie 12 mecze
|
2026-10-15 |
UNAN Managua
|
1 - 3 |
Diriangen
|
|
2026-10-12 |
Rancho Santana
|
1 - 1 |
UNAN Managua
|
|
2026-10-08 |
UNAN Managua
|
1 - 0 |
Real Esteli
|
|
2026-09-06 |
Sport Sebaco
|
1 - 3 |
UNAN Managua
|
|
2026-09-04 |
Matagalpa
|
1 - 0 |
UNAN Managua
|
|
2026-08-31 |
UNAN Managua
|
0 - 2 |
Managua FC
|
|
2026-08-24 |
Walter Ferretti
|
0 - 1 |
UNAN Managua
|
|
2026-08-17 |
UNAN Managua
|
2 - 1 |
ART Mun. Jalapa
|
|
2026-08-10 |
San Marcos FC
|
0 - 1 |
UNAN Managua
|
|
2026-08-01 |
Diriangen
|
1 - 1 |
UNAN Managua
|
|
2026-07-28 |
UNAN Managua
|
2 - 0 |
Rancho Santana
|
|
2026-07-18 |
Real Esteli
|
1 - 1 |
UNAN Managua
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
3 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
25% |
17% |
San Marcos FC ostatnie 12 mecze
|
2026-10-15 |
Managua FC
|
3 - 2 |
San Marcos FC
|
|
2026-10-12 |
San Marcos FC
|
0 - 2 |
Sport Sebaco
|
|
2026-10-07 |
San Marcos FC
|
1 - 2 |
Diriangen
|
|
2026-09-06 |
San Marcos FC
|
3 - 1 |
ART Mun. Jalapa
|
|
2026-09-03 |
Real Esteli
|
2 - 0 |
San Marcos FC
|
|
2026-08-31 |
San Marcos FC
|
1 - 0 |
Walter Ferretti
|
|
2026-08-23 |
Rancho Santana
|
1 - 2 |
San Marcos FC
|
|
2026-08-16 |
Matagalpa
|
1 - 0 |
San Marcos FC
|
|
2026-08-10 |
San Marcos FC
|
0 - 1 |
UNAN Managua
|
|
2026-08-01 |
San Marcos FC
|
1 - 4 |
Managua FC
|
|
2026-07-25 |
Sport Sebaco
|
1 - 1 |
San Marcos FC
|
|
2026-07-18 |
Diriangen
|
1 - 1 |
San Marcos FC
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
9 |
5 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
75% |
42% |
25% |
Tabela Liga Primera
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Managua FC |
12 |
10 |
2 |
0 |
37 |
12 |
+25 |
32 |
| 2 |
Diriangen |
12 |
8 |
3 |
1 |
25 |
13 |
+12 |
27 |
| 3 |
Real Esteli |
12 |
6 |
4 |
2 |
22 |
9 |
+13 |
22 |
| 4 |
UNAN Managua |
12 |
6 |
3 |
3 |
14 |
11 |
+3 |
21 |
| 5 |
Sport Sebaco |
11 |
5 |
2 |
4 |
13 |
17 |
-4 |
17 |
| 6 |
Walter Ferretti |
12 |
4 |
2 |
6 |
23 |
21 |
+2 |
14 |
| 7 |
San Marcos FC |
12 |
3 |
2 |
7 |
12 |
19 |
-7 |
11 |
| 8 |
Matagalpa |
11 |
3 |
0 |
8 |
6 |
25 |
-19 |
9 |
| 9 |
ART Mun. Jalapa |
12 |
1 |
3 |
8 |
7 |
18 |
-11 |
6 |
| 10 |
Rancho Santana |
12 |
1 |
3 |
8 |
9 |
23 |
-14 |
6 |
Chronologia meczów w lidze
| UNAN Managua |
|
| San Marcos FC |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
UNAN Managua |
San Marcos FC |
| 1 |
Managua FC |
0 - 2 |
3 - 2 |
| 2 |
Diriangen |
1 - 3 |
1 - 1 |
| 3 |
Real Esteli |
1 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
UNAN Managua |
- |
|
| 5 |
Sport Sebaco |
|
1 - 1 |
| 6 |
Walter Ferretti |
|
|
| 7 |
San Marcos FC |
|
- |
| 8 |
Matagalpa |
|
1 - 0 |
| 9 |
ART Mun. Jalapa |
2 - 1 |
|
| 10 |
Rancho Santana |
2 - 0 |
1 - 2 |
Statystyki drużyny
| |
UNAN Managua |
San Marcos FC |
| Zwycięstwa |
6 |
3 |
| Remisy |
3 |
2 |
| Porażki |
3 |
7 |
| Bramki dla |
14 |
12 |
| Bramki przeciw |
11 |
19 |
| Średnie bramki strzelone |
1.17 |
1.00 |
| Średnie bramki stracone |
0.92 |
1.58 |
| Mecze bramki strzelone |
83% |
67% |
| Mecze bramki stracone |
67% |
92% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
50% |
58% |
| Powyżej 1.5 |
67% |
75% |
| Powyżej 2.5 |
25% |
42% |
| Powyżej 3.5 |
17% |
25% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
3 |
1 |
| Remisy |
0 |
2 |
| Porażki |
2 |
3 |
| Bramki dla |
6 |
6 |
| Bramki przeciw |
6 |
9 |
| Średnie bramki strzelone |
1.20 |
1.00 |
| Średnie bramki stracone |
1.20 |
1.50 |
| Mecze bramki strzelone |
80% |
67% |
| Mecze bramki stracone |
60% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
40% |
67% |
| Powyżej 1.5 |
80% |
83% |
| Powyżej 2.5 |
40% |
33% |
| Powyżej 3.5 |
20% |
17% |
Ogólne statystyki dla Liga Primera
| Mecze (59) |
| Zwycięstwa u siebie |
32% |
| Remisy |
20% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
47% |
| Mecze rozegrane |
66% |
| Bramki (168) |
| Bramki na mecz |
2.85 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.24 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.61 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
73% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
81% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
54% |
| Powyżej 1.5 |
76% |
| Powyżej 2.5 |
46% |
| Powyżej 3.5 |
31% |
UNAN Managua kolejne 1 mecze
|
2026-10-25 |
ART Mun. Jalapa
|
- |
UNAN Managua
|
San Marcos FC kolejne 1 mecze
|
2026-10-25 |
San Marcos FC
|
- |
Matagalpa
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.93 |
3.25 |
3.40 |
| Prawdopodobieństwo |
58% |
19% |
23% |
|
1 @ 1.93 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.28 |
1.77 |
| Prawdopodobieństwo |
70% |
30% |
|
1X @ 1.28 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.23 |
3.75 |
| Prawdopodobieństwo |
|
72% |
28% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.23 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.75 |
1.93 |
| Prawdopodobieństwo |
|
37% |
63% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.93 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.85 |
1.37 |
| Prawdopodobieństwo |
|
24% |
76% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.37 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.65 |
2.10 |
| Prawdopodobieństwo |
|
54% |
46% |
|
Tak @ 1.65 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-17 20:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!