S-League - Singapur
poniedziałek, 18.05.2026
12:30
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Queenstown |
| Na wyjeździe: |
Hougang |
| Odległość: |
12.4 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
12:30 (19:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.50 |
4.10 |
1.70 |
2 |
|
|
|
2.00 |
1.25 |
| 14% |
3% |
83% |
1.70 |
|
|
|
14% |
86% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.07 |
9.00 |
|
|
|
1.29 |
3.60 |
|
|
|
1.67 |
2.10 |
| 92% |
8% |
|
|
|
75% |
25% |
|
|
|
37% |
63% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-05-05 |
Tanjong Pagar
|
1 - 2 |
Hougang
|
|
2026-02-23 |
Hougang
|
3 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2025-11-07 |
Tanjong Pagar
|
2 - 3 |
Hougang
|
|
2025-05-13 |
Tanjong Pagar
|
1 - 1 |
Hougang
|
|
2024-11-01 |
Hougang
|
6 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2024-08-11 |
Hougang
|
5 - 1 |
Tanjong Pagar
|
|
2024-05-26 |
Tanjong Pagar
|
1 - 1 |
Hougang
|
|
2024-04-19 |
Hougang
|
1 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2023-09-25 |
Tanjong Pagar
|
2 - 1 |
Hougang
|
|
2023-08-19 |
Hougang
|
3 - 3 |
Tanjong Pagar
|
|
2023-05-28 |
Tanjong Pagar
|
1 - 3 |
Hougang
|
|
2023-04-06 |
Hougang
|
1 - 2 |
Tanjong Pagar
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
11 |
9 |
5 |
| 17% |
25% |
58% |
|
92% |
75% |
42% |
Tanjong Pagar ostatnie 12 mecze
|
2026-05-09 |
Balestier Khalsa
|
6 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-05-05 |
Tanjong Pagar
|
1 - 2 |
Hougang
|
|
2026-04-25 |
Albirex Niigata
|
4 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-04-19 |
Geylang
|
2 - 1 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-04-10 |
Tanjong Pagar
|
0 - 1 |
Young Lions
|
|
2026-04-06 |
Tanjong Pagar
|
0 - 4 |
Home Utd
|
|
2026-03-16 |
Tanjong Pagar
|
0 - 3 |
Tampines
|
|
2026-03-06 |
Tanjong Pagar
|
0 - 2 |
Albirex Niigata
|
|
2026-03-01 |
Tanjong Pagar
|
1 - 4 |
Balestier Khalsa
|
|
2026-02-23 |
Hougang
|
3 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-02-15 |
Home Utd
|
7 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-02-06 |
Tanjong Pagar
|
1 - 3 |
Geylang
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
0 |
12 |
|
11 |
10 |
6 |
| 0% |
0% |
100% |
|
92% |
83% |
50% |
Hougang ostatnie 12 mecze
|
2026-05-10 |
Hougang
|
0 - 1 |
Tampines
|
|
2026-05-05 |
Tanjong Pagar
|
1 - 2 |
Hougang
|
|
2026-04-27 |
Balestier Khalsa
|
0 - 3 |
Hougang
|
|
2026-04-18 |
Hougang
|
0 - 4 |
Albirex Niigata
|
|
2026-04-12 |
Home Utd
|
4 - 1 |
Hougang
|
|
2026-04-04 |
Hougang
|
0 - 1 |
Geylang
|
|
2026-03-14 |
Young Lions
|
0 - 2 |
Hougang
|
|
2026-03-09 |
Hougang
|
1 - 2 |
Balestier Khalsa
|
|
2026-02-27 |
Tampines
|
3 - 0 |
Hougang
|
|
2026-02-23 |
Hougang
|
3 - 0 |
Tanjong Pagar
|
|
2026-02-15 |
Geylang
|
1 - 2 |
Hougang
|
|
2026-02-09 |
Albirex Niigata
|
2 - 1 |
Hougang
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
10 |
9 |
2 |
| 42% |
0% |
58% |
|
83% |
75% |
17% |
Tabela S-League
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Home Utd |
20 |
16 |
3 |
1 |
68 |
11 |
+57 |
51 |
| 2 |
Tampines |
20 |
14 |
4 |
2 |
55 |
19 |
+36 |
46 |
| 3 |
Albirex Niigata |
20 |
14 |
2 |
4 |
44 |
19 |
+25 |
44 |
| 4 |
Balestier Khalsa |
21 |
11 |
2 |
8 |
44 |
46 |
-2 |
35 |
| 5 |
Hougang |
20 |
8 |
0 |
12 |
25 |
36 |
-11 |
24 |
| 6 |
Geylang |
21 |
7 |
3 |
11 |
29 |
42 |
-13 |
24 |
| 7 |
Young Lions |
20 |
1 |
3 |
16 |
12 |
57 |
-45 |
6 |
| 8 |
Tanjong Pagar |
20 |
1 |
1 |
18 |
15 |
62 |
-47 |
4 |
Chronologia meczów w lidze
| Tanjong Pagar |
|
| Hougang |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Tanjong Pagar |
Hougang |
| 1 |
Home Utd |
0 - 4 |
4 - 1 |
| 2 |
Tampines |
0 - 3 |
3 - 0 |
| 3 |
Albirex Niigata |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 4 |
Balestier Khalsa |
1 - 4 |
0 - 3 |
| 5 |
Hougang |
1 - 2 |
- |
| 6 |
Geylang |
1 - 3 |
1 - 2 |
| 7 |
Young Lions |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 8 |
Tanjong Pagar |
- |
1 - 2 |
Statystyki drużyny
| |
Tanjong Pagar |
Hougang |
| Zwycięstwa |
1 |
8 |
| Remisy |
1 |
0 |
| Porażki |
18 |
12 |
| Bramki dla |
15 |
25 |
| Bramki przeciw |
62 |
36 |
| Średnie bramki strzelone |
0.75 |
1.25 |
| Średnie bramki stracone |
3.10 |
1.80 |
| Mecze bramki strzelone |
50% |
70% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
75% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
50% |
45% |
| Powyżej 1.5 |
95% |
90% |
| Powyżej 2.5 |
85% |
70% |
| Powyżej 3.5 |
45% |
25% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
1 |
6 |
| Remisy |
0 |
0 |
| Porażki |
9 |
4 |
| Bramki dla |
8 |
17 |
| Bramki przeciw |
30 |
15 |
| Średnie bramki strzelone |
0.80 |
1.70 |
| Średnie bramki stracone |
3.00 |
1.50 |
| Mecze bramki strzelone |
40% |
90% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
40% |
60% |
| Powyżej 1.5 |
90% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
80% |
80% |
| Powyżej 3.5 |
50% |
20% |
Ogólne statystyki dla S-League
| Mecze (81) |
| Zwycięstwa u siebie |
41% |
| Remisy |
11% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
48% |
| Mecze rozegrane |
96% |
| Bramki (292) |
| Bramki na mecz |
3.60 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.73 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.88 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
65% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
83% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
51% |
| Powyżej 1.5 |
91% |
| Powyżej 2.5 |
73% |
| Powyżej 3.5 |
42% |
Tanjong Pagar kolejne mecze
Brak danych w systemie
Hougang kolejne mecze
Brak danych w systemie
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
3.50 |
4.10 |
1.70 |
| Prawdopodobieństwo |
14% |
3% |
83% |
|
2 @ 1.70 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
2.00 |
1.25 |
| Prawdopodobieństwo |
14% |
86% |
|
X2 @ 1.25 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.07 |
9.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
92% |
8% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.07 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.29 |
3.60 |
| Prawdopodobieństwo |
|
75% |
25% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.29 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.67 |
2.10 |
| Prawdopodobieństwo |
|
37% |
63% |
|
Poniżej 3.5 @ 2.10 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.30 |
3.40 |
| Prawdopodobieństwo |
|
48% |
52% |
|
Nie @ 3.40 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-05-16 04:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!