Primera Nacional - Argentyna
sobota, 27.10.2018
00:05
00:05

Temperley

Instituto
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Temperley |
| Na wyjeździe: | Cordoba |
| Odległość: | 656.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Alfredo Beranger |
| Pojemność: | 22 000 |
| Wymiary: | 102 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 00:05 (20:05 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 2.80 | 3.10 | 1X | 1.37 | 1.50 | |||
| 35% | 34% | 31% | 1.37 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.37 | 2.70 | 1.44 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 64% | 36% | 43% | 57% | 15% | 85% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Temperley ostatnie 12 mecze
| 2018-10-21 | Santamarina | 0 - 1 | Temperley |
| 2018-10-06 | Temperley | 1 - 0 | Gimnasia Jujuy |
| 2018-09-23 | Temperley | 2 - 3 | Arsenal Sarandi |
| 2018-09-15 | Agropecuario | 1 - 1 | Temperley |
| 2018-09-09 | Argentinos Jrs | 0 - 2 | Temperley |
| 2018-09-01 | Temperley | 0 - 2 | Villa Dalmine |
| 2018-08-26 | Gimnasia Mendoza | 2 - 1 | Temperley |
| 2018-05-13 | Belgrano | 2 - 3 | Temperley |
| 2018-05-06 | Temperley | 1 - 2 | Patronato |
| 2018-04-27 | Chacarita Jrs | 1 - 2 | Temperley |
| 2018-04-21 | Temperley | 2 - 4 | Velez Sarsfield |
| 2018-04-14 | Godoy Cruz | 3 - 0 | Temperley |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Instituto ostatnie 12 mecze
| 2018-10-13 | Gimnasia Jujuy | 1 - 0 | Instituto |
| 2018-10-06 | Instituto | 1 - 2 | Santamarina |
| 2018-09-22 | Instituto | 4 - 3 | Def. de Belgrano |
| 2018-09-15 | Arsenal Sarandi | 1 - 2 | Instituto |
| 2018-09-01 | Instituto | 0 - 1 | Agropecuario |
| 2018-08-25 | Villa Dalmine | 3 - 0 | Instituto |
| 2018-05-06 | Sarmiento Junin | 0 - 0 | Instituto |
| 2018-04-30 | Flandria | 0 - 2 | Instituto |
| 2018-04-22 | Instituto | 1 - 1 | Agropecuario |
| 2018-04-15 | JU Gualeguaychu | 2 - 4 | Instituto |
| 2018-04-03 | Instituto | 0 - 0 | Almagro |
| 2018-03-25 | San Martin T. | 0 - 0 | Instituto |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Tabela Primera Nacional
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nueva Chicago | 6 | +7 | 18 |
| 2 | Sarmiento Junin | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Arsenal Sarandi | 7 | +6 | 14 |
| 4 | Ind. Rivadavia | 7 | +3 | 13 |
| 5 | Almagro | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Atletico Mitre | 7 | +1 | 13 |
| 7 | Gimnasia Mendoza | 7 | -1 | 11 |
| 8 | Brown Adrogue | 7 | +2 | 10 |
| 9 | Atl. Rafaela | 7 | +1 | 10 |
| 10 | Ferro | 6 | +1 | 10 |
| 11 | Villa Dalmine | 7 | +3 | 9 |
| 12 | Gimnasia Jujuy | 6 | +1 | 9 |
| 13 | Agropecuario | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Quilmes | 7 | 0 | 8 |
| 15 | Platense | 7 | -1 | 7 |
| 16 | Temperley | 6 | -2 | 7 |
| 17 | Chacarita Jrs | 7 | -4 | 7 |
| 18 | Central Cordoba | 6 | -2 | 6 |
| 19 | Instituto | 6 | -4 | 6 |
| 20 | Olimpo | 6 | -4 | 6 |
| 21 | Deportivo Moron | 7 | -4 | 6 |
| 22 | Santamarina | 6 | -2 | 5 |
| 23 | Def. de Belgrano | 5 | -2 | 4 |
| 24 | Guillermo Brown | 6 | -4 | 4 |
| 25 | Los Andes | 7 | -5 | 3 |
Chronologia meczów w lidze
| Temperley | |
| Instituto | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Temperley | Instituto |
|---|---|---|---|
| 1 | Nueva Chicago | ||
| 2 | Sarmiento Junin | ||
| 3 | Arsenal Sarandi | 2 - 3 | 1 - 2 |
| 4 | Ind. Rivadavia | ||
| 5 | Almagro | ||
| 6 | Atletico Mitre | ||
| 7 | Gimnasia Mendoza | ||
| 8 | Brown Adrogue | ||
| 9 | Atl. Rafaela | ||
| 10 | Ferro | ||
| 11 | Villa Dalmine | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 12 | Gimnasia Jujuy | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Agropecuario | ||
| 14 | Quilmes | ||
| 15 | Platense | ||
| 16 | Temperley | - | |
| 17 | Chacarita Jrs | ||
| 18 | Central Cordoba | ||
| 19 | Instituto | - | |
| 20 | Olimpo | ||
| 21 | Deportivo Moron | ||
| 22 | Santamarina | ||
| 23 | Def. de Belgrano | ||
| 24 | Guillermo Brown | ||
| 25 | Los Andes |
Pozycja w lidze
| Temperley | Instituto | |
| Pozycja | 16 | 19 |
| Punkty | 7 | 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 24 | 10 |
| Punkty | 3 | 3 |
Forma w lidze
| Temperley | Instituto | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
1 3 |
2
0 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 2 |
1
0 2 |
Bramki w lidze
| Temperley | Instituto | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
6
8 |
7
11 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
5 |
2
5 |
Ogólne statystyki dla Primera Nacional
| Mecze (82) | |
| Zwycięstwa u siebie | 46% |
| Remisy | 26% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (158) | |
| Bramki na mecz | 1.93 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.12 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.80 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 71% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 59% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 39% |
| Powyżej 1.5 | 61% |
| Powyżej 2.5 | 29% |
| Powyżej 3.5 | 7% |
Temperley kolejne 6 mecze
| 2018-10-31 | San Lorenzo | - | Temperley |
| 2018-11-11 | Atletico Mitre | - | Temperley |
| 2018-11-18 | Temperley | - | Rosario |
| 2018-11-28 | Temperley | - | Chacarita Jrs |
| 2018-12-02 | Deportivo Moron | - | Temperley |
| 2018-12-07 | Temperley | - | Ind. Rivadavia |
Instituto kolejne 6 mecze
| 2018-11-03 | Instituto | - | Atletico Mitre |
| 2018-11-10 | Chacarita Jrs | - | Instituto |
| 2018-11-25 | Instituto | - | Deportivo Moron |
| 2018-12-01 | Ind. Rivadavia | - | Instituto |
| 2018-12-09 | Instituto | - | Quilmes |
| 2019-02-04 | Sarmiento Junin | - | Instituto |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 2.80 | 3.10 |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 34% | 31% |
| 1X @ 1.37 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.37 | 1.50 |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 2.37 | |
| Prawdopodobieństwo | 64% | 36% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.53 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.70 | 1.44 | |
| Prawdopodobieństwo | 43% | 57% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.44 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 5.50 | 1.14 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.14 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% | |
| Nie @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-26 20:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!