Eliteserien - Norwegia
poniedziałek, 02.04.2018
17:00
17:00

Strömsgodset

Brann
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Drammen |
| Na wyjeździe: | Bergen |
| Odległość: | 280.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Marienlyst Stadion |
| Pojemność: | 7 544 |
| Wymiary: | 106 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.50 | 3.75 | 1 | 1.28 | 1.85 | |||
| 39% | 32% | 29% | 1.95 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 91% | 9% | 55% | 45% | 50% | 50% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-11-19 | Strömsgodset | 2 - 1 | Brann |
| 2017-04-06 | Brann | 3 - 0 | Strömsgodset |
| 2016-08-07 | Brann | 1 - 0 | Strömsgodset |
| 2016-03-13 | Strömsgodset | 2 - 2 | Brann |
| 2014-09-13 | Strömsgodset | 1 - 4 | Brann |
| 2014-07-12 | Brann | 0 - 1 | Strömsgodset |
| 2013-09-21 | Brann | 1 - 1 | Strömsgodset |
| 2013-05-12 | Strömsgodset | 2 - 0 | Brann |
| 2012-09-30 | Strömsgodset | 2 - 0 | Brann |
| 2012-08-19 | Brann | 4 - 3 | Strömsgodset |
| 2012-04-15 | Brann | 1 - 2 | Strömsgodset |
| 2011-08-07 | Brann | 0 - 0 | Strömsgodset |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 25% |
Strömsgodset ostatnie 12 mecze
| 2018-03-22 | Strömsgodset | 3 - 2 | Notodden |
| 2018-03-11 | Strömsgodset | 2 - 2 | Stabaek |
| 2018-03-03 | Strömsgodset | 5 - 0 | Mjondalen |
| 2018-02-25 | Strömsgodset | 2 - 3 | Sarpsborg 08 |
| 2018-02-15 | Strömsgodset | 6 - 0 | Sandefjord |
| 2018-02-09 | Lok. Moskwa | 2 - 2 | Strömsgodset |
| 2018-02-06 | Krasnodar | 2 - 1 | Strömsgodset |
| 2018-01-26 | Strömsgodset | 2 - 1 | Bodo/Glimt |
| 2017-11-26 | Aalesund | 4 - 3 | Strömsgodset |
| 2017-11-19 | Strömsgodset | 2 - 1 | Brann |
| 2017-11-05 | Haugesund | 1 - 3 | Strömsgodset |
| 2017-10-29 | Strömsgodset | 4 - 1 | Sogndal |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 12 | 9 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 100% | 75% |
Brann ostatnie 12 mecze
| 2018-03-23 | Brann | 1 - 1 | Sandnes Ulf |
| 2018-03-18 | Brann | 2 - 0 | Bodo/Glimt |
| 2018-03-03 | Sogndal | 0 - 1 | Brann |
| 2018-02-24 | Åsane | 0 - 2 | Brann |
| 2018-02-16 | Sarpsborg 08 | 2 - 3 | Brann |
| 2018-02-13 | Brann | 1 - 0 | Puskas Academy |
| 2018-02-08 | Brann | 3 - 2 | Viking |
| 2018-01-29 | Elfsborg | 2 - 0 | Brann |
| 2017-11-26 | Brann | 2 - 2 | Tromsø |
| 2017-11-19 | Strömsgodset | 2 - 1 | Brann |
| 2017-11-05 | Brann | 2 - 0 | Lilleström |
| 2017-10-28 | Haugesund | 2 - 3 | Brann |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 5 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 42% | 33% |
Tabela Eliteserien
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Molde | 2 | +6 | 6 |
| 2 | Vålerenga | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Sarpsborg 08 | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Start | 1 | +3 | 3 |
| 5 | Brann | 1 | +2 | 3 |
| 6 | Bodo/Glimt | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Haugesund | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Stabaek | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Strömsgodset | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Kristiansund | 2 | -1 | 1 |
| 10 | Rosenborg | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Lilleström | 2 | -2 | 1 |
| 13 | Odds BK | 2 | -2 | 0 |
| 14 | Tromsø | 1 | -3 | 0 |
| 15 | Sandefjord | 1 | -5 | 0 |
| 16 | Ranheim | 0 | 0 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Strömsgodset | |
| Brann | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Strömsgodset | Brann |
|---|---|---|---|
| 1 | Molde | ||
| 2 | Vålerenga | ||
| 3 | Sarpsborg 08 | ||
| 4 | Start | ||
| 5 | Brann | - | |
| 6 | Bodo/Glimt | ||
| 7 | Haugesund | ||
| 8 | Stabaek | 2 - 2 | |
| 8 | Strömsgodset | - | |
| 10 | Kristiansund | ||
| 10 | Rosenborg | ||
| 12 | Lilleström | ||
| 13 | Odds BK | ||
| 14 | Tromsø | ||
| 15 | Sandefjord | ||
| 16 | Ranheim |
Pozycja w lidze
| Strömsgodset | Brann | |
| Pozycja | 8 | 5 |
| Punkty | 1 | 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 13 |
| Punkty | 1 | 0 |
Forma w lidze
| Strömsgodset | Brann | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
1
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Strömsgodset | Brann | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
2 |
2
0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
2 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Eliteserien
| Mecze (12) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 25% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (37) | |
| Bramki na mecz | 3.08 |
| Bramki u siebie na mecz | 2.00 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.08 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 83% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 75% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 58% |
| Powyżej 1.5 | 75% |
| Powyżej 2.5 | 67% |
| Powyżej 3.5 | 50% |
Strömsgodset kolejne 6 mecze
| 2018-04-07 | Vålerenga | - | Strömsgodset |
| 2018-04-11 | Tromsø | - | Strömsgodset |
| 2018-04-15 | Strömsgodset | - | Odds BK |
| 2018-04-22 | Haugesund | - | Strömsgodset |
| 2018-04-29 | Strömsgodset | - | Rosenborg |
| 2018-05-02 | Valdres | - | Strömsgodset |
Brann kolejne 6 mecze
| 2018-04-08 | Brann | - | Kristiansund |
| 2018-04-15 | Sarpsborg 08 | - | Brann |
| 2018-04-21 | Brann | - | Stabaek |
| 2018-04-25 | Ranheim | - | Brann |
| 2018-04-29 | Sandefjord | - | Brann |
| 2018-05-06 | Brann | - | Tromsø |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 3.50 | 3.75 |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 32% | 29% |
| 1 @ 1.95 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 1.85 |
| Prawdopodobieństwo | 64% | 36% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 91% | 9% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.85 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.85 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.75 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 52% | 48% | |
| Tak @ 1.75 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-02 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!