NB I - Węgry
niedziela, 29.07.2018
17:00
17:00

Haladas

Ujpest
2 - 2
(1 - 2, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Szombathely |
| Na wyjeździe: | Budapeszt |
| Odległość: | 184.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Haladas Sportkomplexum |
| Pojemność: | 8 903 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.20 | 2.80 | X | 1.44 | 1.55 | |||
| 36% | 32% | 32% | 3.20 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 96% | 4% | 51% | 49% | 51% | 49% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-05-19 | Haladas | 1 - 1 | Ujpest |
| 2018-02-24 | Ujpest | 1 - 0 | Haladas |
| 2017-09-16 | Haladas | 1 - 0 | Ujpest |
| 2017-05-20 | Ujpest | 2 - 1 | Haladas |
| 2017-02-25 | Haladas | 0 - 2 | Ujpest |
| 2016-09-21 | Ujpest | 1 - 1 | Haladas |
| 2016-03-09 | Haladas | 1 - 1 | Ujpest |
| 2015-11-28 | Haladas | 0 - 3 | Ujpest |
| 2015-08-22 | Ujpest | 0 - 0 | Haladas |
| 2014-11-29 | Ujpest | 1 - 0 | Haladas |
| 2014-09-24 | Ujpest | 2 - 0 | Haladas |
| 2014-07-26 | Haladas | 0 - 1 | Ujpest |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 7 | 2 | 0 | |
| 8% | 33% | 58% | 58% | 17% | 0% |
Haladas ostatnie 12 mecze
| 2018-07-21 | Honved | 3 - 2 | Haladas |
| 2018-06-26 | Admira Wacker | 1 - 0 | Haladas |
| 2018-06-02 | Haladas | 1 - 0 | Mezokovesd |
| 2018-05-27 | Vasas | 1 - 0 | Haladas |
| 2018-05-19 | Haladas | 1 - 1 | Ujpest |
| 2018-05-12 | Fehervar | 3 - 0 | Haladas |
| 2018-05-05 | Haladas | 3 - 2 | Puskas Academy |
| 2018-04-28 | Ferencvaros | 2 - 1 | Haladas |
| 2018-04-21 | Haladas | 0 - 0 | Balmazujvaros |
| 2018-04-14 | Paks | 1 - 2 | Haladas |
| 2018-04-07 | DVTK | 1 - 2 | Haladas |
| 2018-03-31 | Haladas | 1 - 1 | Debrecen |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 17% |
Ujpest ostatnie 12 mecze
| 2018-07-26 | Sevilla | 4 - 0 | Ujpest |
| 2018-07-22 | Ujpest | 0 - 2 | MTK Budapest |
| 2018-07-19 | Ujpest | 4 - 0 | Neftci Baku |
| 2018-07-12 | Neftci Baku | 3 - 1 | Ujpest |
| 2018-06-02 | Ujpest | 2 - 1 | Debrecen |
| 2018-05-27 | Mezokovesd | 0 - 1 | Ujpest |
| 2018-05-23 | Puskas Academy | 2 - 2 | Ujpest |
| 2018-05-19 | Haladas | 1 - 1 | Ujpest |
| 2018-05-12 | Ujpest | 0 - 1 | Puskas Academy |
| 2018-05-09 | Balmazujvaros | 0 - 0 | Ujpest |
| 2018-05-05 | Balmazujvaros | 1 - 1 | Ujpest |
| 2018-04-28 | Ujpest | 1 - 0 | DVTK |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 33% |
Tabela NB I
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fehervar | 2 | +4 | 4 |
| 2 | Mezokovesd | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Debrecen | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Ferencvaros | 1 | +3 | 3 |
| 5 | MTK Budapest | 1 | +2 | 3 |
| 6 | Honved | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Puskas Academy | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Paks | 2 | -2 | 1 |
| 9 | DVTK | 2 | -3 | 1 |
| 10 | Haladas | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Ujpest | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Kisvarda | 1 | -4 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Haladas | |
| Ujpest | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Pozycja w lidze
| Haladas | Ujpest | |
| Pozycja | 10 | 11 |
| Punkty | 0 | 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 9 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Haladas | Ujpest | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 1 |
0
0 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Haladas | Ujpest | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
3 |
0
2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla NB I
| Mecze (9) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 33% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 22% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (29) | |
| Bramki na mecz | 3.22 |
| Bramki u siebie na mecz | 2.00 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.22 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 89% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 67% |
| Powyżej 1.5 | 89% |
| Powyżej 2.5 | 56% |
| Powyżej 3.5 | 56% |
Haladas kolejne 6 mecze
| 2018-08-04 | Ferencvaros | - | Haladas |
| 2018-08-11 | Haladas | - | Puskas Academy |
| 2018-08-18 | DVTK | - | Haladas |
| 2018-08-25 | Haladas | - | MTK Budapest |
| 2018-09-01 | Debrecen | - | Haladas |
| 2018-09-06 | Mattersburg | - | Haladas |
Ujpest kolejne 6 mecze
| 2018-08-02 | Ujpest | - | Sevilla |
| 2018-08-05 | Ujpest | - | Kisvarda |
| 2018-08-12 | Paks | - | Ujpest |
| 2018-08-18 | Ujpest | - | Mezokovesd |
| 2018-08-25 | Fehervar | - | Ujpest |
| 2018-09-01 | Ujpest | - | Honved |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 3.20 | 2.80 |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 32% | 32% |
| X @ 3.20 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 1.55 |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 96% | 4% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 1.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.04 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.50 | 1.28 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Powyżej 3.5 @ 3.50 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Tak @ 1.72 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-07-29 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!