Premier League - Kanada
sobota, 17.10.2026
00:00
Supra du Quebec
Inter Toronto
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Laval |
| Na wyjeździe: |
Toronto |
| Odległość: |
494.6 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
00:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.50 |
4.20 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.16 |
2.40 |
| 43% |
31% |
26% |
1.50 |
|
|
|
77% |
23% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
6.25 |
|
|
|
1.37 |
2.85 |
|
|
|
1.90 |
1.77 |
| 85% |
15% |
|
|
|
68% |
32% |
|
|
|
48% |
52% |
Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania
|
2026-10-07 |
Inter Toronto
|
1 - 2 |
Supra du Quebec
|
|
2026-08-23 |
Inter Toronto
|
1 - 1 |
Supra du Quebec
|
|
2026-05-30 |
Supra du Quebec
|
3 - 1 |
Inter Toronto
|
Supra du Quebec ostatnie 12 mecze
|
2026-10-10 |
Supra du Quebec
|
2 - 2 |
Vancouver FC
|
|
2026-10-07 |
Inter Toronto
|
1 - 2 |
Supra du Quebec
|
|
2026-10-04 |
Supra du Quebec
|
5 - 0 |
Pacific
|
|
2026-09-26 |
Cavalry
|
6 - 0 |
Supra du Quebec
|
|
2026-09-20 |
Atletico Ottawa
|
0 - 2 |
Supra du Quebec
|
|
2026-09-16 |
Forge
|
1 - 0 |
Supra du Quebec
|
|
2026-09-12 |
Supra du Quebec
|
0 - 2 |
HFX Wanderers
|
|
2026-09-06 |
Vancouver FC
|
3 - 2 |
Supra du Quebec
|
|
2026-09-01 |
Supra du Quebec
|
1 - 1 |
Forge
|
|
2026-08-29 |
Supra du Quebec
|
1 - 0 |
Forge
|
|
2026-08-23 |
Inter Toronto
|
1 - 1 |
Supra du Quebec
|
|
2026-08-20 |
Forge
|
3 - 2 |
Supra du Quebec
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
6 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
50% |
42% |
Inter Toronto ostatnie 12 mecze
|
2026-10-12 |
Forge
|
5 - 0 |
Inter Toronto
|
|
2026-10-07 |
Inter Toronto
|
1 - 2 |
Supra du Quebec
|
|
2026-10-03 |
Inter Toronto
|
3 - 1 |
Cavalry
|
|
2026-09-27 |
Inter Toronto
|
3 - 4 |
Pacific
|
|
2026-09-24 |
Vancouver FC
|
3 - 3 |
Inter Toronto
|
|
2026-09-20 |
HFX Wanderers
|
4 - 1 |
Inter Toronto
|
|
2026-09-13 |
Inter Toronto
|
3 - 1 |
Vancouver FC
|
|
2026-09-10 |
Inter Toronto
|
3 - 3 |
Pacific
|
|
2026-09-06 |
Forge
|
1 - 1 |
Inter Toronto
|
|
2026-08-29 |
Atletico Ottawa
|
2 - 1 |
Inter Toronto
|
|
2026-08-23 |
Inter Toronto
|
1 - 1 |
Supra du Quebec
|
|
2026-08-16 |
Inter Toronto
|
4 - 3 |
HFX Wanderers
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
12 |
10 |
8 |
| 25% |
33% |
42% |
|
100% |
83% |
67% |
Tabela Premier League
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Cavalry |
26 |
16 |
6 |
4 |
53 |
21 |
+32 |
54 |
| 2 |
Forge |
26 |
16 |
6 |
4 |
46 |
20 |
+26 |
54 |
| 3 |
Atletico Ottawa |
26 |
13 |
4 |
9 |
40 |
41 |
-1 |
43 |
| 4 |
Vancouver FC |
26 |
9 |
7 |
10 |
37 |
35 |
+2 |
34 |
| 5 |
Supra du Quebec |
26 |
9 |
5 |
12 |
40 |
47 |
-7 |
32 |
| 6 |
HFX Wanderers |
26 |
7 |
7 |
12 |
40 |
44 |
-4 |
28 |
| 7 |
Inter Toronto |
26 |
6 |
9 |
11 |
40 |
61 |
-21 |
27 |
| 8 |
Pacific |
26 |
2 |
8 |
16 |
30 |
57 |
-27 |
14 |
Chronologia meczów w lidze
| Supra du Quebec |
|
| Inter Toronto |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Supra du Quebec |
Inter Toronto |
| 1 |
Cavalry |
1 - 1 |
5 - 0 |
| 2 |
Forge |
1 - 0 |
5 - 0 |
| 3 |
Atletico Ottawa |
1 - 2 |
2 - 1 |
| 4 |
Vancouver FC |
2 - 2 |
3 - 3 |
| 5 |
Supra du Quebec |
- |
3 - 1 |
| 6 |
HFX Wanderers |
0 - 2 |
4 - 1 |
| 7 |
Inter Toronto |
3 - 1 |
- |
| 8 |
Pacific |
5 - 0 |
1 - 1 |
Statystyki drużyny
| |
Supra du Quebec |
Inter Toronto |
| Zwycięstwa |
9 |
6 |
| Remisy |
5 |
9 |
| Porażki |
12 |
11 |
| Bramki dla |
40 |
40 |
| Bramki przeciw |
47 |
61 |
| Średnie bramki strzelone |
1.54 |
1.54 |
| Średnie bramki stracone |
1.81 |
2.35 |
| Mecze bramki strzelone |
81% |
88% |
| Mecze bramki stracone |
88% |
92% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
69% |
81% |
| Powyżej 1.5 |
85% |
92% |
| Powyżej 2.5 |
62% |
69% |
| Powyżej 3.5 |
38% |
62% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
4 |
1 |
| Remisy |
3 |
6 |
| Porażki |
6 |
6 |
| Bramki dla |
18 |
12 |
| Bramki przeciw |
19 |
31 |
| Średnie bramki strzelone |
1.38 |
0.92 |
| Średnie bramki stracone |
1.46 |
2.38 |
| Mecze bramki strzelone |
77% |
77% |
| Mecze bramki stracone |
85% |
92% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
62% |
69% |
| Powyżej 1.5 |
77% |
92% |
| Powyżej 2.5 |
54% |
54% |
| Powyżej 3.5 |
31% |
46% |
Ogólne statystyki dla Premier League
| Mecze (104) |
| Zwycięstwa u siebie |
45% |
| Remisy |
25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
30% |
| Mecze rozegrane |
93% |
| Bramki (326) |
| Bramki na mecz |
3.13 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.77 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.37 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
84% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
76% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
62% |
| Powyżej 1.5 |
79% |
| Powyżej 2.5 |
58% |
| Powyżej 3.5 |
40% |
Supra du Quebec kolejne 1 mecze
|
2026-10-25 |
HFX Wanderers
|
- |
Supra du Quebec
|
Inter Toronto kolejne 1 mecze
|
2026-10-25 |
Inter Toronto
|
- |
Atletico Ottawa
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.50 |
4.20 |
4.75 |
| Prawdopodobieństwo |
43% |
31% |
26% |
|
1 @ 1.50 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.16 |
2.40 |
| Prawdopodobieństwo |
77% |
23% |
|
1X @ 1.16 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.10 |
6.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
85% |
15% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.10 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.37 |
2.85 |
| Prawdopodobieństwo |
|
68% |
32% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.37 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.90 |
1.77 |
| Prawdopodobieństwo |
|
48% |
52% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.77 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.47 |
2.45 |
| Prawdopodobieństwo |
|
63% |
37% |
|
Tak @ 1.47 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-16 00:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!