Międzyklubowe Mecze Towarzyskie
niedziela, 29.07.2018
19:00
Trabzonspor
(Turcja)
Samsunspor
(Turcja)
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Trabzon |
| Na wyjeździe: |
Samsun |
| Odległość: |
286.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Senol Gunes Sports Complex
(Trabzon / Tur)
|
| Pojemność: |
40 782 |
| Wymiary: |
100 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
19:00 (21:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.28 |
5.25 |
7.50 |
1 |
|
|
|
1.07 |
3.40 |
| 45% |
32% |
23% |
1.28 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.20 |
|
|
|
1.60 |
2.20 |
|
|
|
2.50 |
1.48 |
| 77% |
23% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
37% |
63% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2012-01-15 |
Trabzonspor
|
4 - 0 |
Samsunspor
|
|
2011-09-21 |
Samsunspor
|
1 - 1 |
Trabzonspor
|
|
2006-03-19 |
Trabzonspor
|
2 - 1 |
Samsunspor
|
|
2005-10-16 |
Samsunspor
|
3 - 1 |
Trabzonspor
|
|
2005-05-22 |
Trabzonspor
|
3 - 0 |
Samsunspor
|
|
2004-12-11 |
Samsunspor
|
0 - 4 |
Trabzonspor
|
|
2004-02-28 |
Samsunspor
|
1 - 3 |
Trabzonspor
|
|
2003-09-19 |
Trabzonspor
|
2 - 1 |
Samsunspor
|
|
2003-03-15 |
Samsunspor
|
1 - 3 |
Trabzonspor
|
|
2002-09-28 |
Trabzonspor
|
0 - 1 |
Samsunspor
|
|
2002-02-10 |
Samsunspor
|
1 - 2 |
Trabzonspor
|
|
2001-09-14 |
Trabzonspor
|
1 - 2 |
Samsunspor
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
11 |
10 |
5 |
| 67% |
8% |
25% |
|
92% |
83% |
42% |
Trabzonspor ostatnie 12 mecze
|
2018-07-23 |
Trabzonspor
|
1 - 1 |
Al-Duhail
|
|
2018-07-20 |
Trabzonspor
|
1 - 4 |
Sp. Moskwa
|
|
2018-07-17 |
Lok. Zagreb
|
0 - 1 |
Trabzonspor
|
|
2018-07-15 |
Triglav
|
0 - 2 |
Trabzonspor
|
|
2018-05-18 |
Trabzonspor
|
3 - 0 |
Karabukspor
|
|
2018-05-13 |
Bursaspor
|
1 - 3 |
Trabzonspor
|
|
2018-05-05 |
Trabzonspor
|
2 - 5 |
Kasimpasa
|
|
2018-04-28 |
Antalyaspor
|
1 - 2 |
Trabzonspor
|
|
2018-04-21 |
Trabzonspor
|
0 - 2 |
Sivasspor
|
|
2018-04-16 |
Ankaraspor
|
3 - 3 |
Trabzonspor
|
|
2018-04-07 |
Trabzonspor
|
4 - 0 |
Kayserispor
|
|
2018-04-01 |
Galatasaray
|
2 - 1 |
Trabzonspor
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
8 |
5 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
67% |
42% |
Samsunspor ostatnie 12 mecze
|
2018-05-05 |
Samsunspor
|
3 - 3 |
Umraniyespor
|
|
2018-04-28 |
Giresunspor
|
2 - 1 |
Samsunspor
|
|
2018-04-22 |
Samsunspor
|
2 - 2 |
Denizlispor
|
|
2018-04-15 |
Eskisehirspor
|
5 - 0 |
Samsunspor
|
|
2018-04-08 |
Samsunspor
|
0 - 0 |
Istanbulspor
|
|
2018-04-02 |
Adanaspor
|
2 - 1 |
Samsunspor
|
|
2018-03-18 |
Samsunspor
|
0 - 0 |
Boluspor
|
|
2018-03-11 |
Gaziantepspor
|
2 - 1 |
Samsunspor
|
|
2018-03-06 |
Samsunspor
|
2 - 0 |
Elazigspor
|
|
2018-03-03 |
Samsunspor
|
0 - 0 |
Rizespor
|
|
2018-02-24 |
Balikesirspor
|
2 - 0 |
Samsunspor
|
|
2018-02-20 |
Samsunspor
|
1 - 1 |
Ankaragucu
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
6 |
5 |
|
9 |
6 |
3 |
| 8% |
50% |
42% |
|
75% |
50% |
25% |
Trabzonspor kolejne 6 mecze
|
2018-08-04 |
Trabzonspor
|
- |
Cagliari
|
|
2018-08-12 |
Basaksehir
|
- |
Trabzonspor
|
|
2018-08-17 |
Trabzonspor
|
- |
Sivasspor
|
|
2018-08-25 |
Ankaragucu
|
- |
Trabzonspor
|
|
2018-09-01 |
Trabzonspor
|
- |
Galatasaray
|
|
2018-09-17 |
Alanyaspor
|
- |
Trabzonspor
|
Samsunspor kolejne 6 mecze
|
2018-09-25 |
Diyarbakirspor
|
- |
Samsunspor
|
|
2019-01-10 |
Genclerbirligi
|
- |
Samsunspor
|
|
2019-07-25 |
Samsunspor
|
- |
Kocaelispor
|
|
2019-12-05 |
Rizespor
|
- |
Samsunspor
|
|
2019-12-17 |
Samsunspor
|
- |
Rizespor
|
|
2020-08-29 |
Samsunspor
|
- |
Trabzonspor
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.28 |
5.25 |
7.50 |
| Prawdopodobieństwo |
45% |
32% |
23% |
|
1 @ 1.28 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.07 |
3.40 |
| Prawdopodobieństwo |
85% |
15% |
|
1X @ 1.07 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.19 |
4.20 |
| Prawdopodobieństwo |
|
77% |
23% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.19 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.60 |
2.20 |
| Prawdopodobieństwo |
|
57% |
43% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.60 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.50 |
1.48 |
| Prawdopodobieństwo |
|
37% |
63% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.48 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.05 |
1.70 |
| Prawdopodobieństwo |
|
45% |
55% |
|
Nie @ 1.70 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-07-29 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!