Wtora profesionalna futbolna liga
Bułgaria
niedziela, 22.04.2018
15:00
15:00

Strumska Slava

Łudogorec II
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Radomir |
| Na wyjeździe: | Razgrad |
| Odległość: | 308.8 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.40 | 2.25 | X2 | 1.53 | 1.40 | |||
| 33% | 25% | 42% | 1.40 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | 1.50 | 2.40 | 2.20 | 1.60 | ||||||
| 65% | 35% | 49% | 51% | 28% | 72% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2017-10-15 | Łudogorec II | 1 - 2 | Strumska Slava |
Strumska Slava ostatnie 12 mecze
| 2018-04-18 | Ch. Balchik | 4 - 0 | Strumska Slava |
| 2018-04-14 | Strumska Slava | 2 - 2 | Botew Galabovo |
| 2018-04-06 | Neftochimic | 1 - 0 | Strumska Slava |
| 2018-03-31 | Strumska Slava | 1 - 0 | Sozopol |
| 2018-03-17 | Łokomotiw Sofia | 0 - 1 | Strumska Slava |
| 2018-03-10 | Strumska Slava | 1 - 3 | Tsarsko Selo |
| 2018-03-05 | Maritsa Płowdiw | 0 - 1 | Strumska Slava |
| 2018-02-24 | Strumska Slava | 0 - 0 | Łokomotiw Gorna |
| 2017-12-01 | Montana | 1 - 1 | Strumska Slava |
| 2017-11-25 | Strumska Slava | 1 - 0 | Łowecz |
| 2017-11-18 | Oboriste | 1 - 1 | Strumska Slava |
| 2017-11-04 | Strumska Slava | 1 - 2 | Pomorie |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 33% | 25% |
Łudogorec II ostatnie 12 mecze
| 2018-04-19 | Łudogorec II | 2 - 1 | Botew Galabovo |
| 2018-04-15 | Sozopol | 1 - 2 | Łudogorec II |
| 2018-04-11 | Ch. Balchik | 3 - 0 | Łudogorec II |
| 2018-04-07 | Łudogorec II | 3 - 2 | Tsarsko Selo |
| 2018-04-01 | Łokomotiw Gorna | 2 - 2 | Łudogorec II |
| 2018-03-16 | Łudogorec II | 1 - 1 | Łowecz |
| 2018-03-12 | Pomorie | 0 - 1 | Łudogorec II |
| 2018-03-04 | Łudogorec II | 0 - 2 | Nesebar |
| 2017-12-02 | Łudogorec II | 2 - 0 | Neftochimic |
| 2017-11-25 | Łokomotiw Sofia | 1 - 0 | Łudogorec II |
| 2017-11-19 | Maritsa Płowdiw | 3 - 3 | Łudogorec II |
| 2017-11-03 | Łudogorec II | 1 - 0 | Montana |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Tabela Wtora profesionalna futbolna liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tsarsko Selo | 25 | +24 | 53 |
| 2 | Łokomotiw Sofia | 25 | +16 | 50 |
| 3 | Botew Wraca | 25 | +12 | 49 |
| 4 | Montana | 25 | +24 | 46 |
| 5 | Nesebar | 26 | +5 | 43 |
| 6 | Botew Galabovo | 25 | +5 | 38 |
| 7 | Ch. Balchik | 26 | +2 | 37 |
| 8 | Łudogorec II | 25 | -1 | 37 |
| 9 | Pomorie | 25 | 0 | 32 |
| 10 | Łokomotiw Gorna | 25 | +1 | 32 |
| 11 | Łowecz | 25 | -3 | 31 |
| 12 | Maritsa Płowdiw | 25 | -8 | 29 |
| 13 | Strumska Slava | 25 | -13 | 28 |
| 14 | Oboriste | 25 | -3 | 27 |
| 15 | Sozopol | 25 | -20 | 18 |
| 16 | Neftochimic | 25 | -41 | 7 |
Chronologia meczów w lidze
| Strumska Slava | |
| Łudogorec II | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Strumska Slava | Łudogorec II |
|---|---|---|---|
| 1 | Tsarsko Selo | 1 - 3 | 3 - 2 |
| 2 | Łokomotiw Sofia | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Botew Wraca | ||
| 4 | Montana | 1 - 0 | |
| 5 | Nesebar | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Botew Galabovo | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 7 | Ch. Balchik | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 8 | Łudogorec II | - | |
| 9 | Pomorie | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Łokomotiw Gorna | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Łowecz | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 12 | Maritsa Płowdiw | 3 - 6 | 3 - 3 |
| 13 | Strumska Slava | - | |
| 14 | Oboriste | 0 - 0 | |
| 15 | Sozopol | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Neftochimic | 1 - 0 | 2 - 1 |
Pozycja w lidze
| Strumska Slava | Łudogorec II | |
| Pozycja | 13 | 8 |
| Punkty | 28 | 37 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 12 | 12 |
| Punkty | 17 | 10 |
Forma w lidze
| Strumska Slava | Łudogorec II | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
4 13 |
10
7 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
2 5 |
2
4 6 |
Bramki w lidze
| Strumska Slava | Łudogorec II | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
25
38 |
36
37 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
13
17 |
13
22 |
Ogólne statystyki dla Wtora profesionalna futbolna liga
| Mecze (201) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 27% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (487) | |
| Bramki na mecz | 2.42 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.40 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.02 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 62% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 47% |
| Powyżej 1.5 | 65% |
| Powyżej 2.5 | 44% |
| Powyżej 3.5 | 25% |
Strumska Slava kolejne 6 mecze
| 2018-04-28 | Nesebar | - | Strumska Slava |
| 2018-05-06 | Strumska Slava | - | Botew Wraca |
| 2018-05-13 | Pomorie | - | Strumska Slava |
| 2018-05-19 | Strumska Slava | - | Oboriste |
| 2018-07-28 | Strumska Slava | - | Pomorie |
| 2018-08-04 | Arda Kardzhali | - | Strumska Slava |
Łudogorec II kolejne 6 mecze
| 2018-04-28 | Botew Wraca | - | Łudogorec II |
| 2018-05-07 | Łudogorec II | - | Oboriste |
| 2018-05-13 | Montana | - | Łudogorec II |
| 2018-05-19 | Łudogorec II | - | Maritsa Płowdiw |
| 2018-07-29 | Nesebar | - | Łudogorec II |
| 2018-08-05 | Łudogorec II | - | Łokomotiw Gorna |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.70 | 3.40 | 2.25 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 25% | 42% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 1.40 |
| Prawdopodobieństwo | 43% | 57% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | - | - | |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% | |
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% | |
| Poniżej 2.5 @ 2.40 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.60 | |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 72% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.60 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 2.60 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.44 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-22 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!