Premier League - Malta
sobota, 22.09.2018
19:15
19:15

Tarxien

Hamrun
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Tarxien |
| Na wyjeździe: | Hamrun |
| Odległość: | 3.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ta’ Qali Stadium (Attard) |
| Pojemność: | 16 997 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:15 (20:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.20 | 3.80 | 1.65 | 2 | 2.05 | 1.17 | |||
| 28% | 31% | 41% | 1.65 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | 1.80 | 1.90 | 3.00 | 1.34 | ||||||
| 70% | 30% | 52% | 48% | 45% | 55% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-16 | Hamrun | 2 - 1 | Tarxien |
| 2017-08-18 | Tarxien | 1 - 4 | Hamrun |
| 2017-04-01 | Tarxien | 1 - 1 | Hamrun |
| 2016-12-18 | Hamrun | 2 - 3 | Tarxien |
| 2016-09-22 | Tarxien | 2 - 1 | Hamrun |
| 2012-12-07 | Tarxien | 4 - 1 | Hamrun |
| 2012-09-02 | Hamrun | 1 - 1 | Tarxien |
| 2012-04-02 | Tarxien | 1 - 2 | Hamrun |
| 2011-12-02 | Hamrun | 3 - 1 | Tarxien |
| 2011-09-11 | Tarxien | 1 - 1 | Hamrun |
| 2011-04-29 | Tarxien | 3 - 3 | Hamrun |
| 2011-03-13 | Hamrun | 1 - 4 | Tarxien |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 9 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 75% | 50% |
Tarxien ostatnie 12 mecze
| 2018-09-16 | Mosta FC | 3 - 1 | Tarxien |
| 2018-08-24 | St. Andrews | 1 - 5 | Tarxien |
| 2018-08-18 | Tarxien | 1 - 4 | Gzira |
| 2018-04-20 | Tarxien | 0 - 0 | St. Andrews |
| 2018-04-15 | Hibernians | 2 - 2 | Tarxien |
| 2018-04-07 | Tarxien | 3 - 1 | Balzan |
| 2018-03-16 | Tarxien | 1 - 3 | Birkirkara |
| 2018-03-09 | Lija Athletic | 0 - 4 | Tarxien |
| 2018-03-03 | Tarxien | 0 - 2 | Valletta |
| 2018-02-24 | Sliema | 1 - 1 | Tarxien |
| 2018-02-12 | Tarxien | 5 - 2 | Naxxar Lions |
| 2018-02-03 | Senglea Ath. | 2 - 2 | Tarxien |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 9 | 9 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 75% | 75% |
Hamrun ostatnie 12 mecze
| 2018-09-16 | Hamrun | 1 - 0 | St. Andrews |
| 2018-08-25 | Gzira | 0 - 0 | Hamrun |
| 2018-08-18 | Hamrun | 2 - 0 | Floriana |
| 2018-04-21 | Birkirkara | 4 - 2 | Hamrun |
| 2018-04-13 | Hamrun | 1 - 1 | Lija Athletic |
| 2018-04-08 | Valletta | 3 - 0 | Hamrun |
| 2018-03-17 | Hamrun | 2 - 3 | Sliema |
| 2018-03-10 | Naxxar Lions | 1 - 4 | Hamrun |
| 2018-03-04 | Hamrun | 3 - 0 | Senglea Ath. |
| 2018-02-25 | Mosta FC | 0 - 2 | Hamrun |
| 2018-02-12 | Hamrun | 1 - 2 | Gzira |
| 2018-02-03 | Floriana | 1 - 0 | Hamrun |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Tabela Premier League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Balzan | 4 | +8 | 9 |
| 2 | Gzira | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Hamrun | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Valletta | 4 | +5 | 6 |
| 5 | Sliema | 3 | +2 | 6 |
| 6 | Mosta FC | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Hibernians | 3 | 0 | 6 |
| 8 | Birkirkara | 3 | -1 | 6 |
| 9 | Qormi | 4 | -7 | 4 |
| 10 | Tarxien | 3 | -1 | 3 |
| 11 | Floriana | 3 | -1 | 3 |
| 12 | St. Andrews | 3 | -3 | 3 |
| 13 | Pieta Hotspurs | 4 | -2 | 2 |
| 14 | Senglea Ath. | 4 | -8 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Tarxien | |
| Hamrun | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Tarxien | Hamrun |
|---|---|---|---|
| 1 | Balzan | ||
| 2 | Gzira | 1 - 4 | 0 - 0 |
| 3 | Hamrun | - | |
| 4 | Valletta | ||
| 5 | Sliema | ||
| 6 | Mosta FC | ||
| 7 | Hibernians | ||
| 8 | Birkirkara | ||
| 9 | Qormi | ||
| 10 | Tarxien | - | |
| 11 | Floriana | ||
| 12 | St. Andrews | ||
| 13 | Pieta Hotspurs | ||
| 14 | Senglea Ath. |
Pozycja w lidze
| Tarxien | Hamrun | |
| Pozycja | 10 | 3 |
| Punkty | 3 | 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 12 | 11 |
| Punkty | 0 | 1 |
Forma w lidze
| Tarxien | Hamrun | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 2 |
2
1 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 1 |
0
1 0 |
Bramki w lidze
| Tarxien | Hamrun | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
8 |
3
0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
4 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Premier League
| Mecze (24) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 12% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 46% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (73) | |
| Bramki na mecz | 3.04 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.42 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.62 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 71% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 71% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 46% |
| Powyżej 1.5 | 79% |
| Powyżej 2.5 | 58% |
| Powyżej 3.5 | 38% |
Tarxien kolejne 6 mecze
| 2018-09-30 | Sliema | - | Tarxien |
| 2018-10-06 | Tarxien | - | Hibernians |
| 2018-10-20 | Birkirkara | - | Tarxien |
| 2018-10-27 | Tarxien | - | Qormi |
| 2018-11-03 | Senglea Ath. | - | Tarxien |
| 2018-11-10 | Tarxien | - | Balzan |
Hamrun kolejne 6 mecze
| 2018-09-29 | Mosta FC | - | Hamrun |
| 2018-10-05 | Hamrun | - | Sliema |
| 2018-10-21 | Hibernians | - | Hamrun |
| 2018-10-26 | Hamrun | - | Birkirkara |
| 2018-11-04 | Qormi | - | Hamrun |
| 2018-11-10 | Hamrun | - | Senglea Ath. |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.20 | 3.80 | 1.65 |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 31% | 41% |
| 2 @ 1.65 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.05 | 1.17 |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 72% |
| X2 @ 1.17 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | - | - | |
| Prawdopodobieństwo | 70% | 30% | |
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 52% | 48% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.00 | 1.34 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.34 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.87 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Nie @ 1.87 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-22 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!