Primera División - Boliwia
niedziela, 17.05.2026
22:15
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
La Paz |
| Na wyjeździe: |
Santa Cruz de la Sierra |
| Odległość: |
547.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Hernando Siles
|
| Pojemność: |
38 000 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
22:15 (17:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.19 |
6.00 |
10.00 |
1 |
|
|
|
1.06 |
4.00 |
| 53% |
20% |
27% |
1.19 |
|
|
|
65% |
35% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.07 |
9.00 |
|
|
|
1.29 |
3.60 |
|
|
|
1.73 |
2.00 |
| 75% |
25% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
40% |
60% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-03-11 |
The Strongest
|
3 - 0 |
Oriente P.
|
|
2025-10-31 |
The Strongest
|
1 - 2 |
Oriente P.
|
|
2025-10-02 |
Oriente P.
|
2 - 2 |
The Strongest
|
|
2025-09-29 |
The Strongest
|
2 - 0 |
Oriente P.
|
|
2025-05-19 |
Oriente P.
|
3 - 2 |
The Strongest
|
|
2024-12-17 |
The Strongest
|
6 - 2 |
Oriente P.
|
|
2024-05-27 |
Oriente P.
|
0 - 1 |
The Strongest
|
|
2023-10-09 |
Oriente P.
|
1 - 1 |
The Strongest
|
|
2023-04-23 |
The Strongest
|
0 - 0 |
Oriente P.
|
|
2022-09-09 |
The Strongest
|
2 - 1 |
Oriente P.
|
|
2022-07-03 |
Oriente P.
|
3 - 0 |
The Strongest
|
|
2022-04-18 |
Oriente P.
|
1 - 1 |
The Strongest
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
7 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
58% |
25% |
The Strongest ostatnie 12 mecze
|
2026-05-14 |
Always Ready
|
0 - 1 |
The Strongest
|
|
2026-05-10 |
The Strongest
|
0 - 0 |
Real Potosi
|
|
2026-05-03 |
The Strongest
|
3 - 1 |
ABB La Paz
|
|
2026-04-26 |
CDT Real Oruro
|
2 - 3 |
The Strongest
|
|
2026-04-24 |
Real Tomayapo
|
0 - 0 |
The Strongest
|
|
2026-04-12 |
The Strongest
|
3 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-04-05 |
U. de Vinto
|
1 - 2 |
The Strongest
|
|
2026-03-28 |
Blooming
|
1 - 2 |
The Strongest
|
|
2026-03-25 |
The Strongest
|
4 - 1 |
CDT Real Oruro
|
|
2026-03-11 |
The Strongest
|
3 - 0 |
Oriente P.
|
|
2026-03-04 |
The Strongest
|
5 - 1 |
Nacional Potosi
|
|
2026-02-22 |
Always Ready
|
2 - 0 |
The Strongest
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
9 |
8 |
5 |
| 75% |
17% |
8% |
|
75% |
67% |
42% |
Oriente P. ostatnie 12 mecze
|
2026-05-15 |
Oriente P.
|
2 - 2 |
Guabira
|
|
2026-05-11 |
ABB La Paz
|
3 - 1 |
Oriente P.
|
|
2026-05-03 |
Oriente P.
|
3 - 1 |
Real Tomayapo
|
|
2026-04-27 |
Oriente P.
|
2 - 0 |
Real Potosi
|
|
2026-04-22 |
Always Ready
|
1 - 0 |
Oriente P.
|
|
2026-04-13 |
Oriente P.
|
2 - 1 |
GV San Jose
|
|
2026-04-05 |
SA Bulo Bulo
|
2 - 0 |
Oriente P.
|
|
2026-03-11 |
The Strongest
|
3 - 0 |
Oriente P.
|
|
2026-02-21 |
Real Tomayapo
|
1 - 3 |
Oriente P.
|
|
2026-02-08 |
Blooming
|
2 - 3 |
Oriente P.
|
|
2026-02-01 |
Oriente P.
|
0 - 2 |
Blooming
|
|
2025-12-14 |
Oriente P.
|
1 - 3 |
Bolivar
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
11 |
8 |
6 |
| 42% |
8% |
50% |
|
92% |
67% |
50% |
Tabela Primera División
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
The Strongest |
7 |
5 |
2 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
17 |
| 2 |
Bolivar |
7 |
4 |
2 |
1 |
17 |
6 |
+11 |
14 |
| 3 |
Always Ready |
7 |
4 |
2 |
1 |
11 |
4 |
+7 |
14 |
| 4 |
Aurora |
7 |
3 |
4 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
13 |
| 5 |
Ind. Petrolero |
7 |
3 |
3 |
1 |
11 |
10 |
+1 |
12 |
| 6 |
Oriente P. |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
10 |
0 |
10 |
| 7 |
Blooming |
7 |
2 |
3 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
9 |
| 8 |
ABB La Paz |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
14 |
-3 |
9 |
| 9 |
Nacional Potosi |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
8 |
| 10 |
U. de Vinto |
6 |
2 |
1 |
3 |
10 |
8 |
+2 |
7 |
| 11 |
SA Bulo Bulo |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
12 |
-3 |
7 |
| 12 |
Real Potosi |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 13 |
CDT Real Oruro |
6 |
1 |
2 |
3 |
10 |
14 |
-4 |
5 |
| 14 |
Guabira |
7 |
1 |
2 |
4 |
10 |
18 |
-8 |
5 |
| 15 |
Real Tomayapo |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
16 |
-13 |
5 |
| 16 |
GV San Jose |
6 |
0 |
2 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
2 |
Chronologia meczów w lidze
| The Strongest |
|
| Oriente P. |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
The Strongest |
Oriente P. |
| 1 |
The Strongest |
- |
|
| 2 |
Bolivar |
|
|
| 3 |
Always Ready |
|
1 - 0 |
| 4 |
Aurora |
|
|
| 5 |
Ind. Petrolero |
|
|
| 6 |
Oriente P. |
|
- |
| 7 |
Blooming |
|
|
| 8 |
ABB La Paz |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 9 |
Nacional Potosi |
|
|
| 10 |
U. de Vinto |
|
|
| 11 |
SA Bulo Bulo |
3 - 2 |
2 - 0 |
| 12 |
Real Potosi |
0 - 0 |
|
| 13 |
CDT Real Oruro |
|
|
| 14 |
Guabira |
|
|
| 15 |
Real Tomayapo |
|
|
| 16 |
GV San Jose |
|
|
Statystyki drużyny
| |
The Strongest |
Oriente P. |
| Zwycięstwa |
5 |
3 |
| Remisy |
2 |
1 |
| Porażki |
0 |
3 |
| Bramki dla |
12 |
10 |
| Bramki przeciw |
6 |
10 |
| Średnie bramki strzelone |
1.71 |
1.43 |
| Średnie bramki stracone |
0.86 |
1.43 |
| Mecze bramki strzelone |
71% |
71% |
| Mecze bramki stracone |
57% |
86% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
57% |
57% |
| Powyżej 1.5 |
57% |
86% |
| Powyżej 2.5 |
57% |
57% |
| Powyżej 3.5 |
43% |
43% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
2 |
0 |
| Remisy |
1 |
0 |
| Porażki |
0 |
3 |
| Bramki dla |
6 |
1 |
| Bramki przeciw |
3 |
6 |
| Średnie bramki strzelone |
2.00 |
0.33 |
| Średnie bramki stracone |
1.00 |
2.00 |
| Mecze bramki strzelone |
67% |
33% |
| Mecze bramki stracone |
67% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
67% |
33% |
| Powyżej 1.5 |
67% |
67% |
| Powyżej 2.5 |
67% |
33% |
| Powyżej 3.5 |
67% |
33% |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (53) |
| Zwycięstwa u siebie |
47% |
| Remisy |
30% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
23% |
| Mecze rozegrane |
22% |
| Bramki (157) |
| Bramki na mecz |
2.96 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.83 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.13 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
81% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
62% |
| Powyżej 1.5 |
83% |
| Powyżej 2.5 |
60% |
| Powyżej 3.5 |
36% |
The Strongest kolejne 2 mecze
|
2026-05-23 |
GV San Jose
|
- |
The Strongest
|
|
2026-05-31 |
The Strongest
|
- |
Bolivar
|
Oriente P. kolejne 2 mecze
|
2026-05-25 |
Aurora
|
- |
Oriente P.
|
|
2026-06-01 |
Oriente P.
|
- |
Blooming
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.19 |
6.00 |
10.00 |
| Prawdopodobieństwo |
53% |
20% |
27% |
|
1 @ 1.19 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.06 |
4.00 |
| Prawdopodobieństwo |
65% |
35% |
|
1X @ 1.06 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.07 |
9.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
75% |
25% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.07 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.29 |
3.60 |
| Prawdopodobieństwo |
|
58% |
42% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.29 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.73 |
2.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
40% |
60% |
|
Poniżej 3.5 @ 2.00 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.62 |
2.20 |
| Prawdopodobieństwo |
|
59% |
41% |
|
Tak @ 1.62 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-05-16 00:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!