Eerste divisie - Holandia
piątek, 05.10.2018
19:00
19:00

FC Oss

Jong Utrecht
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Oss |
| Na wyjeździe: | Utrecht |
| Odległość: | 45.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | FC Oss Stadion |
| Pojemność: | 4 700 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:00 (20:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 5.25 | 7.00 | 1 | 1.11 | 3.20 | |||
| 62% | 21% | 17% | 1.36 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.50 | 2.50 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 68% | 32% | 51% | 49% | 34% | 66% |
Ostatnie 4 bezpośrednie spotkania
| 2018-01-19 | FC Oss | 2 - 0 | Jong Utrecht |
| 2017-08-21 | Jong Utrecht | 0 - 3 | FC Oss |
| 2017-04-10 | Jong Utrecht | 2 - 1 | FC Oss |
| 2016-11-25 | FC Oss | 4 - 2 | Jong Utrecht |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | |
| 75% | 0% | 25% | 100% | 75% | 25% |
FC Oss ostatnie 12 mecze
| 2018-09-28 | Telstar | 1 - 0 | FC Oss |
| 2018-09-21 | FC Oss | 0 - 0 | Sparta Rotterdam |
| 2018-09-14 | Volendam | 0 - 0 | FC Oss |
| 2018-09-08 | Twente | 1 - 2 | FC Oss |
| 2018-08-31 | FC Oss | 1 - 3 | Cambuur |
| 2018-08-24 | FC Oss | 4 - 1 | Jong PSV |
| 2018-08-17 | Maastricht | 0 - 2 | FC Oss |
| 2018-04-28 | FC Oss | 1 - 1 | Eindhoven |
| 2018-04-20 | Maastricht | 1 - 1 | FC Oss |
| 2018-04-13 | FC Oss | 1 - 4 | Graafschap |
| 2018-04-09 | Nijmegen | 2 - 1 | FC Oss |
| 2018-04-06 | FC Oss | 3 - 1 | Waalwijk |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Jong Utrecht ostatnie 12 mecze
| 2018-10-01 | Jong Utrecht | 0 - 0 | Maastricht |
| 2018-09-21 | Jong Utrecht | 0 - 0 | Cambuur |
| 2018-09-14 | Almere | 3 - 1 | Jong Utrecht |
| 2018-09-07 | Jong Utrecht | 3 - 2 | Jong PSV |
| 2018-08-31 | Telstar | 2 - 0 | Jong Utrecht |
| 2018-08-27 | Jong Utrecht | 1 - 2 | Nijmegen |
| 2018-08-17 | G.A. Eagles | 5 - 0 | Jong Utrecht |
| 2018-04-28 | FC Emmen | 0 - 0 | Jong Utrecht |
| 2018-04-20 | Jong Utrecht | 0 - 1 | Sittard |
| 2018-04-13 | Telstar | 1 - 0 | Jong Utrecht |
| 2018-04-09 | Jong Utrecht | 2 - 1 | Volendam |
| 2018-04-06 | Almere | 2 - 1 | Jong Utrecht |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 50% | 25% |
Tabela Eerste divisie
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | G.A. Eagles | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Almere | 7 | +8 | 16 |
| 3 | Twente | 7 | +7 | 16 |
| 4 | Sparta Rotterdam | 7 | +7 | 16 |
| 5 | Nijmegen | 7 | +4 | 15 |
| 6 | Cambuur | 7 | +6 | 14 |
| 7 | Roda | 7 | +1 | 13 |
| 8 | FC Oss | 7 | +3 | 11 |
| 9 | Maastricht | 7 | 0 | 11 |
| 10 | Jong Ajax | 7 | +1 | 10 |
| 11 | Den Bosch | 7 | -1 | 10 |
| 12 | Telstar | 7 | 0 | 9 |
| 13 | Jong PSV | 7 | -3 | 8 |
| 14 | Waalwijk | 7 | -3 | 7 |
| 15 | Jong AZ | 7 | -4 | 5 |
| 16 | Jong Utrecht | 7 | -9 | 5 |
| 17 | Eindhoven | 7 | -4 | 4 |
| 18 | Helmond | 7 | -5 | 4 |
| 19 | Volendam | 7 | -7 | 3 |
| 20 | Dordrecht | 7 | -11 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| FC Oss | |
| Jong Utrecht | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | FC Oss | Jong Utrecht |
|---|---|---|---|
| 1 | G.A. Eagles | 5 - 0 | |
| 2 | Almere | 3 - 1 | |
| 3 | Twente | ||
| 4 | Sparta Rotterdam | 0 - 0 | |
| 5 | Nijmegen | ||
| 6 | Cambuur | 1 - 3 | |
| 7 | Roda | ||
| 8 | FC Oss | - | |
| 9 | Maastricht | ||
| 10 | Jong Ajax | ||
| 11 | Den Bosch | ||
| 12 | Telstar | 2 - 0 | |
| 13 | Jong PSV | 4 - 1 | |
| 14 | Waalwijk | ||
| 15 | Jong AZ | ||
| 16 | Jong Utrecht | - | |
| 17 | Eindhoven | ||
| 18 | Helmond | ||
| 19 | Volendam | ||
| 20 | Dordrecht |
Pozycja w lidze
| FC Oss | Jong Utrecht | |
| Pozycja | 8 | 16 |
| Punkty | 11 | 5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 11 | 20 |
| Punkty | 4 | 0 |
Forma w lidze
| FC Oss | Jong Utrecht | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
2 2 |
1
2 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 1 |
0
0 3 |
Bramki w lidze
| FC Oss | Jong Utrecht | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
9
6 |
5
14 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
4 |
1
10 |
Ogólne statystyki dla Eerste divisie
| Mecze (70) | |
| Zwycięstwa u siebie | 41% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 36% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (198) | |
| Bramki na mecz | 2.83 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.50 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.33 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 76% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 73% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 57% |
| Powyżej 1.5 | 77% |
| Powyżej 2.5 | 56% |
| Powyżej 3.5 | 33% |
FC Oss kolejne 6 mecze
| 2018-10-12 | Waalwijk | - | FC Oss |
| 2018-10-19 | FC Oss | - | Den Bosch |
| 2018-10-26 | Nijmegen | - | FC Oss |
| 2018-11-02 | FC Oss | - | Eindhoven |
| 2018-11-09 | Jong AZ | - | FC Oss |
| 2018-11-17 | FC Oss | - | Almere |
Jong Utrecht kolejne 6 mecze
| 2018-10-12 | Jong AZ | - | Jong Utrecht |
| 2018-10-22 | Jong Utrecht | - | Twente |
| 2018-10-26 | Waalwijk | - | Jong Utrecht |
| 2018-11-02 | Jong Utrecht | - | Roda |
| 2018-11-09 | Sparta Rotterdam | - | Jong Utrecht |
| 2018-11-20 | Jong Utrecht | - | Jong Ajax |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 5.25 | 7.00 |
| Prawdopodobieństwo | 62% | 21% | 17% |
| 1 @ 1.36 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.11 | 3.20 |
| Prawdopodobieństwo | 77% | 23% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.14 | 5.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 68% | 32% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.14 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 34% | 66% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.61 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Nie @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-05 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!