Úrvalsdeild - Islandia
sobota, 29.09.2018
15:00
15:00

Stjarnan

Hafnarfjordur
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Gardabaer |
| Na wyjeździe: | Hafnarfjordur |
| Odległość: | 2.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stjornuvollur |
| Pojemność: | 1 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (14:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.40 | 3.50 | 1X | 1.28 | 1.72 | |||
| 30% | 45% | 25% | 1.28 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 85% | 15% | 61% | 39% | 39% | 61% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-08-15 | Stjarnan | 2 - 0 | Hafnarfjordur |
| 2018-07-02 | Hafnarfjordur | 2 - 3 | Stjarnan |
| 2017-08-27 | Stjarnan | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2017-06-04 | Hafnarfjordur | 3 - 0 | Stjarnan |
| 2017-02-04 | Stjarnan | 2 - 2 | Hafnarfjordur |
| 2016-08-22 | Hafnarfjordur | 3 - 2 | Stjarnan |
| 2016-05-23 | Stjarnan | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2015-08-17 | Hafnarfjordur | 4 - 0 | Stjarnan |
| 2015-05-26 | Stjarnan | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2014-10-04 | Hafnarfjordur | 1 - 2 | Stjarnan |
| 2014-07-13 | Stjarnan | 2 - 2 | Hafnarfjordur |
| 2014-01-28 | Stjarnan | 3 - 1 | Hafnarfjordur |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 12 | 8 | 6 | |
| 33% | 42% | 25% | 100% | 67% | 50% |
Stjarnan ostatnie 12 mecze
| 2018-09-23 | Vestmannaeyjar | 2 - 1 | Stjarnan |
| 2018-09-19 | Stjarnan | 1 - 1 | Akureyri |
| 2018-09-15 | Stjarnan | 0 - 0 | Breidablik |
| 2018-09-02 | Fjolnir | 1 - 3 | Stjarnan |
| 2018-08-29 | Stjarnan | 1 - 1 | Valur |
| 2018-08-25 | Stjarnan | 2 - 1 | Breidablik |
| 2018-08-19 | Grindavik | 2 - 2 | Stjarnan |
| 2018-08-15 | Stjarnan | 2 - 0 | Hafnarfjordur |
| 2018-08-12 | Fylkir | 0 - 2 | Stjarnan |
| 2018-08-02 | Kopenhaga | 5 - 0 | Stjarnan |
| 2018-07-29 | Vikingur R. | 0 - 4 | Stjarnan |
| 2018-07-26 | Stjarnan | 0 - 2 | Kopenhaga |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 6 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 50% | 33% |
Hafnarfjordur ostatnie 12 mecze
| 2018-09-23 | Hafnarfjordur | 2 - 1 | Valur |
| 2018-09-16 | Vikingur R. | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2018-09-02 | Hafnarfjordur | 4 - 0 | KR Reykjavik |
| 2018-08-26 | Keflavik | 1 - 3 | Hafnarfjordur |
| 2018-08-19 | Fylkir | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2018-08-15 | Stjarnan | 2 - 0 | Hafnarfjordur |
| 2018-08-12 | Hafnarfjordur | 0 - 2 | Vestmannaeyjar |
| 2018-08-08 | Akureyri | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2018-08-02 | Hafnarfjordur | 0 - 1 | H. Haifa |
| 2018-07-30 | Hafnarfjordur | 1 - 0 | Fjolnir |
| 2018-07-26 | H. Haifa | 1 - 1 | Hafnarfjordur |
| 2018-07-22 | Breidablik | 4 - 1 | Hafnarfjordur |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 4 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 33% | 25% |
Tabela Úrvalsdeild
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valur | 21 | +23 | 43 |
| 2 | Breidablik | 21 | +18 | 41 |
| 3 | Stjarnan | 21 | +20 | 40 |
| 4 | KR Reykjavik | 21 | +10 | 34 |
| 5 | Hafnarfjordur | 21 | +7 | 34 |
| 6 | Akureyri | 21 | +6 | 28 |
| 7 | Vestmannaeyjar | 21 | -5 | 26 |
| 8 | Vikingur R. | 21 | -8 | 25 |
| 9 | Grindavik | 21 | -8 | 25 |
| 10 | Fylkir | 21 | -13 | 23 |
| 11 | Fjolnir | 21 | -15 | 19 |
| 12 | Keflavik | 21 | -35 | 4 |
Chronologia meczów w lidze
| Stjarnan | |
| Hafnarfjordur | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Stjarnan | Hafnarfjordur |
|---|---|---|---|
| 1 | Valur | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Breidablik | 2 - 1 | 4 - 1 |
| 3 | Stjarnan | - | |
| 4 | KR Reykjavik | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 5 | Hafnarfjordur | - | |
| 6 | Akureyri | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Vestmannaeyjar | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Vikingur R. | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 9 | Grindavik | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 10 | Fylkir | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Fjolnir | 6 - 1 | 2 - 3 |
| 12 | Keflavik | 2 - 2 | 1 - 3 |
Pozycja w lidze
| Stjarnan | Hafnarfjordur | |
| Pozycja | 3 | 5 |
| Punkty | 40 | 34 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 5 |
| Punkty | 17 | 14 |
Forma w lidze
| Stjarnan | Hafnarfjordur | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
11
7 3 |
9
7 5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
5 1 |
3
5 2 |
Bramki w lidze
| Stjarnan | Hafnarfjordur | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
45
25 |
35
28 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
23
14 |
14
14 |
Ogólne statystyki dla Úrvalsdeild
| Mecze (126) | |
| Zwycięstwa u siebie | 40% |
| Remisy | 29% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (361) | |
| Bramki na mecz | 2.87 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.55 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.32 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 77% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 60% |
| Powyżej 1.5 | 80% |
| Powyżej 2.5 | 56% |
| Powyżej 3.5 | 33% |
Stjarnan kolejne 6 mecze
| 2019-01-15 | Stjarnan | - | Hafnarfjordur |
| 2019-01-22 | Stjarnan | - | Keflavik |
| 2019-01-29 | Stjarnan | - | Akranes |
| 2019-02-03 | Breidablik | - | Stjarnan |
| 2019-02-12 | Stjarnan | - | Grindavik |
| 2019-02-26 | Stjarnan | - | Akranes |
Hafnarfjordur kolejne 6 mecze
| 2019-01-15 | Stjarnan | - | Hafnarfjordur |
| 2019-01-19 | Akranes | - | Hafnarfjordur |
| 2019-01-28 | Keflavik | - | Hafnarfjordur |
| 2019-02-15 | Vikingur R. | - | Hafnarfjordur |
| 2019-02-20 | Keflavik | - | Hafnarfjordur |
| 2019-03-07 | Haukar | - | Hafnarfjordur |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 3.40 | 3.50 |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 45% | 25% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 1.72 |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 4.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 85% | 15% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.16 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.35 | |
| Prawdopodobieństwo | 61% | 39% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.57 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 61% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.53 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% | |
| Tak @ 1.50 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-29 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!