Dywizja 1. Norra - Szwecja
niedziela, 22.04.2018
15:00
15:00

Syrianska

Forward
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Sodertalje |
| Na wyjeździe: | Orebro |
| Odległość: | 138.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sodertalje Fotbollsarena |
| Pojemność: | 6 400 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.70 | 4.20 | X2 | 1.22 | 2.20 | |||
| 30% | 31% | 39% | 2.20 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.30 | 1.60 | 2.15 | 2.49 | 1.47 | ||||||
| 78% | 22% | 50% | 50% | 27% | 73% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Syrianska ostatnie 12 mecze
| 2018-04-15 | Team TG FF | 0 - 1 | Syrianska |
| 2018-04-08 | Syrianska | 3 - 4 | Carlstad |
| 2018-03-04 | Syrianska | 5 - 3 | Oddevold |
| 2018-02-24 | Halmstad | 5 - 0 | Syrianska |
| 2018-02-17 | AIK Stockholm | 2 - 1 | Syrianska |
| 2018-02-02 | Djurgarden | 3 - 1 | Syrianska |
| 2017-11-04 | Degerfors | 3 - 1 | Syrianska |
| 2017-10-29 | Syrianska | 1 - 2 | Falkenbergs |
| 2017-10-23 | Värnamo | 6 - 1 | Syrianska |
| 2017-10-17 | Syrianska | 0 - 2 | Brommapojkarna |
| 2017-10-01 | Dalkurd | 4 - 2 | Syrianska |
| 2017-09-24 | Syrianska | 1 - 2 | Gefle |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 0 | 10 | 11 | 10 | 7 | |
| 17% | 0% | 83% | 92% | 83% | 58% |
Forward ostatnie 12 mecze
| 2018-04-15 | Carlstad | 1 - 1 | Forward |
| 2018-04-08 | Forward | 2 - 1 | Assyriska FF |
| 2016-11-06 | Västerås SK | 1 - 3 | Forward |
| 2016-10-30 | Forward | 2 - 4 | Lulea |
| 2016-10-22 | Forward | 4 - 0 | IK Sleipner |
| 2016-10-16 | Umeå | 3 - 1 | Forward |
| 2016-10-08 | Forward | 0 - 1 | Carlstad |
| 2016-10-02 | Brommapojkarna | 4 - 0 | Forward |
| 2016-09-24 | Vasalund | 3 - 1 | Forward |
| 2016-09-17 | Forward | 1 - 1 | Akropolis |
| 2016-09-11 | Team TG FF | 1 - 0 | Forward |
| 2016-09-04 | Pitea IF | 5 - 0 | Forward |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 8 | 7 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 67% | 58% |
Tabela Dywizja 1. Norra
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Västerås SK | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Carlstad | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Umeå | 3 | +1 | 5 |
| 4 | Sandvikens | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Sollentuna | 2 | +3 | 4 |
| 6 | Linkoping City | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Forward | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Rynninge | 3 | -1 | 4 |
| 9 | Assyriska FF | 3 | 0 | 3 |
| 10 | Syrianska | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Akropolis | 2 | -2 | 3 |
| 12 | Nykopings | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Karlslunds | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Arameisk-Syr. | 3 | -4 | 1 |
| 15 | Team TG FF | 2 | -2 | 0 |
| 16 | Skelleftea | 3 | -6 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Syrianska | |
| Forward | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Syrianska | Forward |
|---|---|---|---|
| 1 | Västerås SK | ||
| 2 | Carlstad | 3 - 4 | 1 - 1 |
| 3 | Umeå | ||
| 4 | Sandvikens | ||
| 5 | Sollentuna | ||
| 6 | Linkoping City | ||
| 7 | Forward | - | |
| 8 | Rynninge | ||
| 9 | Assyriska FF | ||
| 10 | Syrianska | - | |
| 11 | Akropolis | ||
| 12 | Nykopings | ||
| 13 | Karlslunds | ||
| 14 | Arameisk-Syr. | ||
| 15 | Team TG FF | ||
| 16 | Skelleftea |
Pozycja w lidze
| Syrianska | Forward | |
| Pozycja | 10 | 7 |
| Punkty | 3 | 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 14 | 6 |
| Punkty | 0 | 1 |
Forma w lidze
| Syrianska | Forward | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 1 |
1
1 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 1 |
0
1 0 |
Bramki w lidze
| Syrianska | Forward | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
4 |
3
2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
4 |
1
1 |
Ogólne statystyki dla Dywizja 1. Norra
| Mecze (21) | |
| Zwycięstwa u siebie | 33% |
| Remisy | 33% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (62) | |
| Bramki na mecz | 2.95 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.52 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.43 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 90% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 90% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 81% |
| Powyżej 1.5 | 86% |
| Powyżej 2.5 | 52% |
| Powyżej 3.5 | 33% |
Syrianska kolejne 6 mecze
| 2018-04-29 | Assyriska FF | - | Syrianska |
| 2018-05-06 | Syrianska | - | Västerås SK |
| 2018-05-13 | Arameisk-Syr. | - | Syrianska |
| 2018-05-20 | Syrianska | - | Umeå |
| 2018-05-26 | Nykopings | - | Syrianska |
| 2018-06-01 | Rynninge | - | Syrianska |
Forward kolejne 6 mecze
| 2018-04-28 | Forward | - | Arameisk-Syr. |
| 2018-05-06 | Forward | - | Team TG FF |
| 2018-05-13 | Sandvikens | - | Forward |
| 2018-05-19 | Sollentuna | - | Forward |
| 2018-05-26 | Forward | - | Akropolis |
| 2018-05-31 | Linkoping City | - | Forward |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 3.70 | 4.20 |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 31% | 39% |
| X2 @ 2.20 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 2.20 |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% |
| X2 @ 2.20 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 4.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 78% | 22% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.18 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 2.15 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.49 | 1.47 | |
| Prawdopodobieństwo | 27% | 73% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.47 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.14 | |
| Prawdopodobieństwo | 76% | 24% | |
| Tak @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-22 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!