Pierwsza Liga - Chińskie Tajpej
niedziela, 24.05.2026
09:00
09:00

Tatung FC

Taipower
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Tajpej |
| Na wyjeździe: | Kaohsiung |
| Odległość: | 298.0 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 09:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.25 | 2.87 | 12 | 1.36 | 1.62 | |||
| 37% | 31% | 32% | 1.29 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.10 | 1.63 | 2.10 | 2.55 | 1.44 | ||||||
| 78% | 22% | 58% | 42% | 37% | 63% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2026-03-08 | Tatung FC | 1 - 0 | Taipower |
| 2025-11-02 | Tatung FC | 2 - 1 | Taipower |
| 2024-11-03 | Tatung FC | 0 - 0 | Taipower |
| 2024-06-23 | Taipower | 4 - 0 | Tatung FC |
| 2024-05-12 | Taipower | 1 - 0 | Tatung FC |
| 2023-12-06 | Taipower | 1 - 0 | Tatung FC |
| 2023-06-28 | Taipower | 0 - 0 | Tatung FC |
| 2023-05-07 | Taipower | 0 - 0 | Tatung FC |
| 2022-11-27 | Taipower | 1 - 1 | Tatung FC |
| 2022-08-14 | Taipower | 5 - 3 | Tatung FC |
| 2022-05-29 | Taipower | 0 - 1 | Tatung FC |
| 2021-11-28 | Taipower | 3 - 1 | Tatung FC |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 42% | 33% | 25% |
Tatung FC ostatnie 12 mecze
| 2026-05-17 | Tatung FC | 0 - 1 | Taichung Futuro |
| 2026-05-10 | Tatung FC | 0 - 3 | Hang Yuen |
| 2026-05-03 | Taichung Rock | 1 - 0 | Tatung FC |
| 2026-04-26 | Tatung FC | 1 - 1 | AC Taipei |
| 2026-04-19 | Tainan City | 1 - 0 | Tatung FC |
| 2026-04-12 | Ming Chuan Univ. | 1 - 4 | Tatung FC |
| 2026-03-15 | Tatung FC | 1 - 1 | AC Taipei |
| 2026-03-08 | Tatung FC | 1 - 0 | Taipower |
| 2026-03-01 | Tatung FC | 1 - 2 | Taichung Futuro |
| 2025-12-21 | Tatung FC | 0 - 1 | Hang Yuen |
| 2025-12-14 | Taichung Rock | 0 - 1 | Tatung FC |
| 2025-12-07 | AC Taipei | 2 - 2 | Tatung FC |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 33% | 17% |
Taipower ostatnie 12 mecze
| 2026-05-17 | Taipower | 3 - 0 | Ming Chuan Univ. |
| 2026-05-10 | Taipower | 1 - 2 | Taichung Futuro |
| 2026-05-03 | Taipower | 0 - 2 | Hang Yuen |
| 2026-04-26 | Taichung Rock | 2 - 2 | Taipower |
| 2026-04-19 | AC Taipei | 1 - 0 | Taipower |
| 2026-04-12 | Tainan City | 4 - 3 | Taipower |
| 2026-03-08 | Tatung FC | 1 - 0 | Taipower |
| 2026-03-01 | Taipower | 3 - 1 | Ming Chuan Univ. |
| 2025-12-21 | Taipower | 1 - 2 | Taichung Futuro |
| 2025-12-14 | Taipower | 0 - 2 | Hang Yuen |
| 2025-12-07 | Taipower | 1 - 2 | Taichung Rock |
| 2025-11-30 | AC Taipei | 0 - 0 | Taipower |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 7 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 58% | 25% |
Tabela Pierwsza Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AC Taipei | 20 | +9 | 39 |
| 2 | Tainan City | 19 | +23 | 38 |
| 3 | Hang Yuen | 19 | +19 | 38 |
| 4 | Taichung Futuro | 20 | +13 | 34 |
| 5 | Taichung Rock | 20 | -5 | 27 |
| 6 | Tatung FC | 20 | -1 | 23 |
| 7 | Taipower | 20 | -6 | 19 |
| 8 | Ming Chuan Univ. | 20 | -52 | 4 |
Chronologia meczów w lidze
| Tatung FC | |
| Taipower | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Tatung FC | Taipower |
|---|---|---|---|
| 1 | AC Taipei | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Tainan City | 0 - 0 | 4 - 3 |
| 3 | Hang Yuen | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Taichung Futuro | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Taichung Rock | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 6 | Tatung FC | - | 1 - 0 |
| 7 | Taipower | 1 - 0 | - |
| 8 | Ming Chuan Univ. | 4 - 0 | 3 - 4 |
Pozycja w lidze
| Tatung FC | Taipower | |
| Pozycja | 6 | 7 |
| Punkty | 23 | 19 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 5 | 7 |
| Punkty | 13 | 10 |
Forma w lidze
| Tatung FC | Taipower | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
5 9 |
5
4 11 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
4 4 |
2
4 5 |
Bramki w lidze
| Tatung FC | Taipower | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
26
27 |
26
32 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
12
12 |
14
18 |
Ogólne statystyki dla Pierwsza Liga
| Mecze (79) | |
| Zwycięstwa u siebie | 41% |
| Remisy | 19% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 41% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (227) | |
| Bramki na mecz | 2.87 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.57 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.30 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 71% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 51% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 61% |
| Powyżej 3.5 | 30% |
Tatung FC kolejne 6 mecze
| 2026-09-13 | Taichung Futuro | - | Tatung FC |
| 2026-09-20 | Hang Yuen | - | Tatung FC |
| 2026-10-11 | Tatung FC | - | Tainan City |
| 2026-10-18 | Tatung FC | - | Kaohsiung Attackers |
| 2026-10-25 | Taipower | - | Tatung FC |
| 2026-11-01 | Tatung FC | - | AC Taipei |
Taipower kolejne 6 mecze
| 2026-09-13 | Taipower | - | AC Taipei |
| 2026-09-20 | Taichung Rock | - | Taipower |
| 2026-10-11 | Taipower | - | Taichung Futuro |
| 2026-10-18 | Hang Yuen | - | Taipower |
| 2026-10-25 | Taipower | - | Tatung FC |
| 2026-11-01 | Kaohsiung Attackers | - | Taipower |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 3.25 | 2.87 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 31% | 32% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 1.62 |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.20 | 4.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 78% | 22% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.20 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.63 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.63 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.55 | 1.44 | |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 63% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.44 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.52 | 2.35 | |
| Prawdopodobieństwo | 61% | 39% | |
| Tak @ 1.52 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-05-24 08:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!