Premyer Liqa - Azerbejdżan
niedziela, 21.10.2018
14:00
14:00

SumQayit

Sabah Baku
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Sumgayit |
| Na wyjeździe: | Baku / Masazir |
| Odległość: | 30.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Mehdi Huseynzade |
| Pojemność: | 15 350 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 14:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.67 | 3.40 | 4.60 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 41% | 33% | 26% | 1.67 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.95 | 2.20 | 1.60 | 4.00 | 1.20 | ||||||
| 68% | 32% | 41% | 59% | 22% | 78% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2018-08-19 | Sabah Baku | 1 - 4 | SumQayit |
SumQayit ostatnie 12 mecze
| 2018-10-05 | Sabail | 2 - 0 | SumQayit |
| 2018-09-30 | SumQayit | 1 - 0 | Zira |
| 2018-09-23 | Shamakhi | 1 - 2 | SumQayit |
| 2018-09-14 | Qarabag | 1 - 0 | SumQayit |
| 2018-08-25 | Gabala | 1 - 1 | SumQayit |
| 2018-08-19 | Sabah Baku | 1 - 4 | SumQayit |
| 2018-08-11 | SumQayit | 0 - 2 | Neftci Baku |
| 2018-07-25 | Yeni Malatyaspor | 1 - 3 | SumQayit |
| 2018-05-20 | SumQayit | 1 - 2 | Zira |
| 2018-05-12 | SumQayit | 0 - 2 | Gabala |
| 2018-05-04 | Kapaz | 1 - 1 | SumQayit |
| 2018-04-29 | SumQayit | 1 - 2 | Sabail |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 5 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 42% | 17% |
Sabah Baku ostatnie 7 mecze
| 2018-10-05 | Neftci Baku | 2 - 0 | Sabah Baku |
| 2018-09-29 | Sabah Baku | 0 - 2 | Qarabag |
| 2018-09-22 | Sabail | 0 - 0 | Sabah Baku |
| 2018-09-16 | Sabah Baku | 1 - 0 | Gabala |
| 2018-08-25 | Zira | 0 - 2 | Sabah Baku |
| 2018-08-19 | Sabah Baku | 1 - 4 | SumQayit |
| 2018-08-12 | Shamakhi | 0 - 1 | Sabah Baku |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | |
| 43% | 14% | 43% | 57% | 14% | 14% |
Tabela Premyer Liqa
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftci Baku | 8 | +10 | 19 |
| 2 | Qarabag | 7 | +6 | 16 |
| 3 | Sabail | 8 | 0 | 13 |
| 4 | SumQayit | 7 | 0 | 10 |
| 5 | Sabah Baku | 7 | -3 | 10 |
| 6 | Gabala | 8 | -1 | 8 |
| 7 | Zira | 7 | -7 | 4 |
| 8 | Shamakhi | 6 | -5 | 2 |
Chronologia meczów w lidze
| SumQayit | |
| Sabah Baku | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | SumQayit | Sabah Baku |
|---|---|---|---|
| 1 | Neftci Baku | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Qarabag | ||
| 3 | Sabail | 0 - 0 | |
| 4 | SumQayit | - | |
| 5 | Sabah Baku | - | |
| 6 | Gabala | ||
| 7 | Zira | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Shamakhi | 0 - 1 |
Pozycja w lidze
| SumQayit | Sabah Baku | |
| Pozycja | 4 | 5 |
| Punkty | 10 | 10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 6 | 3 |
| Punkty | 3 | 7 |
Forma w lidze
| SumQayit | Sabah Baku | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
1 3 |
3
1 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 1 |
2
1 1 |
Bramki w lidze
| SumQayit | Sabah Baku | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
8
8 |
5
8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
2 |
3
2 |
Ogólne statystyki dla Premyer Liqa
| Mecze (29) | |
| Zwycięstwa u siebie | 48% |
| Remisy | 17% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 34% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (73) | |
| Bramki na mecz | 2.52 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.41 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.10 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 76% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 62% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 41% |
| Powyżej 1.5 | 79% |
| Powyżej 2.5 | 45% |
| Powyżej 3.5 | 21% |
SumQayit kolejne 6 mecze
| 2018-10-27 | SumQayit | - | Gabala |
| 2018-11-03 | Qarabag | - | SumQayit |
| 2018-11-11 | SumQayit | - | Shamakhi |
| 2018-11-25 | Zira | - | SumQayit |
| 2018-12-01 | SumQayit | - | Sabail |
| 2018-12-09 | Neftci Baku | - | SumQayit |
Sabah Baku kolejne 6 mecze
| 2018-10-27 | Sabah Baku | - | Zira |
| 2018-11-04 | Gabala | - | Sabah Baku |
| 2018-11-10 | Sabah Baku | - | Sabail |
| 2018-11-24 | Qarabag | - | Sabah Baku |
| 2018-12-01 | Sabah Baku | - | Neftci Baku |
| 2018-12-09 | Sabah Baku | - | Shamakhi |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.67 | 3.40 | 4.60 |
| Prawdopodobieństwo | 41% | 33% | 26% |
| 1 @ 1.67 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 2.00 |
| Prawdopodobieństwo | 72% | 28% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 2.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 68% | 32% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.36 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.60 | |
| Prawdopodobieństwo | 41% | 59% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 1.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 22% | 78% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.20 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.15 | 1.62 | |
| Prawdopodobieństwo | 43% | 57% | |
| Nie @ 1.62 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-21 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!