Apertura - Faza finałowa - Meksyk
środa, 04.11.2026
21:00
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Tlaxcala |
| Na wyjeździe: |
La Paz |
| Odległość: |
1 356.7 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
21:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.50 |
2.30 |
12 |
|
|
|
1.55 |
1.47 |
| 35% |
30% |
35% |
1.26 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
5.53 |
|
|
|
1.43 |
2.60 |
|
|
|
2.05 |
1.66 |
| 83% |
17% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
44% |
56% |
Ostatnie 9 bezpośrednie spotkania
|
2026-10-17 |
Atletico La Paz
|
2 - 2 |
Tlaxcala
|
|
2026-03-08 |
Atletico La Paz
|
2 - 0 |
Tlaxcala
|
|
2025-09-28 |
Tlaxcala
|
3 - 3 |
Atletico La Paz
|
|
2025-01-11 |
Atletico La Paz
|
4 - 4 |
Tlaxcala
|
|
2024-07-28 |
Tlaxcala
|
0 - 2 |
Atletico La Paz
|
|
2024-02-17 |
Tlaxcala
|
2 - 3 |
Atletico La Paz
|
|
2023-09-27 |
Atletico La Paz
|
1 - 0 |
Tlaxcala
|
|
2023-04-05 |
Tlaxcala
|
1 - 0 |
Atletico La Paz
|
|
2022-08-10 |
Atletico La Paz
|
2 - 2 |
Tlaxcala
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
4 |
|
7 |
5 |
5 |
| 11% |
44% |
44% |
|
78% |
56% |
56% |
Tlaxcala ostatnie 12 mecze
|
2026-10-31 |
Cruz Azul Hidalgo
|
0 - 2 |
Tlaxcala
|
|
2026-10-25 |
Tlaxcala
|
2 - 0 |
Correcaminos
|
|
2026-10-17 |
Atletico La Paz
|
2 - 2 |
Tlaxcala
|
|
2026-10-10 |
Tlaxcala
|
4 - 2 |
Piratas
|
|
2026-10-04 |
Atletico Morelia
|
1 - 1 |
Tlaxcala
|
|
2026-09-26 |
Tlaxcala
|
4 - 1 |
Cancun
|
|
2026-09-21 |
Tapatio
|
4 - 0 |
Tlaxcala
|
|
2026-09-12 |
Tlaxcala
|
3 - 1 |
Jaiba Brava
|
|
2026-09-05 |
Alacranes Durango
|
1 - 1 |
Tlaxcala
|
|
2026-08-29 |
Tlaxcala
|
3 - 1 |
Venados
|
|
2026-08-21 |
Tepatitlan
|
3 - 2 |
Tlaxcala
|
|
2026-08-16 |
Dorados
|
2 - 2 |
Tlaxcala
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
12 |
8 |
8 |
| 50% |
33% |
17% |
|
100% |
67% |
67% |
Atletico La Paz ostatnie 12 mecze
|
2026-10-31 |
Atletico La Paz
|
3 - 0 |
Dorados
|
|
2026-10-25 |
Jaiba Brava
|
1 - 3 |
Atletico La Paz
|
|
2026-10-17 |
Atletico La Paz
|
2 - 2 |
Tlaxcala
|
|
2026-10-10 |
Tapatio
|
2 - 4 |
Atletico La Paz
|
|
2026-10-03 |
Atletico La Paz
|
1 - 2 |
Venados
|
|
2026-09-25 |
Alebrijes Oaxaca
|
1 - 3 |
Atletico La Paz
|
|
2026-09-19 |
Atletico La Paz
|
3 - 1 |
Correcaminos
|
|
2026-09-13 |
Leones Negros
|
2 - 2 |
Atletico La Paz
|
|
2026-09-05 |
Atletico La Paz
|
3 - 0 |
Zacatecas
|
|
2026-08-28 |
Cancun
|
1 - 2 |
Atletico La Paz
|
|
2026-08-22 |
Atletico La Paz
|
1 - 1 |
Cruz Azul Hidalgo
|
|
2026-08-15 |
Atletico La Paz
|
2 - 0 |
Piratas
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
12 |
10 |
6 |
| 67% |
25% |
8% |
|
100% |
83% |
50% |
Tabela Liga de Expansion MX
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Atletico La Paz |
15 |
9 |
3 |
3 |
36 |
18 |
+18 |
30 |
| 2 |
Leones Negros |
15 |
9 |
3 |
3 |
34 |
20 |
+14 |
30 |
| 3 |
Atletico Morelia |
15 |
8 |
2 |
5 |
26 |
19 |
+7 |
26 |
| 4 |
Piratas |
15 |
7 |
4 |
4 |
27 |
15 |
+12 |
25 |
| 5 |
Cancun |
15 |
7 |
4 |
4 |
28 |
18 |
+10 |
25 |
| 6 |
Venados |
15 |
7 |
4 |
4 |
31 |
25 |
+6 |
25 |
| 7 |
Alacranes Durango |
15 |
7 |
3 |
5 |
21 |
15 |
+6 |
24 |
| 8 |
Tlaxcala |
15 |
6 |
4 |
5 |
29 |
27 |
+2 |
22 |
| 9 |
Alebrijes Oaxaca |
15 |
7 |
1 |
7 |
15 |
25 |
-10 |
22 |
| 10 |
Zacatecas |
15 |
5 |
3 |
7 |
26 |
26 |
0 |
18 |
| 11 |
Tapatio |
15 |
5 |
3 |
7 |
25 |
28 |
-3 |
18 |
| 12 |
Correcaminos |
15 |
4 |
5 |
6 |
21 |
24 |
-3 |
17 |
| 13 |
Dorados |
15 |
4 |
4 |
7 |
23 |
32 |
-9 |
16 |
| 14 |
Jaiba Brava |
15 |
4 |
3 |
8 |
15 |
25 |
-10 |
15 |
| 15 |
Cruz Azul Hidalgo |
15 |
3 |
5 |
7 |
17 |
24 |
-7 |
14 |
| 16 |
Tepatitlan |
15 |
2 |
1 |
12 |
11 |
44 |
-33 |
7 |
Tlaxcala kolejne mecze
Brak danych w systemie
Atletico La Paz kolejne mecze
Brak danych w systemie
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.45 |
3.50 |
2.30 |
| Prawdopodobieństwo |
35% |
30% |
35% |
|
12 @ 1.26 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.55 |
1.47 |
| Prawdopodobieństwo |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.47 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.11 |
5.53 |
| Prawdopodobieństwo |
|
83% |
17% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.11 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.43 |
2.60 |
| Prawdopodobieństwo |
|
65% |
35% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.43 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.05 |
1.66 |
| Prawdopodobieństwo |
|
44% |
56% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.66 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.39 |
2.75 |
| Prawdopodobieństwo |
|
66% |
34% |
|
Tak @ 1.39 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-11-04 04:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!