Eliteserien - Norwegia
sobota, 06.10.2018
17:00
17:00

Strömsgodset

Haugesund
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Drammen |
| Na wyjeździe: | Haugesund |
| Odległość: | 280.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Marienlyst Stadion |
| Pojemność: | 7 544 |
| Wymiary: | 106 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.50 | 4.20 | X2 | 1.25 | 1.95 | |||
| 29% | 26% | 45% | 1.95 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 78% | 22% | 54% | 46% | 33% | 67% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-09-27 | Haugesund | 0 - 1 | Strömsgodset |
| 2018-04-22 | Haugesund | 1 - 0 | Strömsgodset |
| 2017-11-05 | Haugesund | 1 - 3 | Strömsgodset |
| 2017-04-02 | Strömsgodset | 3 - 1 | Haugesund |
| 2016-11-06 | Haugesund | 1 - 1 | Strömsgodset |
| 2016-04-03 | Strömsgodset | 2 - 0 | Haugesund |
| 2015-09-11 | Strömsgodset | 5 - 0 | Haugesund |
| 2015-05-24 | Haugesund | 4 - 0 | Strömsgodset |
| 2014-10-25 | Haugesund | 3 - 2 | Strömsgodset |
| 2014-06-09 | Strömsgodset | 2 - 1 | Haugesund |
| 2013-11-10 | Strömsgodset | 4 - 0 | Haugesund |
| 2013-07-06 | Haugesund | 2 - 1 | Strömsgodset |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Strömsgodset ostatnie 12 mecze
| 2018-09-30 | Sarpsborg 08 | 0 - 1 | Strömsgodset |
| 2018-09-27 | Haugesund | 0 - 1 | Strömsgodset |
| 2018-09-23 | Strömsgodset | 1 - 2 | Molde |
| 2018-09-16 | Ranheim | 1 - 1 | Strömsgodset |
| 2018-09-01 | Strömsgodset | 2 - 4 | Tromsø |
| 2018-08-26 | Rosenborg | 4 - 3 | Strömsgodset |
| 2018-08-19 | Strömsgodset | 1 - 1 | Start |
| 2018-08-12 | Odds BK | 2 - 2 | Strömsgodset |
| 2018-08-05 | Strömsgodset | 4 - 0 | Bodo/Glimt |
| 2018-07-29 | Strömsgodset | 4 - 5 | Stabaek |
| 2018-07-09 | Strömsgodset | 2 - 3 | Kristiansund |
| 2018-07-02 | Lilleström | 1 - 1 | Strömsgodset |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 50% |
Haugesund ostatnie 12 mecze
| 2018-09-30 | Haugesund | 1 - 0 | Bodo/Glimt |
| 2018-09-27 | Haugesund | 0 - 1 | Strömsgodset |
| 2018-09-23 | Kristiansund | 2 - 1 | Haugesund |
| 2018-09-15 | Haugesund | 1 - 3 | Brann |
| 2018-09-02 | Rosenborg | 1 - 0 | Haugesund |
| 2018-08-26 | Haugesund | 2 - 0 | Stabaek |
| 2018-08-19 | Lilleström | 1 - 1 | Haugesund |
| 2018-08-13 | Haugesund | 1 - 0 | Vålerenga |
| 2018-08-05 | Tromsø | 1 - 2 | Haugesund |
| 2018-07-29 | Haugesund | 3 - 1 | Brann |
| 2018-07-08 | Haugesund | 4 - 2 | Sandefjord |
| 2018-07-01 | Stabaek | 2 - 1 | Haugesund |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 50% | 25% |
Tabela Eliteserien
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rosenborg | 24 | +23 | 52 |
| 2 | Brann | 24 | +13 | 48 |
| 3 | Molde | 24 | +18 | 43 |
| 4 | Haugesund | 24 | +8 | 41 |
| 5 | Ranheim | 24 | -2 | 38 |
| 6 | Vålerenga | 24 | -2 | 36 |
| 7 | Odds BK | 24 | +6 | 34 |
| 8 | Tromsø | 24 | +2 | 33 |
| 9 | Sarpsborg 08 | 24 | +5 | 32 |
| 10 | Kristiansund | 24 | -3 | 31 |
| 11 | Bodo/Glimt | 24 | -2 | 27 |
| 12 | Strömsgodset | 24 | 0 | 26 |
| 13 | Lilleström | 24 | -11 | 25 |
| 14 | Stabaek | 24 | -14 | 23 |
| 15 | Start | 24 | -18 | 23 |
| 16 | Sandefjord | 24 | -23 | 15 |
Chronologia meczów w lidze
| Strömsgodset | |
| Haugesund | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Strömsgodset | Haugesund |
|---|---|---|---|
| 1 | Rosenborg | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Brann | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Molde | 1 - 2 | |
| 4 | Haugesund | - | |
| 5 | Ranheim | 3 - 0 | 4 - 2 |
| 6 | Vålerenga | 2 - 2 | |
| 7 | Odds BK | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Tromsø | 2 - 4 | 1 - 2 |
| 9 | Sarpsborg 08 | 1 - 2 | |
| 10 | Kristiansund | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 11 | Bodo/Glimt | 4 - 0 | 0 - 3 |
| 12 | Strömsgodset | - | |
| 13 | Lilleström | 1 - 1 | |
| 14 | Stabaek | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 15 | Start | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Sandefjord | 2 - 0 | 0 - 2 |
Pozycja w lidze
| Strömsgodset | Haugesund | |
| Pozycja | 12 | 4 |
| Punkty | 26 | 41 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 15 | 3 |
| Punkty | 15 | 18 |
Forma w lidze
| Strömsgodset | Haugesund | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
8 10 |
12
5 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
3 5 |
5
3 4 |
Bramki w lidze
| Strömsgodset | Haugesund | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
38
38 |
36
28 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
22
16 |
18
15 |
Ogólne statystyki dla Eliteserien
| Mecze (192) | |
| Zwycięstwa u siebie | 48% |
| Remisy | 26% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 27% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (546) | |
| Bramki na mecz | 2.84 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.71 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.14 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 84% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 58% |
| Powyżej 1.5 | 77% |
| Powyżej 2.5 | 56% |
| Powyżej 3.5 | 34% |
Strömsgodset kolejne 6 mecze
| 2018-10-20 | Sandefjord | - | Strömsgodset |
| 2018-10-27 | Strömsgodset | - | Vålerenga |
| 2018-10-31 | Strömsgodset | - | Lilleström |
| 2018-11-04 | Brann | - | Strömsgodset |
| 2018-11-11 | Strömsgodset | - | Lilleström |
| 2018-11-24 | Stabaek | - | Strömsgodset |
Haugesund kolejne 6 mecze
| 2018-10-21 | Haugesund | - | Odds BK |
| 2018-10-28 | Sarpsborg 08 | - | Haugesund |
| 2018-11-04 | Haugesund | - | Ranheim |
| 2018-11-11 | Molde | - | Haugesund |
| 2018-11-24 | Haugesund | - | Start |
| 2019-01-31 | Haugesund | - | Oygarden |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.85 | 3.50 | 4.20 |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 26% | 45% |
| X2 @ 1.95 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 1.95 |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 61% |
| X2 @ 1.95 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 78% | 22% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.07 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.72 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 1.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.40 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 59% | 41% | |
| Tak @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-06 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!