Ligue 1 - Francja
sobota, 27.10.2018
19:00
19:00

Toulouse

Montpellier
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Toulouse |
| Na wyjeździe: | Montpellier |
| Odległość: | 195.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadium Municipal |
| Pojemność: | 33 150 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| U siebie: | Jens Berthel Askou (Dan) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:00 (20:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.10 | 2.50 | X2 | 1.55 | 1.37 | |||
| 24% | 43% | 33% | 1.37 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.62 | 2.50 | 1.53 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 75% | 25% | 47% | 53% | 23% | 77% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-01-20 | Montpellier | 2 - 1 | Toulouse |
| 2017-08-12 | Toulouse | 1 - 0 | Montpellier |
| 2017-07-22 | Montpellier | 1 - 1 | Toulouse |
| 2017-04-02 | Montpellier | 0 - 1 | Toulouse |
| 2016-11-30 | Toulouse | 1 - 0 | Montpellier |
| 2016-07-27 | Toulouse | 3 - 0 | Montpellier |
| 2016-02-13 | Montpellier | 2 - 0 | Toulouse |
| 2015-10-31 | Toulouse | 1 - 1 | Montpellier |
| 2015-07-22 | Montpellier | 2 - 2 | Toulouse |
| 2015-04-12 | Toulouse | 1 - 0 | Montpellier |
| 2014-11-23 | Montpellier | 2 - 0 | Toulouse |
| 2014-07-19 | Toulouse | 2 - 2 | Montpellier |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Toulouse ostatnie 12 mecze
| 2018-10-20 | Nantes | 4 - 0 | Toulouse |
| 2018-10-11 | Girona | 0 - 1 | Toulouse |
| 2018-10-05 | Toulouse | 1 - 1 | Nice |
| 2018-09-30 | Rennes | 1 - 1 | Toulouse |
| 2018-09-25 | Toulouse | 2 - 3 | St. Etienne |
| 2018-09-22 | Angers | 0 - 0 | Toulouse |
| 2018-09-15 | Toulouse | 1 - 1 | Monaco |
| 2018-09-06 | Toulouse | 2 - 1 | Eibar |
| 2018-09-01 | Guingamp | 1 - 2 | Toulouse |
| 2018-08-25 | Toulouse | 1 - 0 | Nimes |
| 2018-08-19 | Toulouse | 2 - 1 | Bordeaux |
| 2018-08-10 | Marsylia | 4 - 0 | Toulouse |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Montpellier ostatnie 12 mecze
| 2018-10-21 | Montpellier | 2 - 0 | Bordeaux |
| 2018-10-06 | Guingamp | 1 - 1 | Montpellier |
| 2018-09-30 | Montpellier | 3 - 0 | Nimes |
| 2018-09-26 | Caen | 2 - 2 | Montpellier |
| 2018-09-22 | Montpellier | 1 - 0 | Nice |
| 2018-09-15 | Montpellier | 1 - 1 | Strasbourg |
| 2018-09-01 | Reims | 0 - 1 | Montpellier |
| 2018-08-25 | Montpellier | 0 - 0 | St. Etienne |
| 2018-08-18 | Amiens | 1 - 2 | Montpellier |
| 2018-08-11 | Montpellier | 1 - 2 | Dijon |
| 2018-08-04 | Montpellier | 2 - 0 | Genoa |
| 2018-07-29 | Burnley | 0 - 0 | Montpellier |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 8 | 4 | 1 | |
| 50% | 42% | 8% | 67% | 33% | 8% |
Tabela Ligue 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 10 | +31 | 30 |
| 2 | Lille | 10 | +11 | 22 |
| 3 | Montpellier | 10 | +7 | 19 |
| 4 | Marsylia | 10 | +6 | 19 |
| 5 | Lyon | 10 | +4 | 17 |
| 6 | St. Etienne | 11 | -1 | 17 |
| 7 | Strasbourg | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Bordeaux | 10 | 0 | 14 |
| 9 | Toulouse | 10 | -6 | 13 |
| 10 | Angers | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Rennes | 10 | -2 | 12 |
| 12 | Caen | 10 | -3 | 11 |
| 13 | Nimes | 11 | -5 | 11 |
| 14 | Reims | 10 | -5 | 11 |
| 15 | Nice | 10 | -7 | 11 |
| 16 | Dijon | 10 | -5 | 10 |
| 17 | Amiens | 10 | -7 | 10 |
| 18 | Nantes | 10 | -4 | 9 |
| 19 | Monaco | 10 | -5 | 6 |
| 20 | Guingamp | 10 | -12 | 6 |
Chronologia meczów w lidze
| Toulouse | |
| Montpellier | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Toulouse | Montpellier |
|---|---|---|---|
| 1 | PSG | ||
| 2 | Lille | ||
| 3 | Montpellier | - | |
| 4 | Marsylia | ||
| 5 | Lyon | ||
| 6 | St. Etienne | 2 - 3 | |
| 7 | Strasbourg | ||
| 8 | Bordeaux | 2 - 1 | |
| 9 | Toulouse | - | |
| 10 | Angers | ||
| 11 | Rennes | ||
| 12 | Caen | 2 - 2 | |
| 13 | Nimes | 1 - 0 | |
| 14 | Reims | 0 - 1 | |
| 15 | Nice | 1 - 1 | |
| 16 | Dijon | ||
| 17 | Amiens | 1 - 2 | |
| 18 | Nantes | ||
| 19 | Monaco | 1 - 1 | |
| 20 | Guingamp | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Toulouse | Montpellier | |
| Pozycja | 9 | 3 |
| Punkty | 13 | 19 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 2 |
| Punkty | 8 | 8 |
Forma w lidze
| Toulouse | Montpellier | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
4 3 |
5
4 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
2 1 |
2
2 0 |
Bramki w lidze
| Toulouse | Montpellier | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
10
16 |
14
7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
6 |
6
4 |
Ogólne statystyki dla Ligue 1
| Mecze (101) | |
| Zwycięstwa u siebie | 45% |
| Remisy | 28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (272) | |
| Bramki na mecz | 2.69 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.60 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.09 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 79% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 62% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 51% |
| Powyżej 1.5 | 76% |
| Powyżej 2.5 | 53% |
| Powyżej 3.5 | 32% |
Toulouse kolejne 6 mecze
| 2018-10-31 | Toulouse | - | Lorient |
| 2018-11-03 | Strasbourg | - | Toulouse |
| 2018-11-10 | Toulouse | - | Amiens |
| 2018-11-15 | Toulouse | - | Real Sociedad |
| 2018-11-24 | PSG | - | Toulouse |
| 2018-12-02 | Toulouse | - | Dijon |
Montpellier kolejne 6 mecze
| 2018-10-30 | Montpellier | - | Nantes |
| 2018-11-04 | Montpellier | - | Marsylia |
| 2018-11-10 | Angers | - | Montpellier |
| 2018-11-25 | Montpellier | - | Rennes |
| 2018-12-01 | Monaco | - | Montpellier |
| 2018-12-04 | Montpellier | - | Lille |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.10 | 3.10 | 2.50 |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 43% | 33% |
| X2 @ 1.37 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.55 | 1.37 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% |
| X2 @ 1.37 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.62 | |
| Prawdopodobieństwo | 75% | 25% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.53 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 5.00 | 1.16 | |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 77% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.16 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 1.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Tak @ 2.04 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-27 16:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!