Austriacka Bundesliga
sobota, 07.11.2026
18:30
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Ried im Innkreis |
| Na wyjeździe: |
Linz |
| Odległość: |
60.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Keine Sorgen Arena
|
| Pojemność: |
7 700 (2 000) |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
18:30 (19:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.75 |
4.50 |
1.39 |
2 |
|
|
|
2.63 |
1.13 |
| 30% |
22% |
48% |
1.39 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
6.50 |
|
|
|
1.40 |
2.88 |
|
|
|
2.00 |
1.73 |
| 92% |
8% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
41% |
59% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-10-28 |
LASK Linz
|
3 - 3 |
Ried
|
|
2026-08-14 |
LASK Linz
|
4 - 1 |
Ried
|
|
2026-03-18 |
Ried
|
1 - 1 |
LASK Linz
|
|
2026-02-14 |
Ried
|
1 - 1 |
LASK Linz
|
|
2025-08-30 |
LASK Linz
|
1 - 3 |
Ried
|
|
2025-03-21 |
LASK Linz
|
1 - 1 |
Ried
|
|
2023-02-18 |
Ried
|
1 - 1 |
LASK Linz
|
|
2022-09-04 |
LASK Linz
|
1 - 1 |
Ried
|
|
2022-05-14 |
Ried
|
1 - 1 |
LASK Linz
|
|
2022-04-02 |
LASK Linz
|
0 - 2 |
Ried
|
|
2021-12-05 |
LASK Linz
|
1 - 0 |
Ried
|
|
2021-08-29 |
Ried
|
1 - 0 |
LASK Linz
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
10 |
3 |
3 |
| 25% |
58% |
17% |
|
83% |
25% |
25% |
Ried ostatnie 12 mecze
|
2026-10-31 |
Altach
|
1 - 1 |
Ried
|
|
2026-10-28 |
LASK Linz
|
3 - 3 |
Ried
|
|
2026-10-25 |
Sturm Graz
|
2 - 2 |
Ried
|
|
2026-10-17 |
Ried
|
3 - 2 |
Austria Wiedeń
|
|
2026-10-10 |
Wattens
|
1 - 2 |
Ried
|
|
2026-10-02 |
Ried
|
3 - 3 |
Amstetten
|
|
2026-09-20 |
Ried
|
4 - 1 |
Wolfsberger AC
|
|
2026-09-11 |
Ried
|
1 - 1 |
Salzburg
|
|
2026-08-30 |
Hartberg
|
3 - 2 |
Ried
|
|
2026-08-21 |
Ried
|
1 - 0 |
Grazer AK
|
|
2026-08-14 |
LASK Linz
|
4 - 1 |
Ried
|
|
2026-08-09 |
Ried
|
1 - 2 |
Rapid Wiedeń
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
11 |
9 |
7 |
| 33% |
42% |
25% |
|
92% |
75% |
58% |
LASK Linz ostatnie 12 mecze
|
2026-11-03 |
LASK Linz
|
4 - 0 |
Slovan Br.
|
|
2026-10-31 |
LASK Linz
|
2 - 1 |
Wattens
|
|
2026-10-28 |
LASK Linz
|
3 - 3 |
Ried
|
|
2026-10-25 |
LASK Linz
|
1 - 3 |
Salzburg
|
|
2026-10-21 |
Sporting
|
2 - 3 |
LASK Linz
|
|
2026-10-17 |
A. Lustenau
|
0 - 4 |
LASK Linz
|
|
2026-10-14 |
LASK Linz
|
3 - 6 |
Liverpool
|
|
2026-10-11 |
LASK Linz
|
0 - 2 |
Rapid Wiedeń
|
|
2026-10-02 |
LASK Linz
|
2 - 1 |
First Vienna
|
|
2026-09-20 |
Hartberg
|
3 - 3 |
LASK Linz
|
|
2026-09-13 |
Sturm Graz
|
2 - 1 |
LASK Linz
|
|
2026-09-08 |
AEK
|
1 - 0 |
LASK Linz
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
11 |
10 |
7 |
| 42% |
17% |
42% |
|
92% |
83% |
58% |
Tabela Austriacka Bundesliga
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Rapid Wiedeń |
11 |
10 |
0 |
1 |
33 |
9 |
+24 |
30 |
| 2 |
Salzburg |
11 |
8 |
3 |
0 |
29 |
6 |
+23 |
27 |
| 3 |
LASK Linz |
11 |
7 |
1 |
3 |
26 |
13 |
+13 |
22 |
| 4 |
Sturm Graz |
11 |
5 |
4 |
2 |
19 |
13 |
+6 |
19 |
| 5 |
Hartberg |
11 |
5 |
2 |
4 |
20 |
19 |
+1 |
17 |
| 6 |
Ried |
11 |
4 |
4 |
3 |
19 |
18 |
+1 |
16 |
| 7 |
Wattens |
11 |
3 |
3 |
5 |
14 |
17 |
-3 |
12 |
| 8 |
Grazer AK |
11 |
2 |
4 |
5 |
8 |
27 |
-19 |
10 |
| 9 |
Altach |
11 |
3 |
1 |
7 |
11 |
17 |
-6 |
10 |
| 10 |
A. Lustenau |
11 |
2 |
2 |
7 |
13 |
29 |
-16 |
8 |
| 11 |
Austria Wiedeń |
11 |
2 |
1 |
8 |
10 |
22 |
-12 |
7 |
| 12 |
Wolfsberger AC |
11 |
1 |
3 |
7 |
8 |
20 |
-12 |
6 |
Chronologia meczów w lidze
| Ried |
|
| LASK Linz |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Ried |
LASK Linz |
| 1 |
Rapid Wiedeń |
1 - 2 |
|
| 2 |
Salzburg |
1 - 1 |
|
| 3 |
LASK Linz |
|
- |
| 4 |
Sturm Graz |
|
2 - 1 |
| 5 |
Hartberg |
|
3 - 3 |
| 6 |
Ried |
- |
|
| 7 |
Wattens |
|
|
| 8 |
Grazer AK |
1 - 0 |
|
| 9 |
Altach |
|
|
| 10 |
A. Lustenau |
|
0 - 4 |
| 11 |
Austria Wiedeń |
3 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Wolfsberger AC |
4 - 1 |
1 - 3 |
Statystyki drużyny
| |
Ried |
LASK Linz |
| Zwycięstwa |
4 |
7 |
| Remisy |
4 |
1 |
| Porażki |
3 |
3 |
| Bramki dla |
19 |
26 |
| Bramki przeciw |
18 |
13 |
| Średnie bramki strzelone |
1.73 |
2.36 |
| Średnie bramki stracone |
1.64 |
1.18 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
91% |
| Mecze bramki stracone |
91% |
64% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
91% |
55% |
| Powyżej 1.5 |
91% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
64% |
82% |
| Powyżej 3.5 |
45% |
45% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
3 |
3 |
| Remisy |
1 |
1 |
| Porażki |
1 |
1 |
| Bramki dla |
10 |
13 |
| Bramki przeciw |
6 |
6 |
| Średnie bramki strzelone |
2.00 |
2.60 |
| Średnie bramki stracone |
1.20 |
1.20 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
100% |
| Mecze bramki stracone |
80% |
60% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
80% |
60% |
| Powyżej 1.5 |
80% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
60% |
80% |
| Powyżej 3.5 |
40% |
60% |
Ogólne statystyki dla Austriacka Bundesliga
| Mecze (66) |
| Zwycięstwa u siebie |
50% |
| Remisy |
21% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
29% |
| Mecze rozegrane |
50% |
| Bramki (210) |
| Bramki na mecz |
3.18 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.86 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.32 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
76% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
56% |
| Powyżej 1.5 |
88% |
| Powyżej 2.5 |
64% |
| Powyżej 3.5 |
35% |
Ried kolejne 6 mecze
|
2026-11-22 |
Wolfsberger AC
|
- |
Ried
|
|
2026-11-29 |
Ried
|
- |
Hartberg
|
|
2026-12-06 |
Ried
|
- |
Wattens
|
|
2026-12-12 |
Rapid Wiedeń
|
- |
Ried
|
|
2027-01-23 |
Ried
|
- |
Altach
|
|
2027-01-30 |
Salzburg
|
- |
Ried
|
LASK Linz kolejne 6 mecze
|
2026-11-21 |
LASK Linz
|
- |
Hartberg
|
|
2026-11-24 |
Bodo/Glimt
|
- |
LASK Linz
|
|
2026-11-29 |
Salzburg
|
- |
LASK Linz
|
|
2026-12-05 |
Rapid Wiedeń
|
- |
LASK Linz
|
|
2026-12-09 |
LASK Linz
|
- |
Fenerbahce
|
|
2026-12-13 |
LASK Linz
|
- |
Austria Wiedeń
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
5.75 |
4.50 |
1.39 |
| Prawdopodobieństwo |
30% |
22% |
48% |
|
2 @ 1.39 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
2.63 |
1.13 |
| Prawdopodobieństwo |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.13 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.11 |
6.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
92% |
8% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.11 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.40 |
2.88 |
| Prawdopodobieństwo |
|
69% |
31% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.40 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.00 |
1.73 |
| Prawdopodobieństwo |
|
41% |
59% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.73 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.57 |
2.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
67% |
33% |
|
Tak @ 1.57 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-11-04 04:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!