Primera División - Wenezuela
piątek, 18.05.2018
20:30
20:30

Trujillanos

Carabobo
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Valera |
| Na wyjeździe: | Walencja |
| Odległość: | 299.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Jose Alberto Perez |
| Pojemność: | 25 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:30 (15:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.20 | 2.25 | X2 | 1.57 | 1.36 | |||
| 22% | 40% | 38% | 1.36 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 2.98 | 2.10 | 1.70 | 3.62 | 1.24 | ||||||
| 62% | 38% | 42% | 58% | 28% | 72% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-09-10 | Carabobo | 5 - 1 | Trujillanos |
| 2017-04-02 | Trujillanos | 1 - 1 | Carabobo |
| 2016-09-29 | Carabobo | 1 - 0 | Trujillanos |
| 2016-04-28 | Trujillanos | 1 - 1 | Carabobo |
| 2015-10-11 | Trujillanos | 0 - 1 | Carabobo |
| 2015-04-26 | Carabobo | 2 - 0 | Trujillanos |
| 2014-12-07 | Trujillanos | 2 - 1 | Carabobo |
| 2014-03-09 | Carabobo | 0 - 1 | Trujillanos |
| 2013-10-06 | Trujillanos | 1 - 1 | Carabobo |
| 2012-01-29 | Carabobo | 1 - 1 | Trujillanos |
| 2011-08-28 | Trujillanos | 1 - 1 | Carabobo |
| 2011-02-13 | Trujillanos | 1 - 0 | Carabobo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 2 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 17% | 8% |
Trujillanos ostatnie 12 mecze
| 2018-05-13 | Estudiantes C. | 0 - 1 | Trujillanos |
| 2018-05-06 | Trujillanos | 2 - 2 | Atl. Venezuela |
| 2018-04-30 | Zamora | 3 - 0 | Trujillanos |
| 2018-04-21 | Trujillanos | 2 - 0 | Zulia |
| 2018-04-14 | Dep. Tachira | 2 - 0 | Trujillanos |
| 2018-04-08 | Trujillanos | 1 - 2 | La Guaira |
| 2018-04-04 | Lara | 2 - 0 | Trujillanos |
| 2018-03-24 | Mineros | 1 - 0 | Trujillanos |
| 2018-03-18 | Estudiantes M. | 1 - 1 | Trujillanos |
| 2018-03-11 | Trujillanos | 1 - 0 | Monagas |
| 2018-03-04 | Trujillanos | 3 - 1 | Portuguesa |
| 2018-02-28 | Metropolitanos | 0 - 0 | Trujillanos |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Carabobo ostatnie 12 mecze
| 2018-05-13 | Carabobo | 4 - 0 | Portuguesa |
| 2018-05-06 | Metropolitanos | 0 - 0 | Carabobo |
| 2018-04-28 | Carabobo | 2 - 2 | Anzoategui |
| 2018-04-24 | Mineros | 3 - 3 | Carabobo |
| 2018-04-16 | Carabobo | 3 - 2 | Puerto Cabello |
| 2018-04-08 | Aragua | 0 - 1 | Carabobo |
| 2018-04-06 | Carabobo | 0 - 0 | Caracas |
| 2018-03-26 | Carabobo | 2 - 1 | Estudiantes M. |
| 2018-03-21 | Estudiantes C. | 0 - 1 | Carabobo |
| 2018-03-16 | Carabobo | 2 - 2 | Monagas |
| 2018-03-09 | Lara | 0 - 0 | Carabobo |
| 2018-03-03 | Carabobo | 2 - 1 | La Guaira |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 6 | 0 | 7 | 7 | 5 | |
| 50% | 50% | 0% | 58% | 58% | 42% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carabobo | 16 | +12 | 33 |
| 2 | Zamora | 16 | +7 | 31 |
| 3 | Caracas | 16 | +11 | 30 |
| 4 | Mineros | 16 | +6 | 27 |
| 5 | La Guaira | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Lara | 16 | +4 | 24 |
| 7 | Estudiantes M. | 16 | +2 | 24 |
| 8 | Dep. Tachira | 16 | +2 | 22 |
| 9 | Aragua | 16 | +5 | 21 |
| 10 | Trujillanos | 16 | -1 | 21 |
| 11 | Portuguesa | 16 | -9 | 20 |
| 12 | Atl. Venezuela | 16 | -2 | 19 |
| 13 | Monagas | 16 | 0 | 16 |
| 14 | Zulia | 16 | -2 | 16 |
| 15 | Puerto Cabello | 16 | -6 | 16 |
| 16 | Estudiantes C. | 16 | -15 | 13 |
| 17 | Metropolitanos | 16 | -8 | 12 |
| 18 | Anzoategui | 16 | -9 | 12 |
Chronologia meczów w lidze
| Trujillanos | |
| Carabobo | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Trujillanos | Carabobo |
|---|---|---|---|
| 1 | Carabobo | - | |
| 2 | Zamora | 0 - 2 | |
| 3 | Caracas | 1 - 1 | |
| 4 | Mineros | 3 - 3 | |
| 5 | La Guaira | 1 - 2 | |
| 6 | Lara | 0 - 0 | |
| 7 | Estudiantes M. | ||
| 8 | Dep. Tachira | 3 - 2 | |
| 9 | Aragua | 0 - 1 | |
| 10 | Trujillanos | - | |
| 11 | Portuguesa | 3 - 1 | |
| 12 | Atl. Venezuela | 2 - 2 | |
| 13 | Monagas | 1 - 0 | |
| 14 | Zulia | 2 - 0 | |
| 15 | Puerto Cabello | 0 - 0 | |
| 16 | Estudiantes C. | 0 - 1 | |
| 17 | Metropolitanos | 0 - 0 | |
| 18 | Anzoategui | 3 - 1 |
Pozycja w lidze
| Trujillanos | Carabobo | |
| Pozycja | 10 | 1 |
| Punkty | 21 | 33 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 8 | 5 |
| Punkty | 15 | 12 |
Forma w lidze
| Trujillanos | Carabobo | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
6 5 |
9
6 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
3 1 |
3
3 1 |
Bramki w lidze
| Trujillanos | Carabobo | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
15
16 |
28
16 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
13
7 |
9
6 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (144) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 35% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 23% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (319) | |
| Bramki na mecz | 2.22 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.29 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.92 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 76% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 60% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 48% |
| Powyżej 1.5 | 63% |
| Powyżej 2.5 | 41% |
| Powyżej 3.5 | 22% |
Trujillanos kolejne 6 mecze
| 2018-07-22 | Caracas | - | Trujillanos |
| 2018-07-29 | Trujillanos | - | Aragua |
| 2018-08-05 | Puerto Cabello | - | Trujillanos |
| 2018-08-09 | JBL del Zulia | - | Trujillanos |
| 2018-08-12 | Trujillanos | - | Mineros |
| 2018-08-15 | Trujillanos | - | JBL del Zulia |
Carabobo kolejne 6 mecze
| 2018-05-26 | Aragua | - | Carabobo |
| 2018-05-30 | Carabobo | - | Aragua |
| 2018-06-03 | Mineros | - | Carabobo |
| 2018-06-07 | Carabobo | - | Mineros |
| 2018-07-22 | Estudiantes M. | - | Carabobo |
| 2018-07-28 | Carabobo | - | Estudiantes C. |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.00 | 3.20 | 2.25 |
| Prawdopodobieństwo | 22% | 40% | 38% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 1.36 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 63% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.34 | 2.98 | |
| Prawdopodobieństwo | 62% | 38% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.34 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.70 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.62 | 1.24 | |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 72% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.24 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.84 | 1.86 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Nie @ 1.86 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-18 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!