Primera División - Boliwia
niedziela, 18.02.2018
21:15
21:15

The Strongest

Bolivar
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | La Paz |
| Na wyjeździe: | La Paz |
| Stadion | |
| Stadion: | Hernando Siles |
| Pojemność: | 38 000 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 21:15 (17:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.39 | 2.60 | X2 | 1.50 | 1.53 | |||
| 20% | 42% | 38% | 1.53 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.66 | 2.14 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 71% | 29% | 41% | 59% | 36% | 64% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-08 | Bolivar | 0 - 0 | The Strongest |
| 2017-09-24 | The Strongest | 1 - 2 | Bolivar |
| 2017-05-14 | Bolivar | 3 - 1 | The Strongest |
| 2017-04-06 | The Strongest | 1 - 4 | Bolivar |
| 2016-10-30 | The Strongest | 1 - 1 | Bolivar |
| 2016-08-21 | Bolivar | 2 - 1 | The Strongest |
| 2016-05-01 | Bolivar | 1 - 1 | The Strongest |
| 2016-02-14 | The Strongest | 2 - 2 | Bolivar |
| 2015-11-22 | The Strongest | 2 - 3 | Bolivar |
| 2015-08-27 | Bolivar | 0 - 2 | The Strongest |
| 2015-05-08 | The Strongest | 1 - 0 | Bolivar |
| 2015-03-01 | Bolivar | 1 - 1 | The Strongest |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 6 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 50% | 33% |
The Strongest ostatnie 12 mecze
| 2018-02-08 | Nacional Potosi | 0 - 1 | The Strongest |
| 2018-02-03 | The Strongest | 1 - 1 | San Jose |
| 2018-01-28 | Aurora | 2 - 0 | The Strongest |
| 2017-12-17 | The Strongest | 1 - 2 | J. Wilstermann |
| 2017-12-10 | The Strongest | 6 - 0 | Real Potosi |
| 2017-12-08 | Bolivar | 0 - 0 | The Strongest |
| 2017-12-02 | The Strongest | 3 - 2 | U. Sucre |
| 2017-11-26 | Guabira | 2 - 0 | The Strongest |
| 2017-11-19 | The Strongest | 5 - 0 | Oriente P. |
| 2017-11-11 | Petr. Yacuiba | 0 - 1 | The Strongest |
| 2017-11-04 | The Strongest | 2 - 1 | Nacional Potosi |
| 2017-10-29 | Sport Boys | 1 - 5 | The Strongest |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Bolivar ostatnie 12 mecze
| 2018-02-09 | Bolivar | 5 - 1 | Real Potosi |
| 2018-02-04 | U. Sucre | 0 - 1 | Bolivar |
| 2018-01-28 | Bolivar | 5 - 1 | J. Wilstermann |
| 2017-12-17 | Bolivar | 1 - 2 | U. Sucre |
| 2017-12-10 | Nacional Potosi | 1 - 1 | Bolivar |
| 2017-12-08 | Bolivar | 0 - 0 | The Strongest |
| 2017-12-01 | San Jose | 1 - 1 | Bolivar |
| 2017-11-26 | Bolivar | 2 - 0 | Blooming |
| 2017-11-18 | Sport Boys | 1 - 3 | Bolivar |
| 2017-11-12 | Bolivar | 1 - 0 | Real Potosi |
| 2017-11-05 | J. Wilstermann | 2 - 2 | Bolivar |
| 2017-10-29 | Bolivar | 2 - 0 | Petr. Yacuiba |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 5 | 4 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 42% | 33% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar | 3 | +9 | 9 |
| 2 | San Jose | 4 | +2 | 5 |
| 3 | Real Potosi | 4 | 0 | 4 |
| 4 | U. Sucre | 4 | 0 | 4 |
| 5 | Royal Pari | 3 | 0 | 4 |
| 6 | Aurora | 3 | -1 | 4 |
| 7 | The Strongest | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Oriente P. | 1 | +3 | 3 |
| 9 | J. Wilstermann | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Nacional Potosi | 3 | -1 | 3 |
| 11 | Sport Boys | 4 | -2 | 3 |
| 12 | Destroyers | 3 | -6 | 3 |
| 13 | Guabira | 3 | -5 | 1 |
| 14 | Blooming | 2 | +2 | -2 |
Chronologia meczów w lidze
| The Strongest | |
| Bolivar | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | The Strongest | Bolivar |
|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar | - | |
| 2 | San Jose | 1 - 1 | |
| 3 | Real Potosi | ||
| 4 | U. Sucre | 0 - 1 | |
| 5 | Royal Pari | ||
| 6 | Aurora | ||
| 7 | The Strongest | - | |
| 8 | Oriente P. | ||
| 9 | J. Wilstermann | ||
| 10 | Nacional Potosi | ||
| 11 | Sport Boys | ||
| 12 | Destroyers | ||
| 13 | Guabira | ||
| 14 | Blooming |
Pozycja w lidze
| The Strongest | Bolivar | |
| Pozycja | 7 | 1 |
| Punkty | 4 | 9 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 12 | 2 |
| Punkty | 1 | 3 |
Forma w lidze
| The Strongest | Bolivar | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 1 |
3
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
1
0 0 |
Bramki w lidze
| The Strongest | Bolivar | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
3 |
11
2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
1 |
1
0 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (21) | |
| Zwycięstwa u siebie | 52% |
| Remisy | 29% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 19% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (73) | |
| Bramki na mecz | 3.48 |
| Bramki u siebie na mecz | 2.33 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.14 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 81% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 52% |
| Powyżej 1.5 | 81% |
| Powyżej 2.5 | 57% |
| Powyżej 3.5 | 43% |
The Strongest kolejne 6 mecze
| 2018-02-24 | The Strongest | - | Royal Pari |
| 2018-03-03 | Sport Boys | - | The Strongest |
| 2018-03-09 | The Strongest | - | Blooming |
| 2018-03-11 | The Strongest | - | Aurora |
| 2018-03-15 | The Strongest | - | Penarol |
| 2018-03-18 | San Jose | - | The Strongest |
Bolivar kolejne 6 mecze
| 2018-02-25 | Destroyers | - | Bolivar |
| 2018-03-01 | Delfin | - | Bolivar |
| 2018-03-04 | Bolivar | - | Guabira |
| 2018-03-09 | Oriente P. | - | Bolivar |
| 2018-03-11 | J. Wilstermann | - | Bolivar |
| 2018-03-14 | Bolivar | - | Colo Colo |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.39 | 3.39 | 2.60 |
| Prawdopodobieństwo | 20% | 42% | 38% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 1.53 |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.19 | 4.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.19 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 2.14 | |
| Prawdopodobieństwo | 41% | 59% | |
| Poniżej 2.5 @ 2.14 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 1.44 | |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 64% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.44 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Tak @ 1.57 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-18 20:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!