Championship - Anglia
niedziela, 06.05.2018
12:30
12:30

Sunderland

Wolves
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Sunderland |
| Na wyjeździe: | Wolverhampton |
| Odległość: | 262.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadium of Light |
| Pojemność: | 49 000 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| U siebie: | Regis Le Bris (Fra) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 12:30 (12:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.59 | 1.53 | 2 | 2.60 | 1.12 | |||
| 17% | 26% | 57% | 1.53 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.64 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 76% | 24% | 49% | 51% | 27% | 73% |
Ostatnie 11 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-09 | Wolves | 0 - 0 | Sunderland |
| 2012-04-14 | Sunderland | 0 - 0 | Wolves |
| 2011-12-04 | Wolves | 2 - 1 | Sunderland |
| 2011-05-14 | Sunderland | 1 - 3 | Wolves |
| 2010-11-27 | Wolves | 3 - 2 | Sunderland |
| 2010-05-09 | Wolves | 2 - 1 | Sunderland |
| 2009-09-27 | Sunderland | 5 - 2 | Wolves |
| 2007-04-07 | Sunderland | 2 - 1 | Wolves |
| 2006-11-24 | Wolves | 1 - 1 | Sunderland |
| 2005-02-04 | Wolves | 1 - 1 | Sunderland |
| 2004-11-02 | Sunderland | 3 - 1 | Wolves |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 27% | 36% | 36% | 82% | 64% | 36% |
Sunderland ostatnie 12 mecze
| 2018-04-27 | Fulham | 2 - 1 | Sunderland |
| 2018-04-21 | Sunderland | 1 - 2 | Burton |
| 2018-04-14 | Reading | 2 - 2 | Sunderland |
| 2018-04-10 | Sunderland | 1 - 1 | Norwich |
| 2018-04-07 | Leeds | 1 - 1 | Sunderland |
| 2018-04-02 | Sunderland | 1 - 3 | Sheffield Wed |
| 2018-03-30 | Derby | 1 - 4 | Sunderland |
| 2018-03-17 | Sunderland | 0 - 2 | Preston |
| 2018-03-10 | QPR | 1 - 0 | Sunderland |
| 2018-03-06 | Sunderland | 0 - 3 | Aston Villa |
| 2018-03-03 | Millwall | 1 - 1 | Sunderland |
| 2018-02-24 | Sunderland | 3 - 3 | Middlesbrough |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 11 | 7 | 4 | |
| 8% | 42% | 50% | 92% | 58% | 33% |
Wolves ostatnie 12 mecze
| 2018-04-28 | Wolves | 0 - 0 | Sheffield Wed |
| 2018-04-21 | Bolton | 0 - 4 | Wolves |
| 2018-04-15 | Wolves | 2 - 0 | Birmingham |
| 2018-04-11 | Wolves | 2 - 0 | Derby |
| 2018-04-06 | Cardiff | 0 - 1 | Wolves |
| 2018-04-03 | Wolves | 2 - 2 | Hull |
| 2018-03-30 | Middlesbrough | 1 - 2 | Wolves |
| 2018-03-17 | Wolves | 3 - 1 | Burton |
| 2018-03-13 | Wolves | 3 - 0 | Reading |
| 2018-03-10 | Aston Villa | 4 - 1 | Wolves |
| 2018-03-07 | Leeds | 0 - 3 | Wolves |
| 2018-02-24 | Fulham | 2 - 0 | Wolves |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 7 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 58% | 33% |
Tabela Championship
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wolves | 45 | +46 | 99 |
| 2 | Cardiff | 45 | +30 | 89 |
| 3 | Fulham | 45 | +35 | 88 |
| 4 | Aston Villa | 45 | +31 | 83 |
| 5 | Middlesbrough | 45 | +22 | 75 |
| 6 | Derby | 45 | +19 | 72 |
| 7 | Preston | 45 | +10 | 70 |
| 8 | Millwall | 45 | +10 | 69 |
| 9 | Brentford | 45 | +10 | 68 |
| 10 | Bristol City | 45 | +10 | 67 |
| 11 | Sheffield Utd | 45 | +6 | 66 |
| 12 | Norwich | 45 | -7 | 60 |
| 13 | Ipswich | 45 | -3 | 59 |
| 14 | Leeds | 45 | -7 | 57 |
| 15 | QPR | 45 | -10 | 56 |
| 16 | Sheffield Wed | 45 | -5 | 54 |
| 17 | Nottingham | 45 | -13 | 53 |
| 18 | Hull | 45 | 0 | 48 |
| 19 | Reading | 45 | -22 | 43 |
| 20 | Birmingham | 45 | -32 | 43 |
| 21 | Barnsley | 45 | -21 | 41 |
| 22 | Burton | 45 | -42 | 41 |
| 23 | Bolton | 45 | -36 | 40 |
| 24 | Sunderland | 45 | -31 | 34 |
Chronologia meczów w lidze
| Sunderland | |
| Wolves | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Sunderland | Wolves |
|---|---|---|---|
| 1 | Wolves | - | |
| 2 | Cardiff | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 3 | Fulham | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Aston Villa | 0 - 3 | 4 - 1 |
| 5 | Middlesbrough | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 6 | Derby | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 7 | Preston | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Millwall | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 9 | Brentford | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 10 | Bristol City | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 11 | Sheffield Utd | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 12 | Norwich | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 13 | Ipswich | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 14 | Leeds | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 15 | QPR | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Sheffield Wed | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 17 | Nottingham | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Hull | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 19 | Reading | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 20 | Birmingham | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 21 | Barnsley | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 22 | Burton | 1 - 2 | 0 - 4 |
| 23 | Bolton | 3 - 3 | 0 - 4 |
| 24 | Sunderland | - |
Pozycja w lidze
| Sunderland | Wolves | |
| Pozycja | 24 | 1 |
| Punkty | 34 | 99 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 24 | 1 |
| Punkty | 13 | 46 |
Forma w lidze
| Sunderland | Wolves | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
16 23 |
30
9 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
7 13 |
14
4 4 |
Bramki w lidze
| Sunderland | Wolves | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
49
80 |
82
36 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
20
39 |
35
18 |
Ogólne statystyki dla Championship
| Mecze (540) | |
| Zwycięstwa u siebie | 43% |
| Remisy | 27% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (1369) | |
| Bramki na mecz | 2.54 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.39 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.14 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 74% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 47% |
| Powyżej 3.5 | 25% |
Sunderland kolejne 6 mecze
| 2018-07-21 | St. Mirren | - | Sunderland |
| 2018-07-27 | Middlesbrough | - | Sunderland |
| 2018-08-04 | Sunderland | - | Charlton |
| 2018-08-11 | Luton | - | Sunderland |
| 2018-08-16 | Sunderland | - | Sheffield Wed |
| 2018-08-19 | Sunderland | - | Scunthorpe |
Wolves kolejne 6 mecze
| 2018-07-10 | Basel | - | Wolves |
| 2018-07-14 | Young Boys | - | Wolves |
| 2018-07-19 | Wolves | - | Ajax |
| 2018-07-22 | Bochum | - | Wolves |
| 2018-07-25 | Stoke | - | Wolves |
| 2018-07-28 | Derby | - | Wolves |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 6.50 | 4.59 | 1.53 |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 26% | 57% |
| 2 @ 1.53 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.60 | 1.12 |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 77% |
| X2 @ 1.12 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.19 | 4.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 76% | 24% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.19 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.64 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% | |
| Poniżej 2.5 @ 2.20 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 1.44 | |
| Prawdopodobieństwo | 27% | 73% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.44 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% | |
| Nie @ 1.90 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-06 08:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!