League One - Szkocja
sobota, 25.08.2018
15:00
15:00

Stranraer

Montrose
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Stranraer |
| Na wyjeździe: | Montrose |
| Odległość: | 256.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stair Park |
| Pojemność: | 5 600 (1 830) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.60 | 2.80 | X2 | 1.40 | 1.57 | |||
| 16% | 44% | 40% | 1.57 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 68% | 32% | 46% | 54% | 31% | 69% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2012-03-17 | Stranraer | 3 - 1 | Montrose |
| 2012-01-07 | Montrose | 1 - 3 | Stranraer |
| 2011-11-12 | Stranraer | 4 - 4 | Montrose |
| 2011-08-27 | Montrose | 0 - 6 | Stranraer |
| 2011-04-16 | Montrose | 3 - 2 | Stranraer |
| 2011-02-12 | Stranraer | 2 - 2 | Montrose |
| 2010-10-09 | Montrose | 3 - 3 | Stranraer |
| 2010-10-02 | Stranraer | 1 - 2 | Montrose |
| 2010-01-16 | Montrose | 4 - 5 | Stranraer |
| 2009-11-14 | Montrose | 1 - 1 | Stranraer |
| 2009-08-29 | Stranraer | 2 - 0 | Montrose |
| 2008-02-23 | Montrose | 0 - 2 | Stranraer |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 12 | 9 | 8 | |
| 50% | 33% | 17% | 100% | 75% | 67% |
Stranraer ostatnie 12 mecze
| 2018-08-18 | Forfar | 0 - 0 | Stranraer |
| 2018-08-14 | Stranraer | 0 - 5 | Partick Thistle |
| 2018-08-11 | Arbroath | 3 - 1 | Stranraer |
| 2018-08-04 | Stranraer | 1 - 1 | Raith |
| 2018-07-28 | Edinburgh City | 4 - 2 | Stranraer |
| 2018-07-24 | Stranraer | 1 - 3 | Clyde |
| 2018-07-21 | Stranraer | 1 - 1 | Motherwell |
| 2018-07-14 | Queen of South | 5 - 3 | Stranraer |
| 2018-04-28 | East Fife | 2 - 3 | Stranraer |
| 2018-04-21 | Stranraer | 0 - 3 | Raith |
| 2018-04-14 | Ayr | 1 - 2 | Stranraer |
| 2018-04-07 | Alloa | 0 - 1 | Stranraer |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 8 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 67% | 50% |
Montrose ostatnie 12 mecze
| 2018-08-18 | Montrose | 2 - 1 | Brechin |
| 2018-08-11 | Airdrieonians | 0 - 1 | Montrose |
| 2018-08-04 | Montrose | 0 - 4 | Arbroath |
| 2018-07-25 | Forfar | 3 - 1 | Montrose |
| 2018-07-21 | Montrose | 0 - 1 | St. Johnstone |
| 2018-07-17 | Montrose | 1 - 0 | East Fife |
| 2018-07-14 | Falkirk | 0 - 1 | Montrose |
| 2018-04-28 | Montrose | 1 - 1 | Elgin |
| 2018-04-21 | Stenhousemuir | 0 - 2 | Montrose |
| 2018-04-14 | Montrose | 1 - 0 | Berwick |
| 2018-04-10 | Cowdenbeath | 0 - 3 | Montrose |
| 2018-04-07 | Stirling | 0 - 5 | Montrose |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 7 | 5 | 3 | |
| 67% | 8% | 25% | 58% | 42% | 25% |
Tabela League One
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arbroath | 3 | +6 | 7 |
| 2 | Airdrieonians | 3 | +2 | 6 |
| 3 | Montrose | 3 | -2 | 6 |
| 4 | Raith | 3 | +2 | 5 |
| 5 | Dumbarton | 3 | 0 | 4 |
| 5 | Forfar | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Brechin | 3 | -1 | 3 |
| 8 | Stenhousemuir | 3 | -2 | 3 |
| 9 | Stranraer | 3 | -2 | 2 |
| 10 | East Fife | 3 | -3 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Stranraer | |
| Montrose | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Stranraer | Montrose |
|---|---|---|---|
| 1 | Arbroath | ||
| 2 | Airdrieonians | 0 - 1 | |
| 3 | Montrose | - | |
| 4 | Raith | 1 - 1 | |
| 5 | Dumbarton | ||
| 5 | Forfar | ||
| 7 | Brechin | ||
| 8 | Stenhousemuir | ||
| 9 | Stranraer | - | |
| 10 | East Fife |
Pozycja w lidze
| Stranraer | Montrose | |
| Pozycja | 9 | 3 |
| Punkty | 2 | 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 6 | 5 |
| Punkty | 1 | 3 |
Forma w lidze
| Stranraer | Montrose | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
2 1 |
2
0 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
1
0 0 |
Bramki w lidze
| Stranraer | Montrose | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
4 |
3
5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
1 |
1
0 |
Ogólne statystyki dla League One
| Mecze (15) | |
| Zwycięstwa u siebie | 33% |
| Remisy | 27% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 40% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (35) | |
| Bramki na mecz | 2.33 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.00 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.33 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 67% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 73% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 47% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 40% |
| Powyżej 3.5 | 27% |
Stranraer kolejne 6 mecze
| 2018-09-01 | Airdrieonians | - | Stranraer |
| 2018-09-15 | Stranraer | - | Stenhousemuir |
| 2018-09-22 | Stranraer | - | East Fife |
| 2018-09-29 | Brechin | - | Stranraer |
| 2018-10-06 | Stranraer | - | Dumbarton |
| 2018-10-20 | Raith | - | Stranraer |
Montrose kolejne 6 mecze
| 2018-09-01 | Montrose | - | East Fife |
| 2018-09-08 | Dumbarton | - | Montrose |
| 2018-09-15 | Dumbarton | - | Montrose |
| 2018-09-22 | Raith | - | Montrose |
| 2018-09-29 | Montrose | - | Forfar |
| 2018-10-06 | Stenhousemuir | - | Montrose |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.30 | 3.60 | 2.80 |
| Prawdopodobieństwo | 16% | 44% | 40% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.40 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 72% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.20 | 4.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 68% | 32% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.20 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.70 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% | |
| Poniżej 2.5 @ 2.10 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 1.44 | |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.44 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Nie @ 2.25 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-25 12:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!