League Two - Szkocja
wtorek, 27.03.2018
19:45
19:45

Stirling

Edinburgh City
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Stirling |
| Na wyjeździe: | Edynburg |
| Odległość: | 49.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Forthbank Stadium |
| Pojemność: | 3 808 (2 508) |
| Wymiary: | 100 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:45 (19:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.39 | 3.50 | 1 | 1.28 | 1.72 | |||
| 57% | 19% | 24% | 2.04 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.00 | 1.80 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 77% | 23% | 56% | 44% | 30% | 70% |
Ostatnie 7 bezpośrednie spotkania
| 2018-03-17 | Edinburgh City | 2 - 2 | Stirling |
| 2017-11-04 | Edinburgh City | 1 - 2 | Stirling |
| 2017-08-19 | Stirling | 2 - 0 | Edinburgh City |
| 2017-04-29 | Edinburgh City | 1 - 0 | Stirling |
| 2017-02-25 | Stirling | 1 - 0 | Edinburgh City |
| 2016-12-10 | Edinburgh City | 2 - 0 | Stirling |
| 2016-09-10 | Stirling | 1 - 1 | Edinburgh City |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 2 | 5 | 2 | 1 | |
| 43% | 29% | 29% | 71% | 29% | 14% |
Stirling ostatnie 12 mecze
| 2018-03-24 | Stirling | 2 - 2 | Cowdenbeath |
| 2018-03-20 | Elgin | 0 - 2 | Stirling |
| 2018-03-17 | Edinburgh City | 2 - 2 | Stirling |
| 2018-03-13 | Berwick | 0 - 1 | Stirling |
| 2018-03-10 | Stirling | 0 - 1 | Peterhead |
| 2018-02-24 | Stirling | 2 - 1 | Clyde |
| 2018-02-17 | Stirling | 3 - 0 | Annan |
| 2018-02-10 | Cowdenbeath | 1 - 2 | Stirling |
| 2018-02-03 | Stirling | 3 - 1 | Elgin |
| 2018-01-31 | Stirling | 1 - 0 | Cowdenbeath |
| 2018-01-27 | Montrose | 2 - 1 | Stirling |
| 2018-01-13 | Peterhead | 4 - 3 | Stirling |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 8 | 4 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 67% | 33% |
Edinburgh City ostatnie 12 mecze
| 2018-03-24 | Berwick | 1 - 1 | Edinburgh City |
| 2018-03-20 | Edinburgh City | 0 - 3 | Clyde |
| 2018-03-17 | Edinburgh City | 2 - 2 | Stirling |
| 2018-03-13 | Edinburgh City | 1 - 1 | Cowdenbeath |
| 2018-03-10 | Annan | 2 - 3 | Edinburgh City |
| 2018-02-24 | Edinburgh City | 4 - 0 | Elgin |
| 2018-02-17 | Stenhousemuir | 1 - 0 | Edinburgh City |
| 2018-02-10 | Edinburgh City | 0 - 0 | Peterhead |
| 2018-02-03 | Clyde | 3 - 2 | Edinburgh City |
| 2018-01-27 | Edinburgh City | 3 - 2 | Annan |
| 2018-01-13 | Edinburgh City | 0 - 2 | Montrose |
| 2018-01-06 | Cowdenbeath | 0 - 2 | Edinburgh City |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 42% |
Tabela League Two
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Peterhead | 31 | +32 | 61 |
| 2 | Montrose | 30 | +11 | 61 |
| 3 | Stirling | 30 | +20 | 53 |
| 4 | Stenhousemuir | 29 | +7 | 44 |
| 5 | Elgin | 30 | -6 | 43 |
| 6 | Clyde | 30 | +1 | 42 |
| 7 | Annan | 31 | +2 | 37 |
| 8 | Edinburgh City | 30 | -16 | 28 |
| 9 | Berwick | 28 | -27 | 27 |
| 10 | Cowdenbeath | 29 | -24 | 18 |
Chronologia meczów w lidze
| Stirling | |
| Edinburgh City | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Stirling | Edinburgh City |
|---|---|---|---|
| 1 | Peterhead | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | Montrose | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Stirling | - | 2 - 0 |
| 4 | Stenhousemuir | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 5 | Elgin | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Clyde | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 7 | Annan | 3 - 0 | 2 - 3 |
| 8 | Edinburgh City | 2 - 0 | - |
| 9 | Berwick | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Cowdenbeath | 2 - 2 | 0 - 2 |
Pozycja w lidze
| Stirling | Edinburgh City | |
| Pozycja | 3 | 8 |
| Punkty | 53 | 28 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 4 | 8 |
| Punkty | 26 | 12 |
Forma w lidze
| Stirling | Edinburgh City | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
16
5 9 |
7
7 16 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
2 5 |
3
3 8 |
Bramki w lidze
| Stirling | Edinburgh City | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
56
36 |
31
47 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
27
16 |
14
23 |
Ogólne statystyki dla League Two
| Mecze (149) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 22% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 36% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (417) | |
| Bramki na mecz | 2.80 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.47 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.33 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 52% |
| Powyżej 1.5 | 76% |
| Powyżej 2.5 | 52% |
| Powyżej 3.5 | 31% |
Stirling kolejne 6 mecze
| 2018-03-31 | Elgin | - | Stirling |
| 2018-04-07 | Stirling | - | Montrose |
| 2018-04-14 | Clyde | - | Stirling |
| 2018-04-21 | Annan | - | Stirling |
| 2018-04-28 | Stirling | - | Stenhousemuir |
| 2018-05-02 | Stirling | - | Peterhead |
Edinburgh City kolejne 6 mecze
| 2018-03-31 | Montrose | - | Edinburgh City |
| 2018-04-07 | Edinburgh City | - | Stenhousemuir |
| 2018-04-14 | Elgin | - | Edinburgh City |
| 2018-04-21 | Edinburgh City | - | Clyde |
| 2018-04-28 | Peterhead | - | Edinburgh City |
| 2018-07-14 | Clyde | - | Edinburgh City |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 3.39 | 3.50 |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 19% | 24% |
| 1 @ 2.04 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 1.72 |
| Prawdopodobieństwo | 70% | 30% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 77% | 23% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.00 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-27 16:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!