Super League - Szwajcaria
sobota, 07.04.2018
18:00
18:00

Thun

Luzern
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Thun |
| Na wyjeździe: | Lucerna |
| Odległość: | 61.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Arena Thun |
| Pojemność: | 10 000 (7 600) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 18:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.39 | 3.20 | X2 | 1.36 | 1.70 | |||
| 30% | 26% | 44% | 1.70 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.60 | 2.29 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 87% | 13% | 62% | 38% | 37% | 63% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-02-25 | Luzern | 2 - 1 | Thun |
| 2017-10-01 | Thun | 2 - 0 | Luzern |
| 2017-09-10 | Luzern | 2 - 2 | Thun |
| 2017-05-06 | Thun | 3 - 1 | Luzern |
| 2017-02-18 | Luzern | 1 - 1 | Thun |
| 2016-11-26 | Thun | 1 - 2 | Luzern |
| 2016-08-21 | Luzern | 3 - 0 | Thun |
| 2016-04-24 | Luzern | 3 - 0 | Thun |
| 2016-03-19 | Thun | 1 - 1 | Luzern |
| 2015-11-21 | Luzern | 1 - 0 | Thun |
| 2015-08-02 | Thun | 0 - 1 | Luzern |
| 2015-05-10 | Luzern | 0 - 0 | Thun |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 6 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 50% | 17% |
Thun ostatnie 12 mecze
| 2018-03-31 | Grasshoppers | 0 - 2 | Thun |
| 2018-03-18 | Thun | 0 - 0 | Lausanne |
| 2018-03-11 | Sion | 7 - 2 | Thun |
| 2018-03-04 | Thun | 1 - 2 | St. Gallen |
| 2018-02-25 | Luzern | 2 - 1 | Thun |
| 2018-02-18 | Young Boys | 3 - 1 | Thun |
| 2018-02-10 | Thun | 0 - 2 | Basel |
| 2018-02-04 | Zurich | 2 - 4 | Thun |
| 2018-01-27 | Thun | 1 - 1 | Lausanne |
| 2018-01-24 | Thun | 0 - 0 | Sion |
| 2018-01-23 | Thun | 1 - 1 | Wil |
| 2018-01-19 | Thun | 4 - 1 | Schaffhausen |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 50% | 33% |
Luzern ostatnie 12 mecze
| 2018-04-02 | Luzern | 3 - 1 | St. Gallen |
| 2018-03-18 | Lugano | 1 - 2 | Luzern |
| 2018-03-11 | Luzern | 1 - 0 | Basel |
| 2018-03-04 | Sion | 1 - 1 | Luzern |
| 2018-02-25 | Luzern | 2 - 1 | Thun |
| 2018-02-18 | Zurich | 1 - 1 | Luzern |
| 2018-02-11 | Grasshoppers | 1 - 2 | Luzern |
| 2018-02-03 | Luzern | 2 - 1 | Lausanne |
| 2018-01-30 | Luzern | 3 - 0 | Rapperswil |
| 2018-01-27 | Basel | 1 - 0 | Luzern |
| 2018-01-23 | Luzern | 1 - 1 | Chiasso |
| 2018-01-18 | Lok. Moskwa | 0 - 3 | Luzern |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 7 | 1 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 58% | 8% |
Tabela Super League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 27 | +36 | 62 |
| 2 | Basel | 26 | +22 | 46 |
| 3 | St. Gallen | 27 | -6 | 42 |
| 4 | Luzern | 27 | -2 | 40 |
| 5 | Zurich | 26 | +3 | 36 |
| 6 | Grasshoppers | 27 | -5 | 31 |
| 7 | Lausanne | 27 | -11 | 31 |
| 8 | Lugano | 27 | -15 | 31 |
| 9 | Thun | 27 | -12 | 28 |
| 10 | Sion | 27 | -10 | 25 |
Chronologia meczów w lidze
| Thun | |
| Luzern | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Thun | Luzern |
|---|---|---|---|
| 1 | Young Boys | 3 - 1 | 4 - 1 |
| 2 | Basel | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | St. Gallen | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 4 | Luzern | 2 - 0 | - |
| 5 | Zurich | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 6 | Grasshoppers | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 7 | Lausanne | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | Lugano | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Thun | - | 2 - 0 |
| 10 | Sion | 0 - 1 | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Thun | Luzern | |
| Pozycja | 9 | 4 |
| Punkty | 28 | 40 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 6 |
| Punkty | 12 | 16 |
Forma w lidze
| Thun | Luzern | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
4 15 |
11
7 9 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
3 7 |
4
4 5 |
Bramki w lidze
| Thun | Luzern | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
41
53 |
39
41 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
16
21 |
15
20 |
Ogólne statystyki dla Super League
| Mecze (134) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 22% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 36% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (400) | |
| Bramki na mecz | 2.99 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.58 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.40 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 79% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 75% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 59% |
| Powyżej 1.5 | 84% |
| Powyżej 2.5 | 58% |
| Powyżej 3.5 | 34% |
Thun kolejne 6 mecze
| 2018-04-14 | Lugano | - | Thun |
| 2018-04-18 | Thun | - | Young Boys |
| 2018-04-21 | St. Gallen | - | Thun |
| 2018-04-29 | Basel | - | Thun |
| 2018-05-06 | Thun | - | Grasshoppers |
| 2018-05-09 | Thun | - | Zurich |
Luzern kolejne 6 mecze
| 2018-04-15 | Luzern | - | Sion |
| 2018-04-19 | Lausanne | - | Luzern |
| 2018-04-22 | Luzern | - | Zurich |
| 2018-04-28 | Young Boys | - | Luzern |
| 2018-05-05 | Luzern | - | Lugano |
| 2018-05-09 | St. Gallen | - | Luzern |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 3.39 | 3.20 |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 26% | 44% |
| X2 @ 1.70 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 1.70 |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% |
| X2 @ 1.70 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 5.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 87% | 13% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.16 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 2.29 | |
| Prawdopodobieństwo | 62% | 38% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 63% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.53 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% | |
| Tak @ 1.50 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-07 16:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!